Dedykowane fanom Gwiezdnych Wojen: Philips Star Wars The Last Jedi

Wielu fanów popularnej serii Gwiezdnych Wojen z niecierpliwością czeka na premierę jej nowej odsłony, Epizodu VIII: Ostatni Jedi. W oczekiwaniu na to wydarzenie, firma Philips wprowadziła na rynek linię golarek elektrycznych w stylistyce nawiązującej do Gwiezdnych Wojen. Nowa linia Philips składa się z czterech golarek elektrycznych, z których każda odpowiada innej postaci z globalnej franczyzy.

Nowe elektryczne maszynki do golenia zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić Ci doskonałe wrażenia podczas golenia. System golący V-Track PRO składa się z 72 ostrzy w kształcie litery V, które precyzyjnie przycinają każdy włos, zapobiegając wyrywaniu i nie wymagając dodatkowego ostrzenia. Każda golarka elektryczna jest wyposażona w inną technologię. Na przykład golarka Philips SW9700 jest wyposażona w głowice golące ContourDetect, które mogą poruszać się w 8 kierunkach. W pełni dopasowują się do kształtu twarzy i wychwytują o 20% więcej włosów przy każdym powtarzającym się ruchu, zapewniając dokładniejsze golenie.

Golarka elektryczna Philips SW9700

Golarka elektryczna Philips SW7700 jest wyposażona w system głowic golących DyamicFlex, które poruszają się w 5 różnych kierunkach. Aby zapewnić komfortowe golenie, system golący wyposażono w pierścienie SkinGlide, których powłoka zmniejsza tarcie o skórę, zapewniając gładkie i bezproblemowe golenie.

Golarka elektryczna Philips SW7700

Golarka Philips SW6700 zapewnia doskonałe golenie gęstego zarostu: tryb Turbo+ Wydajny tryb Turbo umożliwia skuteczne golenie nawet gęstego zarostu. System głowic golących ContourDetect porusza się swobodnie w 8 kierunkach i pozwala z łatwością pozbyć się nawet niewielkiego zarostu, zapewniając idealnie dokładne golenie.

Golarka elektryczna Philips SW6700

Golarka elektryczna Philips SW5700 jest wyposażona w system ComfortCut - ostrza DyamicFlex mają zaokrąglone krawędzie i bezpiecznie oraz łatwo przesuwają się po skórze. 27 ostrzy przecina każdy włosek, zapewniając gładką, czystą skórę. Głowice golące Flex poruszają się niezależnie w 5 różnych kierunkach, zapewniając dokładne golenie nawet na szyi i podbródku.

Golarka Philips SW5700

Golarka Philips SW, odpowiednia do wszystkich rodzajów skóry, umożliwia golenie na mokro i na sucho.

Nowa linia golarek elektrycznych Philips Star Wars jest już dostępna. To idealny prezent świąteczny dla bliskiej osoby.