Apple zaktualizował aplikację Clips

Apple nie przestaje ulepszać swoich urządzeń i aplikacji. Tym razem producent udostępnił kolejną aktualizację dla oprogramowania Apple Clips. Wstępne informacje na jej temat pojawiły się na konferencji 12 września, a teraz, 9 października bieżącego roku, aktualizacja została oficjalnie wydana. Rozwiązanie firmy z pewnością spodoba się fanom wideoblogów i po prostu fanom ciągłego przechwytywania wideo. Tym, którzy korzystają z aplikacji Apple Clips, nie trzeba mówić, jak to działa. Warto wspomnieć o aktualizacjach, które pojawiły się w programie.

Po pierwsze - Apple zaktualizowało interfejs aplikacji Clips 2.0: użytkownik będzie mógł łatwiej filtrować, znajdować naklejki, etykiety, emoji w nowej wyszukiwarce z efektami. Przed nałożeniem filtra na wideo będzie można podejrzeć, jak zmienia się zdjęcie i wideo. Oddzielne przyciski z etykietami ułatwiają zmianę tytułu na żywo lub filtrów, przycinanie lub usuwanie wideo oraz wyciszanie dźwięku. Apple Clips 2.0 ma pełnoekranową przeglądarkę, a na ekranie głównym znajduje się przycisk przechwytywania, który umożliwia robienie zdjęć.

Jednak główną rzeczą, którą Apple wprowadziło w nowej wersji aplikacji, są zmiany dla iPhone'a X. Aplikacja otrzymała specjalną aktualizację dla ekranu nowego smartfona, a w niej nowe selfies dostępne dla użytkownika: fotografując kamerą TrueDepth można tworzyć animowane sceny 360 stopni, przesuwać obiekty w kadrze i usuwać tło. Ponadto wersja Clips 2.0 udostępnia różne sceny, dzieła sztuki, krajobrazy itp., w których można zastosować dodatkowe filtry.

Edytor wideo Apple Clips

Fani serii Gwiezdnych Wojen z pewnością pokochają aktualizację Clips, w której można dodawać do filmów naklejki z postaciami z kultowego filmu oraz tworzyć animowane tytuły, efekty i filtry tematyczne.

Aplikacja Apple Clips 2.0 obsługuje iCloud, dzięki czemu możesz oglądać i edytować swoje filmy z wykorzystaniem pamięci masowej w chmurze bezpośrednio w aplikacji Clips.

Powyższe funkcje to tylko niektóre z nowości dostępnych w aplikacji Apple Clips 2.0. Wypróbuj go i przekonaj się, o ile przyjemniejsze może stać się rejestrowanie wideo i zdjęć.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się za pośrednictwem mediów społecznościowych

Facebook Google lubzostaw komentarz

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy