Szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji aplikacji Viber na komputerze lub laptopie

Pokaż treść

 1. Dlaczego Viber?
 2. Oficjalna strona Viber
 3. Pobieranie aplikacji
 4. Instalacja komunikatora
 5. Instalacja na laptopie i PC
 6. Synchronizacja z wszystkimi urządzeniami

Wielu użytkowników komunikatora zastanawia się, czy możliwe jest zainstalowanie Vybera na swoim komputerze. Zgoda, korzystanie z aplikacji na telefonie jest bardzo wygodne, ale co jeśli musisz pisać długie wiadomości lub komunikować się w pracy? To właśnie w takich momentach pojawia się potrzeba zainstalowania Vyber na komputerze za darmo.

Dlaczego warto korzystać z usługi Viber?

Viber to darmowa aplikacja, która pozwala na wysyłanie dokumentów i plików online. Ciekawe naklejki i emotikony sprawią, że komunikowanie się z rodziną i przyjaciółmi będzie jeszcze przyjemniejsze. Możecie dzwonić do siebie za darmo, ale tylko wtedy, gdy druga osoba również ma zainstalowaną tę aplikację. Ponadto, będziesz mógł tworzyć czaty z krewnymi, przyjaciółmi, kolegami lub znajomymi.

Ale być może najbardziej użyteczną cechą Vibera jest to, że można łatwo wykonywać połączenia wideo z dowolnym krajem na świecie całkowicie za darmo. Jest to szczególnie przydatne w nowej rzeczywistości, w której większość granic jest zamknięta. Komunikowanie się z rodziną i przyjaciółmi za pomocą połączeń wideo zbliża nas do siebie, a widok własnej twarzy na dużym monitorze laptopa lub komputera daje efekt obecności.

Oficjalna strona Viber

Wpisanie "install viber on your computer for free" w polu wyszukiwania w przeglądarce da Ci wyniki wyszukiwania. Po znalezieniu oficjalnej strony, możesz pobrać i zainstalować viber na swoim komputerze bez żadnych problemów. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

 1. Kliknij na "pobierz" w jednym z wyników wyszukiwania.
 2. Możesz przejść do zakładki "Viber: Home". W zakładce "Downloads" możesz zainstalować aplikację na swoim smartfonie lub komputerze. W tym celu należy jedynie wybrać system operacyjny.

Oto jak szybko i łatwo zainstalować vyber na komputerze z systemem Windows 7 lub XP, a także na komputerach Mac i laptopach z systemem operacyjnym starszym niż macOS 10.13. Być może zastanawiałeś się, czy można zainstalować vyber na komputerze bez telefonu. Niestety, nie da się tego zrobić bez aplikacji preinstalowanej na smartfonie.

Pobieranie aplikacji

Aby zainstalować Vyber na swoim komputerze PC lub laptopie, należy kliknąć "Pobierz na Windows" lub "Pobierz na Mac". Następnie przejdź do folderu "Downloads" na swoim komputerze, otwórz i uruchom pobrany plik.

Instalacja komunikatora

Tak więc, jeśli od dawna chciałeś zainstalować vyber na swoim komputerze, to jesteś na dobrej drodze. Postępuj zgodnie z instrukcjami:

 1. Po otwarciu pobranego pliku, pojawi się przycisk "Zainstaluj".
 2. Na ekranie pojawi się kod QR oraz instrukcja, jak korzystać z aplikacji na komputerze.
 3. Następnie, aby zainstalować Viber na komputerze, weź swój smartfon i wprowadź program za pomocą skanera kodów QR, konieczne jest zeskanowanie kodu, który widzisz na ekranie komputera.

Następnie zainstalujesz Vyber na swoim komputerze. Jeśli istnieje potrzeba zainstalowania vyber na PC bez telefonu, należy odrzucić ten pomysł, ponieważ nie jest to możliwe.

Instalacja na laptopie i PC

Czy mogę zainstalować wyber na komputerze i synchronizować go z telefonem? Tak, po zainstalowaniu wyber, będziesz miał pełną synchronizację. Twoje czaty, kontakty i wiadomości będą teraz widoczne na Twoim komputerze.

Vyber można zainstalować bezpłatnie na komputerze w następujący sposób

 • W polu wyszukiwania wpisz "install viber on your computer for free". Po pobraniu pliku, otwórz go i kliknij, aby zaakceptować warunki umowy.
 • Instalacja vyber otworzy się automatycznie, ale aplikacja musi być wstępnie zainstalowana na Twoim urządzeniu mobilnym.
 • Wprowadź swój numer telefonu, a w ciągu kilku minut otrzymasz kod aktywacyjny.
 • Po otrzymaniu wiadomości należy aktywować aplikację. W ten sposób możesz zainstalować vyber na swoim komputerze używając swojego numeru telefonu.

Synchronizacja z wszystkimi urządzeniami

Mamy nadzieję, że znalazłeś odpowiedź na pytanie: Czy mogę zainstalować Vyber na moim komputerze? Aby zsynchronizować swoje czaty na różnych urządzeniach, postępuj zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami:

 • Synchronizacja musi być potwierdzona na Twoim komputerze.
 • Następnie wykonaj to samo potwierdzenie na swoim smartfonie. Ten krok jest obowiązkowy.
 • Naciśnij "Start", aby to zrobić.
 • Poczekaj kilka minut, aż proces się zakończy.

Oto jak łatwo udało Ci się zainstalować vyber na komputerze z systemem Windows 7. Po pomyślnym zakończeniu synchronizacji możesz zacząć korzystać ze wszystkich zalet komunikatora na swoim komputerze.

Czy podobał Ci się artykuł?

12 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się przez media społecznościowe

Facebook Google lubZostaw komentarz

Komentarz Zostaw recenzję Anton 23.12.2020

Dziękuję! Wszystko się udało!

Reply Amina 11.02.2021

Mam Viber zainstalowany na moim laptopie od dwóch lat, ale ostatnio, kiedy uruchamiam komputer, aplikacja ciągle się przeładowuje i wyskakuje kod QR do zeskanowania. Byłoby to OK, ale czasami potrzebuję aplikacji tu i teraz i nie ma czasu na te wszystkie manipulacje. Kto wie, co jest z nim nie tak? Czy tak będzie zawsze?

Reply Pokaż odpowiedzi (4) Gregory Syavin 12.02.2021

Prawdopodobnie aplikacja jest przestarzała i wymaga po prostu aktualizacji.

Reply Mitrich 13.02.2021

Osobiście dostałem błąd po reinstalacji Windowsa, więc tak naprawdę nie wiedziałem, co jest jego przyczyną.

Reply Ignat 19.02.2021

Na 100% trzeba przeinstalować, ja tak miałem, przy instalacji nowej wersji znów działało, tylko podczas początkowej instalacji wymagało potwierdzenia kodem QR, potem już nie.

Reply Amina 20.02.2021

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Oooh, bardzo Ci dziękuję! Tak, zaktualizował aplikację, nie tylko nie przeszkadza mi z tym skanowaniem, ale działa szybciej też.

Reply Konstantin Prystupov 18.02.2021

W tej chwili jest to najmądrzejsza aplikacja, która pozwala na komfortowe rozmowy wideo nawet z krewnymi za granicą. Od ponad roku komunikuję się z moją siostrą, która wyjechała do Niemiec, połączenie jest bombowe. Teraz będę go zainstalować na moim Macu, przynajmniej masz szczegółową instrukcję, a następnie Inet, znaleziono takie, że nawet nie przeszkadza spędzać czas na to.

Reply Pokaż odpowiedzi (2) Nat 20.02.2021

Mam go na moim macu, połączył się szybko, bez problemu.

Reply Nick Mach 21.02.2021

Komunikuję się z krewnymi, którzy są teraz w Finlandii, nie powiedziałbym, że połączenie jest wystarczająco dobre, często po prostu znika. Nie wiem, być może wiele zależy od operatora sieci komórkowej.

Reply Pokaż odpowiedzi (1) Konstantin Prystupov 23.02.2021

Oczywiście zależy to od internetu, im gorszy zasięg, tym gorszy będzie obraz. Sprawdzone.

Reply