Przygotowania do Nowego Roku: 5 najlepszych prezentów dla niej i dla niego

 Rok 2020 w końcu dobiega końca. Dla wielu osób ten rok był trudny, ale przed nami wiele miłych świąt i weekendów, a więc okazji do sprawienia przyjemności naszym najbliższym!

W niektórych rodzinach jest zwyczaj dawania prezentów bliskim pod poduszkę w dniu św. Mikołaja, ktoś obchodzi Boże Narodzenie i zbiera całą rodzinę na Nowy Rok. W każdym razie - jedna lub więcej okazji do prezentów na pewno na nas czeka. A potem pojawia się odwieczne pytanie: co kupić? Stworzyliśmy krótką listę prezentów, które są odpowiednie dla niej i dla niego. Kim będzie ta osoba, Ty decydujesz, a niektóre prezenty mogą być uniwersalne dla każdego. ????

Top 5 prezentów dla niej

Jak chcemy odejść od stereotypów i sprawić przyjemność ukochanej żonie, dziewczynie, mamie czy babci odpowiednim prezentem. Przyzwyczailiśmy się do tego, że to kobietom najczęściej wręcza się przybory kuchenne i sprzęt domowy do sprzątania, prania czy prasowania. Ale w pierwszej kolejności każdy mężczyzna chce pokazać swój dar ciepły stosunek do swojej ukochanej. Dlatego proponujemy zerwanie z utartymi schematami i wybranie na prezent rzeczy oryginalnych. ????

Kamera

Nie bądź zaskoczony, że otwiera naszą listę ten typ techniki. Dlaczego nie? Wiele dziewczyn uwielbia być fotografowane lub robić zdjęcia okolicznym widokom. Zgadzam się, że prawie zawsze robi to za pomocą aparatu w smartfonie. Jeśli Twoja piękna połówka (lub np. mama) nie wyobraża sobie życia bez zdjęć, aparat fotograficzny będzie dla niej świetnym prezentem. Może to być cyfrowy aparat kompaktowy, który jest łatwy w obsłudze, lub popularny aparat z możliwością natychmiastowego drukowania zdjęć. Jeśli Twoja dziewczyna jest koneserem prawdziwej sztuki fotografii, możesz kupić dla niej profesjonalny aparat fotograficzny. Wybór jest duży, najważniejsze to być przygotowanym z wyprzedzeniem. ????

Inteligentny zegarek lub bransoletka fitness

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Nie tak dawno temu weszła w modę bransoletka fitness, która będzie świetnym prezentem dla kobiet na Nowy Rok. Z jego łatwością można obserwować dystans pokonany w krokach i kilometrach, śledzić harmonogram snu i sprawdzać stan zdrowia. Inteligentny zegarek ma wiele funkcji, można go używać do odbierania połączeń, odczytywania większej ilości powiadomień, śledzenia aktywności i snu. Poza tym wszystkim, zegarek lub bransoletka wygląda stylowo i nowocześnie, zwłaszcza jeśli wybierzesz jasny dodatek jako prezent. Możesz być pewien, że Twoja bratnia dusza (i inne ukochane kobiety) docenią Twoją troskliwość.

Masażer

Każda kobieta potrzebuje odpoczynku i komfortu. Aby to zapewnić, możesz dać certyfikat na wakacje z sesjami masażu, na przykład, lub zrobić coś prostszego - dać prawdziwego masażystę. W końcu certyfikat pozwoli Ci skorzystać z porcji masażu raz lub kilka razy, a profesjonalny masażysta będzie zawsze "pod ręką" w domu. Po ciężkim dniu pracy Twoja dziewczyna będzie mogła się zrelaksować i wymasować nogi, plecy, kark lub okolice głowy. Hydromasaż stóp kąpiel przez kilka minut, aby usunąć zmęczenie i ciężkość w nogach, energiczny i silny. Ponadto, masaż jest bardzo przydatny dla ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Urządzenia kosmetyczne

I jak obejść się bez urządzeń do pielęgnacji urody. W tej rubryce mamy bardzo szeroki wybór: zestawy i urządzenia kosmetyczne, akcesoria do manicure i pedicure ... o wiele więcej! Będziesz mógł wybrać najlepszy prezent dla kobiety, kierując się jej potrzebami i zainteresowaniami. Na przykład, jeśli Twoja Pani aktywnie obserwuje skórę twarzy, urządzenia takie jak gadżet do peelingu będą jej odpowiadać; jeśli kobieta regularnie monitoruje swój manicure lub nawet robi go innym, możesz ją zadowolić profesjonalnym zestawem do tworzenia manicure.

Tablet

Na koniec naszego wyboru 5 najlepszych prezentów dla kobiet jest tablet. Jest to zawsze potrzebny i przydatny gadżet. Oczywiście tablet jest prezentem uniwersalnym, będzie pasował zarówno kobietom jak i mężczyznom. Postanowiliśmy jednak włączyć go do wyboru właśnie dla kobiet, bo one na pewno docenią taki prezent. W dobie Internetu, gdzie nauka odbywa się online, gdzie można nauczyć się nowego zawodu przez webinaria lub na YouTube, ten prezent będzie bardzo przydatny!

Top 5 prezentów dla niego

Rozważywszy szczegółowo prezenty dla kobiet, przejdźmy płynnie do listy niespodzianek dla mężczyzn. Druga połowa ludzkości również potrzebuje opieki i uwagi. A najlepszym prezentem noworocznym dla mężczyzny może być nie tylko maszynka do golenia czy banalny pendrive, ale rzecz, o której marzył.

Quadcopter

Tak oto od razu otwieramy naszą listę prezentów dla mężczyzn tym popularnym gadżetem. Tak, quadcopter lub dron nie jest tanim prezentem. Ale zgódź się - Twój mężczyzna na to zasługuje i na pewno zgodzisz się sprawić mu długo oczekiwaną niespodziankę. Asortyment quadcopterów i dronów jest duży: można odebrać model tak niedrogi, jak i w wyższym przedziale cenowym - zależy to od charakterystyki i "możliwości" gadżetu. Quadcopter umożliwi Państwu kręcenie wideo w nowym formacie i nawet jeśli osoba obdarowana nie jest profesjonalistą, to z pewnością będzie bardzo interesujące eksperymentować z quadcopterem.

Smart Watch

Inteligentny zegarek to świetny, przydatny gadżet, który będzie najlepszym prezentem noworocznym. Oprócz ważnych funkcji, zegarek wygląda jak stylowy dodatek. Każdy mężczyzna ucieszy się z takiego urządzenia w prezencie, ponieważ można w nim wygodnie śledzić nie tylko czas, ale również przebyty dystans, spalone kalorie, tętno i sen. Inteligentny zegarek wygląda bardzo solidnie, to akcesorium będzie efektownym dodatkiem do stylu mężczyzny.

Plecak

Jeśli mężczyzna, dla którego przygotowujesz prezent jest sportowcem, potrzebuje po prostu plecaka. Jest to rodzaj rzeczy, która może się w końcu zużyć lub rozerwać. Nowy plecak na krótkie wędrówki, podróże lub po prostu aktywne życie w mieście będzie dobrym prezentem. Możesz wybrać plecak w stylu miejskim z przegrodą na laptopa i tablet, lub może to być plecak na quadcopter. ????

Zabawki sterowane radiem

Niektórzy z nas twierdzą, że mężczyźni są jak dzieci. I nie jest to kwestia dziecięcych zachcianek czy braku samodzielności, ale zamiłowania do różnych zabawek. Niektórzy, nawet bardzo poważni mężczyźni po prostu lubią model samochodu lub helikoptera w radiu. Urządzenia na sterowanie radiowe są podzielone na różne poziomy: początkowy, zaawansowany, z innym zestawem cech. Twój chłopak (lub nawet tata) doceni Twoją uwagę i kreatywność w wyborze prezentu.

Elektronarzędzia

Na koniec proponujemy Ci jeszcze jeden sposób na zadowolenie Twojego kochanego mężczyzny - podarowanie mu niezbędnych elektronarzędzi. Niektórzy mężczyźni starają się samodzielnie dokonywać napraw i utrzymywać dom w porządku, dlatego elektronarzędzie w postaci młotka, wkrętarki czy wiertarki będzie bardzo przydatnym prezentem.

Oczywiście każdy z nas bardzo dobrze zna swoich bliskich i ich potrzeby. Wymieniliśmy podstawowe rzeczy i przedmioty, które będą uniwersalnym prezentem na święta w Nowym Roku.

Może Twój ukochany mężczyzna lubi noże i akcesoria podróżne - wtedy znajdziesz dla niego najlepszą opcję na niespodziankę.

Ci, którzy znają w 100% swoją kobietę, mogą śmiało kupić na prezent niezbędne przybory do kuchni lub jedno z urządzeń do stylizacji.

Najważniejsze jest to, że ty i twój partner, rodzice, krewni lub po prostu bliscy będą szczęśliwi w Nowym Roku. ????