Samsung QLEDTV - nowy styl telewizora (wideo)

Dekorowanie przestrzeni życiowej

Samsung QLEDTV to styl, który idealnie wpasuje się w przestrzeń Twojego wnętrza. Unikalny uchwyt ścienny No Gap pozwala na umieszczenie telewizora równo ze ścianą, praktycznie bez szczeliny. Instalacja jest szybka i łatwa, a nowy uchwyt ścienny umożliwia regulację kąta nachylenia telewizora w ciągu zaledwie kilku minut. QLEDTV - idealna aranżacja przestrzeni.

QLEDTV pozwala pozbyć się niekończących się kabli i przewodów raz na zawsze. Nowy kabel światłowodowy łączy wszystkie urządzenia zewnętrzne z telewizorem za pomocą tylko jednego połączenia. Prawie niewidoczny, światłowód doskonale komponuje się z każdym wnętrzem i nie rzuca się w oczy. Możesz umieścić wszystkie swoje urządzenia połączeniowe gdziekolwiek chcesz: na szafce nocnej, w szafie lub gdziekolwiek indziej. Koniec z plątaniną kabli przy telewizorze.

Przełomowa technologia - nowe kropki kwantowe z metalu

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, że czasami obraz w twoim telewizorze nie wygląda zupełnie naturalnie? Tak się dzieje w przypadku zwykłych telewizorów. Nowa era telewizorów QLEDTV firmy Samsung zapewnia idealnie płynny i naturalny obraz. Opatentowana technologia metalowych kropek kwantowych przekształca światło w nasycone kolory - doświadczysz 100% efektu objętości kolorów i zobaczysz kolory obrazu takie, jakie powinny być.

Więcej szczegółów w każdym kadrze

QLED zapewnia bezprecedensowy poziom szczegółowości. Dzięki wbudowanym technologiom HDR i Ultra Black zobaczysz najdrobniejsze szczegóły zarówno w najjaśniejszych, jak i najciemniejszych partiach całego obrazu. Kontrast w telewizorze jest ostry zarówno rano, jak i wieczorem - bez odblasków w każdym świetle. To naprawdę imponujące.

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio