Wybór oryginalnego prezentu dla dziewczyny na 8 marca

 8 marca zbliża się szybkimi krokami, ceny kwiatów gwałtownie rosną, a mężczyźni wykupują kartki z życzeniami "tylko kobiecego szczęścia". Dlaczego wciąż to robimy? Bo taki był zwyczaj naszych rodziców i ich rodziców. Ale dlaczego nie mielibyśmy tego robić w ten sposób?

8 marca nie chodzi o tulipany i wiosnę. 8 marca to Międzynarodowy Dzień Praw Kobiet. Dlatego gratulując swoim ulubionym kobietom, koleżankom i kolegom z pracy, nie zapominajcie o celu tego święta!

Nie ma prezentów uniwersalnych, dlatego przed wyborem prezentu zastanów się, co może przydać się dziewczynie w życiu zawodowym, weź pod uwagę jej zainteresowania i pasje!

 

Zestawy słuchawkowe i słuchawki

Ile fajnych podcastów nie zostało podsłuchanych, ile muzyki jest jeszcze do usłyszenia! Ale nic z tego nie może się wydarzyć bez zestawu słuchawek, które są dobrze wyposażone. Wybierz wygodne słuchawki douszne lub nauszne, z którymi będzie mogła słuchać ulubionych podcastów nawet w dudniącym autobusie lub metrze.

Paverbank

Najlepszy wynalazek ludzkości, który pomoże jej być zawsze w rytmie miasta i w kontakcie z klientami, co pomoże jej osiągnąć nowe szczyty!

Może być konieczne utwardzenie brzegów, jeśli ona:

  • Często prowadzi prezentacje na swoim tablecie, tworzy lub edytuje filmy, robi zdjęcia i kolaże na smartfonie; tworzy treści dla portali społecznościowych i jest zawsze online; wyjeżdża w podróże służbowe lub długo dojeżdża do pracy/studiów; Lubi podróże i aktywność na świeżym powietrzu.

Sprzęt komputerowy.

Dziewczyny też grają, tak! To wyzwanie, aby zbudować sobie odpowiedni komputer. Jeśli wiesz, że lubi grać w gry lub chce zmienić swoją kartę graficzną, czas na najlepszy prezent.

Oczyszczacze powietrza

Każdy potrzebuje czystego powietrza! Zadbaj o swoją mamę, dziewczynę lub siostrę w prosty i niedrogi sposób. Przyda się oczyszczacz powietrza, zwłaszcza jeśli jest uczulona na kwiaty lub puch.

Nawilżacze

Ważne jest również dbanie o wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Normalny poziom wilgotności:

  • Zapobiega problemom z oczami i pomaga błonom śluzowym spełniać swoje funkcje; Redukuje unoszący się kurz, co jest ważne również dla alergików; Poprawia kondycję włosów i skóry; Poprawia jakość snu.

Podsumowując, jeden plus!

opiekacze do kanapek i gofrownice

Ostrzeżenie. Nie dawaj jej urządzeń kuchennych, jeśli nie lubi gotować lub chcesz, żeby gotowała dla Ciebie.

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Jednak dla dziewczyny, która lubi gotować, szukać ciekawych przepisów, robić kanapki czy słodkie gofry, takie urządzenie będzie prawdziwym dobrodziejstwem. ????

Masażery

Magicznym słowem, które potrafi ją zrelaksować po intensywnych konferencjach, zlotach i stand-upach jest masaż. Spędzanie godzin w tej samej pozycji przy komputerze lub cały dzień na nogach jest strasznie wyczerpujące. Domowy masażer z różnymi nasadkami pomoże Ci rozciągnąć mięśnie i w końcu się zrelaksować!