Bezgraniczny i wyjątkowy Samsung Galaxy S8, S8+

Pokaż treść artykułu

  1. Idealne połączenie komfortu i stylu
  2. Gesty klawiszy i wielozadaniowość
  3. Wyszukiwanie lokalizacji, wyszukiwanie obrazów, tłumaczenie tekstów
  4. Skaner
  5. Ustawianie przypomnień
  6. Ekran blokady i bezpieczeństwo

Flagowe smartfony Samsunga Galaxy S8 i S8+ zdążyły już zachwycić wielu użytkowników. Bezgraniczne, zapierające dech w piersiach, oszałamiające... jakkolwiek chcesz nazwać te modelki. Rzeczywiście - ich design, w połączeniu z funkcjami, zrewolucjonizował świat smartfonów. Słusznie uważa się ją za doskonale harmonijną.

Idealne połączenie komfortu i stylu

Wzornictwa Galaxy S8, S8+ nie da się porównać z niczym innym: całkowity brak ramek i obramowania. Kiedy patrzysz na ekran smartfona, możesz zobaczyć nieskończoną ilość głębi. Oglądanie zdjęć i filmów na tym ekranie to czysta przyjemność.

Gesty klawiszy i wielozadaniowość

W smartfonie Samsung Galaxy S8 wszystko jest proste i sprytne: wystarczy lekki dotyk na ekranie gadżetu, aby szybko dostosować wymagane funkcje. Można go obsługiwać nawet jedną ręką. Tryb wieloekranowy pozwala na wykonywanie kilku czynności jednocześnie.

Wyszukiwanie lokalizacji, wyszukiwanie obrazów, tłumaczenie tekstów

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się jakiś obiekt, po prostu dotknij go, a inteligentny smartfon znajdzie jego dokładną lokalizację. Znalezienie odpowiedniego obrazu nie jest problemem dla S8, z wbudowanym Asystentem Bixby "identyfikującym" co to jest i dopasowującym go do podobnych obrazów. Często spotykasz się z nieznanym tekstem w innym języku - czy to menu w restauracji, czy dokumenty z pracy. Samsung Galaxy S8 pomoże również w tym przypadku: wystarczy stuknąć w tekst, wybrać język do tłumaczenia i gotowe - wbudowany tłumacz wyświetli dokument w dostępnym języku.

Skaner

Dzięki wbudowanemu skanerowi tęczówki oka, smartfon jest w pełni zabezpieczony przed nieuprawnionym dostępem. Jednocześnie wszystkie dane znajdujące się na gadżecie będą łatwo dostępne dla użytkownika.

Ustawianie przypomnień

System przypomnień Samsung Galaxy S8 jest prosty i skuteczny. Po wprowadzeniu niezbędnych ustawień, smartfon nie pozwoli Ci zapomnieć o żadnej ważnej sprawie czy wydarzeniu.

Ekran blokady i bezpieczeństwo

Sterowanie smartfonem jest proste: ekran można odblokować w ciągu kilku sekund za pomocą skanera tęczówki oka. Galaxy S8 oferuje pełną ochronę danych użytkownika dzięki wbudowanemu skanerowi linii papilarnych, możliwości ustawienia hasła i własnego wzoru blokowania gadżetu.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się za pośrednictwem mediów społecznościowych

Facebook Google lubzostaw komentarz

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy