Grzejniki do 1000 UAH.

 Nadchodzi zima, a to oznacza, że musimy się szybko ogrzać! Czas zaopatrzyć się w ciepłe ubrania, rozgrzać się gorącym kakao i czekać na pierwszy śnieg. Pozostaje tylko jedno zasadnicze pytanie - jak ogrzewać mieszkanie? Wiele osób nadal nie ma ogrzewania, a w niektórych domach nawet jego obecność nie ratuje sytuacji. Aby więc zapewnić sobie lub swojej rodzinie komfortowe warunki, należy wybrać grzejnik, który zapewni ciepło podczas tych mroźnych dni. Zrobiliśmy listę grzejników różnych typów pod 1000 UAH, więc można wybrać odpowiednie urządzenie w niskiej cenie.

Najczęściej spotykane rodzaje grzejników to grzejnik olejowy, konwektorowy, wentylatorowy oraz promiennik podczerwieni.

Nagrzewnice olejowe

Urządzenia te są mobilne i łatwe w transporcie - można je bez problemu przenosić z pomieszczenia do pomieszczenia. Może się szybko nagrzewać dzięki elementowi grzejnemu znajdującemu się wewnątrz urządzenia. Element grzejny zanurzony jest w oleju technicznym - od tego wzięła się nazwa urządzenia. Temperatura ogrzewania w niektórych modelach może osiągnąć sto pięćdziesiąt stopni, stąd główna wada - silne nagrzewanie się obudowy.

Nagrzewnica olejowa VEGAS VKO-1500.

Jego moc wynosi 2000 W. Urządzenie może ogrzać pomieszczenie o powierzchni do 22 m², dlatego dobrze nadaje się do sypialni lub pokoju dziecięcego. Urządzenie montowane jest na podłodze i można je swobodnie przemieszczać po mieszkaniu lub domu. Dostępne są również trzy tryby regulacji mocy oraz ochrona przed przegrzaniem.

Cena: 999 USD.

 

Nagrzewnica olejowa WETAIR WOH-7L.

Wyposażony jest w 7 sekcji i może ogrzać małe pomieszczenie o powierzchni do 15 m ². Jego moc - 1500 W. Urządzenie jest łatwe do przenoszenia między pomieszczeniami, jego waga wynosi 5,3 kg. Nagrzewnica wyposażona jest w sterowanie mechaniczne, posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz regulator mocy.

Koszt: 859 UAH.

Nagrzewnica olejowa ERGO HO 191507

Urządzenie składa się z 7 sekcji, które mogą ogrzać pomieszczenie o powierzchni 15 m kw. Moc urządzenia - 1500 W. Grzejnik nie jest bardzo ciężki i waży 5,3 kg. Wysokość wynosi 55 cm. Urządzenie posiada wbudowany termostat oraz trzy tryby regulacji mocy.

Koszt: 690 UAH.

Grzejniki

Wentylatory grzewcze są idealne do szybkiego ogrzania pomieszczenia i usunięcia wilgoci. Urządzenie wdmuchuje powietrze przez rozgrzane do czerwoności elementy i szybko rozprowadza gorące powietrze po całym pomieszczeniu. Wewnątrz plastikowej obudowy umieszczony jest wentylator, termostat, element grzejny. W krótkim czasie urządzenie o dużej mocy jest w stanie ogrzać każde pomieszczenie.

Termowentylator ELECTROLUX EFH/S-1120

Moc termowentylatora wynosi 2000 W, dzięki czemu jest on w stanie ogrzać pomieszczenie o powierzchni 25 metrów kwadratowych. Urządzenie posiada 2 tryby pracy - nadmuch zimnego powietrza i ogrzewanie powietrza, dzięki czemu przyda się o każdej porze roku. Niewielka waga urządzenia sprawia, że jest ono maksymalnie mobilne i wygodne w użyciu.

Koszt: 579 USD.

Termowentylator VEGAS VFH-9090

Urządzenie posiada ceramiczny element grzewczy i może ogrzać pomieszczenie o powierzchni do 12 m². Jego moc - 1800 W. Wśród funkcji - możliwość włączenia urządzenia w trybie zimnego nadmuchu, co czyni go wszechstronnym. Ponadto urządzenie posiada wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem i przewróceniem, czyli jeśli przypadkowo się przewróci lub przegrzeje, spowoduje automatyczne wyłączenie. Waga wynosi 2 kg.

Cena: 499 UAH.

Termowentylator ERGO FHC 2015 S

Urządzenie o mocy 1500 W wyposażone jest w ceramiczny element grzewczy i może ogrzać pomieszczenie o powierzchni do 15 metrów kwadratowych. Termowentylator obraca się wokół własnej osi, dzięki czemu można uzyskać bardziej równomierne ogrzewanie pomieszczenia. Urządzenie posiada również zabezpieczenie przed przegrzaniem i przewróceniem.

Koszt: 559 USD.

Konwektory

Konwektory elektryczne zapewniają niezawodne, autonomiczne ogrzewanie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Urządzenia posiadają wysoką klasę szczelności, dzięki czemu nie szkodzi im wilgoć ani kurz. Korpus konwektora nie nagrzewa się powyżej +80 C, co zmniejsza zagrożenie pożarowe urządzenia i ryzyko poparzenia ciała. Konwektor może utrzymywać zadaną temperaturę na określonym poziomie. Do zalet urządzenia należy cicha praca.

Konwektor DELFA DHC-S2000

Zainstaluj urządzenie w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, a już po kilku minutach poczujesz, że powietrze się nagrzewa. Moc konwektora wynosi 2000 W, można ją regulować i używać na poziomie minimalnym lub maksymalnym. Urządzenie ma niewielkie wymiary - 53 x 20 x 38,5 cm i waży 2 kg.

Cena: 499 USD.

Konwektor ERGO HC-1715

Moc konwektora 1500 W wystarczy do ogrzania pomieszczenia o powierzchni 15 metrów kwadratowych. Urządzenie wyposażone jest w termostat, który zapewnia ochronę przed przegrzaniem. Jest on również przystosowany do montażu na ścianie, jeśli chcą Państwo powiesić konwektor na ścianie. Stopień ochrony przed wilgocią to IPX4. Waga urządzenia - 5,1 kg

Cena: 859 UAH

 

Konwektor WetAir WCH-200S

Urządzenie o mocy 2000 W może z łatwością ogrzać pomieszczenie o powierzchni 22 metrów kwadratowych. Z jego funkcji - regulator mocy i termostat, aby chronić przed przegrzaniem. Stopień ochrony przed wilgocią wynosi IP20. Wymiary urządzenia to 56 x 38 x 13 cm, waga - 2 kg.

Koszt: 499 UAH.

Promienniki podczerwieni

Idealny do ogrzewania strefowego. Zasada działania promiennika podczerwieni polega na ogrzewaniu przedmiotów lub osób za pomocą fal świetlnych w zakresie podczerwieni, a następnie dalszym rozprowadzaniu ciepła w pomieszczeniu. Do zalet należy prosta instalacja i podłączenie. Jest bardzo kompaktowy, nie zajmuje dużo miejsca i jest absolutnie bezgłośny.

Promiennik podczerwieni UFO ECO Mini 1500W

Moc grzejnika 1500W wystarczy do ogrzania pomieszczenia o powierzchni do 20m². Surf wykorzystuje element grzewczy - flamentine, który jest stopem 14 metali emitujących do wnętrza grzejnika światło podczerwone. Urządzenie posiada funkcję wyłącznika rolkowego. Wymiary - 525 x 230 x 140 mm.

Cena: 799 UAH.

Promiennik podczerwieni ARDESTO IH-2000-Q1S

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Grzejnik posiada kwarcowy element grzejny. Moc urządzenia - 2000 W. Może być montowany na suficie, ścianie lub podłodze. Wśród funkcji urządzenia - termostat i zabezpieczenie przed przegrzaniem. Wymiary grzejnika to 810 x 200 x 100 mm, a waga 3 kg.

Koszt: 999 UAH.

Grzejnik ceramiczny TS-395 Biały

Urządzenie jest ekonomiczne, jego moc wynosi 395 W. Montowany na ścianie, szybko nagrzewa się do żądanej temperatury i nie wysusza powietrza. Dostępny w dwóch kolorach - białym i czarnym. Wymiary grzałki to 600 x 600 x 11 mm, a jej waga wynosi 10 kg.

Koszt: 789-995 UAH.

Ten TOP to tylko niewielka część naszej oferty, więcej grzejników w różnych kategoriach cenowych znajdziesz tutaj.