Apple pokazało wideo nakręcone w Kijowie (wideo)

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Czy wiesz, że Apple nakręciło filmik dla swojego nowego Apple Watch Series 3 w naszym mieście Kijowie? Tak jest! Dworzec Centralny, a nawet nasza stacja na "zielonej linii" - Golden Gate - stały się miejscem kręcenia teledysku na skalę światową.

Wideo zostało oficjalnie zaprezentowane podczas prezentacji Apple 12 września, która odbyła się w Steve Jobs Theater. Reel został stworzony oczywiście przez przedstawicieli znanej korporacji i ukraińskiego studia produkcyjnego Radioactive Film. W centrum scenariusza znajduje się młody człowiek na deskorolce, jadący po Dworcu Centralnym i peronie metra "Złota Brama". Bohaterem teledysku jest profesjonalny deskorolkarz Kilian Martin, sam pochodzący z Hiszpanii. Historia demonstruje synchronizację Apple Watch Series 3 z usługą Apple Music.

Do wsparcia teledysku scenarzyści wykorzystali utwór muzyczny z 2014 roku "Misbehaving", wykonywany przez angielskiego muzyka Labrintha.

Najciekawsze jest to, że twórcy filmiku zostawili w tle zapowiedź w naszym ojczystym języku o odjeździe i przyjeździe pociągów na stację.

Reżyserem klipu jest Sam Brown, który już wcześniej współpracował z Apple. Sam ma również "pod sobą" doświadczenie w pracy z tak znanymi markami jak Audi, Adidas, Lexus, Lloyds, Honda, Mars; ze światowymi gwiazdami show biznesu - piosenkarką Adele, Jay-Z i innymi.

Miło sobie uświadomić, że firma o takiej nazwie jak Apple wybrała stolicę naszego kraju na miejsce kręcenia swojej prezentacji. Miejmy nadzieję, że to nie ostatni raz, kiedy popularne miejsca Kijowa stają się dekoracjami dla światowych produkcji.