Top 2021 gier dla Androida. Które z nich zdecydowanie powinieneś zainstalować

 Obecnie Android jest najpopularniejszą platformą mobilną używaną przez większość ukraińskich użytkowników. Dlatego nic dziwnego, że tysiące aplikacji gier zostały stworzone dla niego. Wybraliśmy najlepsze 2021 Android gry warte uwagi, swój czas, a w niektórych przypadkach pieniądze.

Asphalt 9: Legendy

Jedna z najpiękniejszych gier wyścigowych na platformę Android.

W tej wersji Asphalt dostępnych jest wiele nowych samochodów - Ferrari, Porsche, Lamborghini i W Motors. W sumie, można zebrać ponad pięćdziesiąt różnych ras. Gracze mogą jeździć na 70 trasach, wykonywać szalone akrobacje, a także być narażeni na naturalne zagrożenia, w tym tornada na torach w Stanach Zjednoczonych czy lawiny w Himalajach.

Gra może być w trybie kariery, walcowanie ponad sześćdziesiąt sezonów, w sumie osiemset wyścigów. Możesz też rywalizować z przyjaciółmi w trybie multiplayer (do ośmiu graczy).

Gwent: Wiedźmińska gra karciana

Klasyczna gra karciana fantasy, która po raz pierwszy pojawiła się w grze "The Witcher 3: Wild Hunt" od CD Projekt RED. Wliczone w Top Best Android Games!

Każdy z graczy posiada talie składające się z kilkudziesięciu kart przypisanych do jednej z pięciu dostępnych frakcji: Północne Królestwa, Skellige, Skoja'taeli, Potwory lub Nilfgaard. Najpierw musisz wybrać dziesięć kart reprezentujących jednostki wojowników, bohaterów, dodatkowe siły podległe oraz zdolności, które zmieniają warunki na polu bitwy. Następnie ułóż karty w dwóch rzędach. Pierwszy z nich jest przeznaczony dla podwładnych walczących wręcz, a drugi do ataków dystansowych. Wszyscy bohaterowie i jednostki mają wartości punktowe, które opisują ich siłę ataku. Gracz z silniejszą armią na koniec rundy, tzn. posiadający więcej punktów siły, wygrywa rundę.

Disgaea 1 Komplet

W przeciwieństwie do większości innych japońskich gier RPG, tutaj bohaterem nie jest praworządny rycerz, ale Laharlu - syn władcy demonów. Po przebudzeniu z dwuletniej drzemki odkrywa, że jego ojciec nie żyje, a jego ziemia potrzebuje nowego gubernatora. Nie zastanawiając się długo, Laharlou postanawia przejąć władzę siłą.

Rdzeniem Disgaea 1 Complete są turowe bitwy na polu gry składającym się z kwadratów. W walkach mogą brać udział zarówno przyjaciele Laharla, jak i przywoływane przez niego potwory. Każdy z nich posiada indywidualny zestaw umiejętności i używa różnych broni - do walki wręcz, ataków dystansowych, a także starożytnych zaklęć. W przerwach między potyczkami gracz wypełnia misje fabularne i poboczne. Googling - najlepsze gry na android download - i grać na zdrowie.

Might & Magic: Chess Royale

Strategia na dużą skalę z udziałem dużej liczby graczy, którzy walczą jeden na jednego, dopóki na polu bitwy nie pozostanie ostatni ocalały.

Akcja gry toczy się w krainie fantasy Ashan, oferuje wielu znanych bohaterów, lokacje i frakcje. Gracz może tworzyć różne kombinacje jednostek, bohaterów i frakcji, w walce do korzystania z czarów, zwiększając w ten sposób ich poziom. Mimo dużej liczby uczestników (do 100 osób), walki trwają tu krótko. Tryb gry to multiplayer.

Genshin Impact

Kontynuuje najlepsze gry na android przeglądu Genshin Impact. Jest to dynamiczna gra akcji z otwartym światem, której akcja rozgrywa się w fikcyjnej krainie Teyvat. Grając jako jedna z postaci, będziesz musiał walczyć z różnymi wrogami, odkrywać świat i poznawać jego bogatą historię. Wszechświat podzielony jest na dzielnice, z których każda ma swoje własne środowisko, kulturę i wartości mieszkańców. Japońskie ogrody sakura, tajemnicze ruiny należące do królestwa zakazanych technologii, gotyckie zamki i twierdze czy jadeitowe pawilony.

Jak to powinno być RPG, w grze jest możliwość zbierania składników i używać ich do tworzenia przedmiotów według otrzymanych receptur.

League of Legends: Wild Rift

Czym mobilne League of Legends różni się od wersji PC sprzed dziesięciu lat? Istota gry pozostała niezmienna - na arenach spotykają się dwie pięcioosobowe drużyny. Przed każdym spotkaniem gracz wybiera jednego bohatera z dostępnej puli. Jednocześnie znacznie zwiększona zostaje dynamika bitew, co skraca ich czas trwania. Przystosowano również arenę - do szybszych starć dodano modele bohaterów znanych z pierwowzoru i poprawiono ich animację.

Niebo: Dzieci Światła

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Sky opowiada o przygodach bohaterów żyjących w ruinach niegdyś wielkiego królestwa - Sky.

Przede wszystkim rozgrywka skupia się na wspólnym odkrywaniu świata. Gracze eksplorują krainę, podzieloną na siedem regionów, odkrywając nowe sekrety i przywracając upadłe gwiazdy na ich właściwe miejsce. Mogą poruszać się pieszo i latać, sprawdzając najbliższe zakamarki niebiańskich ruin. A także wchodzić w interakcje z innymi ludźmi: współpracować z nimi, pomagać im lub ich chronić. Tu również możliwa jest rywalizacja, ale twórcy nikogo do niczego nie zmuszają, a w trakcie gry każdy wybiera własną drogę.

Harry Potter: Zagadki i zaklęcia

Gra osadzona jest w uniwersum znanym z książek i filmów o Harrym Potterze. Najpierw gracz będzie musiał stworzyć własnego awatara, a następnie rozpocznie się rozgrywka - jej ogólne zasady są podobne do tych, które znamy z serii Candy Crush Saga. Gracz musi tak manipulować klockami widocznymi na ekranie, aby tworzyć sekcje składające się z trzech elementów. Następnie kwadraty znikają, a gracz otrzymuje określoną liczbę punktów. Zwykły tetris? Nie do końca - twórcy urozmaicili znaną formułę, dodając zaklęcia i eliksiry, które wpływają na przebieg rozgrywki. Wraz z postępami nasza postać zdobywa nowe umiejętności, a przy tym poziom trudności wzrasta. Harry Potter: Puzzle i Zaklęcia to dobry wybór, jeśli chcesz grać w najlepsze gry android bez Internetu za darmo.

Wśród nas

Dwuwymiarowa, wieloosobowa gra online, w której zadaniem gracza jest przygotowanie statku kosmicznego do podróży z innymi graczami. W grupie znajdują się jednak sabotażyści, którzy przeszkadzają w realizacji zadania. Mogą one zepsuć różne elementy statku, a nawet zabić członków załogi. Oznacza to, że równolegle z bieżącymi sprawami, gracz musi mieć je cały czas na oku. Co ciekawe, istnieje alternatywny sposób na ukończenie gry - odnalezienie i zrzucenie ze statku wszystkich ukrytych wrogów.

W Among Us rozgrywka toczy się wyłącznie w multiplayerowym trybie cross-platformowym - przez Internet lub LAN.

Martwe komórki

Gra akcji z elementami RPG i metroidvanii, stworzona przez niezależne francuskie studio Motion Twin.

W Dead Cells znajdujemy się w dystopijnym świecie fantasy. Akcja ukazana jest z boku, a obszary odwiedzane w grze są wielopoziomowe. Celem gry jest eksploracja dystopijnych lokacji, w tym lochów, więzienia, wieży zegarowej i kanału. Większość z nich jest generowana proceduralnie - z każdym kolejnym przejściem lokalizacja korytarzy, pomieszczeń czy skarbów ulega całkowitej zmianie.

Black Desert Mobile

Akcja gry toczy się w fantastycznym świecie rozdartym konfliktami z powodu tzw. czarnych kamieni, które znacznie zwiększają Twoją moc, gdy używasz zbroi lub broni.

Istotą Black Desert Mobile jest eksploracja rozległego, otwartego świata (pieszo, na grzbiecie zwierzęcia lub za sterami łodzi), walka z przeciwnikami, a także wykonywanie zadań zlecanych przez postacie neutralne. W miarę upływu przygody bohater zdobywa punkty doświadczenia i awansuje na kolejne poziomy, zwiększając swój potencjał bojowy - dzięki czemu może stawić czoła coraz potężniejszym przeciwnikom, w tym potężnym bossom. Możesz również dołączyć do jednej z gildii działających w świecie gry i wziąć udział w toczonych przez nie bitwach.

FIFA Mobile

I najlepsze gry na androida bez internetu za darmo w języku rosyjskim - mobilna wersja najbardziej popularnej serii gier piłkarskich, stworzony przez zespół EA Sports - uzupełnia górę. W porównaniu do pierwowzoru, tutaj rozgrywka została dostosowana do specyfiki urządzeń mobilnych, co pociągnęło za sobą pewne uproszczenia. Rozgrywka pozwala na kontrolowanie poszczególnych zawodników podczas meczów, zarządzanie drużyną i ustalanie taktyki. Dzięki oficjalnej licencji, dostępnych jest 30 lig, 650 drużyn i ponad 17 000 zawodników.

Wśród innowacji w grze jest tryb ataku, który pozwala na rozgrywanie meczów trwających mniej niż dwie minuty. W tych, gracze najpierw decydują o taktyce drużyny, a potem przejmują kontrolę tylko podczas ataków. Wszystko inne jest generowane w tle, co pozwala nam skupić się wyłącznie na zdobywaniu bramek. Ponadto gracze mogą tworzyć własne ligi, grać w sieci i stworzyć drużynę marzeń w trybie Ultimate Team.