Nowy poziom w świecie smartfonów: OUKITEL K3 (wideo)

W codziennym życiu jesteśmy przyzwyczajeni do korzystania z podręcznych gadżetów i elektronicznych "asystentów". Smartfony, tablety, laptopy... to wszystko jest już znane każdemu użytkownikowi. Ale żeby smartfon miał 4 aparaty to coś nowego! Producent Qukitel wypuścił na rynek smartfon, w którym główna i przednia kamera wykonane są z podwójnym modułem.

Moduły obu aparatów nowości Qukitel K3 mają jednakową wartość - 16 + 2 megapiksele. Ta cecha z pewnością ucieszy fanów fotografii i selfies. Oczywiście, jakość zdjęć z nowymi podwójnymi aparatami będzie znacznie lepsza niż w konwencjonalnych smartfonach. Dodatkowo moduły aparatów posiadają wbudowaną obróbkę obrazu - każde zdjęcie będzie wyglądało tak, jakby zostało wykonane profesjonalną lustrzanką.

Wygląd Qukitel K3

Ekran smartfona Oukitel K3 ma przekątną 5,5 cala i rozdzielczość Full HD - oglądanie wykonanych zdjęć będzie czystą przyjemnością. Za wydajność nowych elementów odpowiedzialny jest procesor MediaTek MT6750T taktowany zegarem 1,5 GHz. Wielkość pamięci RAM to 4 GB, jest obsługa kart SD do 64 gigabajtów. Jako system operacyjny w smartfonie zainstalowany jest Android 7.0 Nougat.

Osobno warto wspomnieć o akumulatorze Oukitel K3 - jego pojemność to 6000 mAh, nie zabrakło również funkcji szybkiego ładowania. Z takim smartfonem zawsze będziesz w kontakcie. Aby zakończyć listę doskonałych funkcji, musimy zwrócić uwagę na obsługę dwóch kart SIM i obecność skanera linii papilarnych, co jest bardzo wygodne dla nowoczesnych ludzi.

Producent zapowiedział, że nowy K3 pojawi się w sprzedaży już we wrześniu tego roku. Model ten będzie oferowany w dwóch kolorach: szafirowym niebieskim i czarnym.

Smartfon w dwóch kolorach

Poczekajmy na nowy gadżet i nie traćmy czasu: proponujemy zapoznanie się z szeroką ofertą smartfonów na naszej stronie internetowej.