7 naprawdę fajnych projektów na Kickstarterze

 Każdy człowiek ma w swojej duszy małego geniusza. Nie każdy jednak znajduje w sobie wewnętrzną siłę i odwagę, by zacząć, a potem doprowadzić do logicznej konkluzji - wzbogacić świat o nowy, nietrywialny pomysł. Pomimo szybkiego rozwoju nauki może się wydawać, że najbardziej użyteczne odkrycia zostały dokonane dawno temu. Ale dopóki istnieje ludzkość, społeczeństwo innowatorów zawsze będzie się rozwijać, wprowadzając w życie najbardziej niesamowite pomysły. Przedstawiamy Wam 7 fajnych autorskich projektów chłopaków, którzy zwrócili się do Kickstartera o pomoc w ich realizacji.

Stylowe i praktyczne akcesorium Nakefit

Ten włoski startup stał się świetnym zamiennikiem dla tradycyjnych klapek. To elastyczne naklejki na stopy, które ochronią Twoje stopy przed skaleczeniami i odparzeniami. Są one odporne na ciepło, wodoodporne i całkowicie niewidoczne. Teraz możesz cieszyć się swobodą ruchów i uczuciem lekkości. A wszystko to bez uszkadzania skóry i uczucia dyskomfortu! Nowa rzeczywistość polega na utrzymaniu równowagi na płytkach przy basenie i nie przewróceniu się. Przy okazji, grając w siatkówkę plażową, twoje stopy pozostaną całe i nieuszkodzone. A przycupnięte na plaży meduzy absolutnie tracą zainteresowanie tobą i nie mają odwagi cię użądlić. A dlaczego? Ponieważ Twoje stopy są teraz niezawodnie chronione przez trwałe naklejki.

Nakefit jest dostępny w kolorze czarnym, niebieskim i różowym. Możesz kupić tuzin par tych naklejek za 30 dolarów. Najwięcej tego cudownego wynalazku kupują oczywiście młodzi ludzie. Musimy powiedzieć, że te wielokolorowe naklejki roszczą sobie prawo do bycia prawdziwym hitem lata 2017.

Na realizację swojego projektu autorzy potrzebowali 20 tys. dolarów. Z pomocą Kickstartera udało im się zebrać 13 razy więcej pieniędzy niż wymagała tego kwota. 13. razy. Więcej!

Przerzuć pilota

Kolejna nowość - mini pilot zdalnego sterowania. Gadżet został zaprojektowany tak, aby wyglądał jak płaski, polerowany kamień. Malutka i lekka, dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się. Za dotknięciem ręki użytkownik może włączyć lub kompatybilny z odtwarzaczami Sony, Sonos, Samsung, amazon, BlueSound, B&O play, Bose, B&W, Philips.

Na realizację projektu potrzeba 333 tys. dolarów. Do tej pory udało się zebrać nieco ponad połowę - 186 dolarów. 812 $. Stylowy, kompaktowy i łatwy w użyciu to główne zalety tego gadżetu. Wszystko byłoby w porządku, ale nie ma wbudowanego modułu Wi-Fi i funkcji synchronizacji ze smartfonem. To właśnie zmniejsza szanse Flippa na bycie faworytem sezonu.

SoundBrake 2.0 dla słuchawek

Kolejnym przydatnym startupem jest rodzaj alarmu dźwiękowego. SoundBrake 2.0 wyposażony jest w specjalny czujnik, który wykrywa poziom zewnętrznego hałasu w tle. Podłącz gadżet do swoich słuchawek i możesz cieszyć się pełnym brzmieniem swoich ulubionych utworów z tabletu, smartfona, laptopa czy odtwarzacza audio. Zauważysz jednak ostre dźwięki, które zakłócają normalny poziom hałasu w otoczeniu, w którym się znajdujesz. Na przykład, jeśli idziesz ulicą, urządzenie skanuje hałas otoczenia. W momencie, gdy poziom hałasu otoczenia przekroczy ustalony poziom, muzyka w słuchawkach zanika, a Twoja uwaga przenosi się na to, co dzieje się wokół Ciebie.

Możesz być pewien, że usłyszysz klakson samochodu, głośno płaczące dziecko, ogłoszenie, syrenę strażacką. Ale pamiętaj, że lwia część incydentów na ulicy ma bardzo cichy spust. Warto zauważyć, że autorzy proszą o 3 tysiące dolarów na realizację, a z pomocą Kickstartera udało im się zebrać 11. 462 $. Idea tego projektu trafiła do serca wielu osób, co rokuje jego pomyślną realizację.

Inteligentna stacja ładująca Fishbone

Stacja ładująca Fishbone pomoże w najbardziej racjonalny sposób zagospodarować przestrzeń na Twoim biurku. Urządzenie składa się z pięciu identycznych przegródek, w których można zainstalować do ładowania 5 urządzeń (smartfon, e-book, tablet, itp.). Wyposażony jest w porty ładowania Fishbone o łącznej maksymalnej mocy 6,8A. Najważniejszą zaletą tego urządzenia jest to, że automatycznie wykrywa potrzeby ładowania Twojego urządzenia i ustawia moc wyjściową. Jest to bardzo wygodne i energooszczędne rozwiązanie. Dodatkowo, konstrukcja stacji ładującej pozwala na schludne zwinięcie wszystkich przewodów i kabli.

Fishbone Charging Station będzie świetnym pomocnikiem dla posiadaczy kilku gadżetów. A przyjaciele, którzy przychodzą w odwiedziny, mogą łatwo naładować swoje smartfony. Na realizację tego projektu potrzebne jest 30 tys. dolarów. Niespodziewanie, ale dzięki Kickstarterowi udało się zebrać znacznie więcej - 118. 556 $. Ten startup jest po prostu skazany na sukces!

Samsara - pierwsza na świecie inteligentna walizka

Na pierwszy rzut oka walizka ta nie różni się zbytnio od innych. Jest duży i pojemny, a srebrna obudowa wygląda imponująco. Powierzchnia obudowy wykonana jest z wysokiej jakości anodyzowanego aluminium, które jest odporne na zarysowania i posiada srebrne wykończenie. Jest odporny na zarysowania i wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Ponadto jest również ognioodporny. Dostępny jest w dwóch kolorach - srebrnym i czarnym matowym. Przemyślana konstrukcja sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla biznesu i podróży. Może być zsynchronizowany z Twoim smartfonem, aby otrzymywać powiadomienia w przypadku zgubienia lub niezamierzonego otwarcia etui.

Autorzy postawili sobie za cel zebranie 15 000 dolarów, aby zrealizować ten pomysł. Jednak z pomocą Kickstartera udało im się zdobyć znacznie więcej - 187 dolarów. 994 $. Jak większość inteligentnych nowości, tak i inteligentna walizka Samsara może stać się jednym z hitów tego lata. Co więcej, ergonomiczny design w połączeniu z praktycznością sprawi, że będzie on ponadczasowo aktualny.

Wodoodporny zestaw słuchawkowy Bluetooth / mp3 / FM

Przede wszystkim dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Nieważne, czy jedziesz na rowerze, odkrywasz morskie głębiny, czy tańczysz w deszczu. Oba przyniosą Ci jeszcze więcej radości i inspiracji poprzez muzykę. Wodoodporny zestaw słuchawkowy bluetooth posiada wbudowane odtwarzacze FM i MP3. Na przechowywanie plików audio przeznaczono 8 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości materiału silikonowego, występuje w kolorze żółtym i czarnym. Ucho jest dobrze dopasowane, ale delikatnie. Można go używać podczas intensywnego treningu bez obawy, że słuchawki Bluetooth / mp3 / FM przestaną działać. Jego właściwości wodoszczelne pozwalają na nurkowanie na głębokości do trzech metrów przez okres do pięciu godzin.

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Deweloperzy potrzebują 5 000 dolarów na realizację projektu. Razem udało im się zebrać 21 dolarów. 067 $. Nie mamy wątpliwości, że ten startup wkrótce zaowocuje. Aktywny tryb życia jest obecnie w modzie, dlatego społeczeństwo potrzebuje inteligentnych urządzeń dostosowanych do ruchu.