Etui na akumulatorki do nowego produktu Samsunga

Gdy tylko zdecydujemy się na zakup smartfona, natychmiast pojawia się kolejna myśl: musimy kupić etui na ten gadżet. Prawie każdy stara się chronić swój telefon przed uszkodzeniami, upadkami, otarciami i tak dalej. Do tego celu służą również pokrowce. Znacznie bardziej atrakcyjnie wygląda jednak etui, które "pełni" dodatkowe funkcje, np. potrafi naładować urządzenie.

To właśnie taki przypadek został opracowany przez firmę ZeroLemon. Marka ta zajmuje się produkcją baterii do smartfonów oraz etui do nich. Tym razem producent zwrócił uwagę na nowego Samsunga Galaxy Note 8 i wypuścił dla niej przydatne akcesorium - etui z wbudowaną baterią. Etui wykonane jest z trwałych materiałów, dzięki czemu smartfon nie ulegnie uszkodzeniu nawet podczas upadku. Wbudowana bateria ma pojemność 5500 mAh, co daje właścicielowi smartfona dodatkowe 48 godzin na rozmowy, 74 godziny na słuchanie muzyki lub 16 godzin na oglądanie filmów.

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

ZeroLemon SlimPower

Etui ZeroLemon SlimPower ma smukłą konstrukcję - tylny panel nie ma prawie żadnego wpływu na grubość korpusu Galaxy Note 8. Nowy smartfon wygląda bardzo stylowo w nowej, wyjątkowej obudowie. Koszt akcesorium to 40 dolarów. Nowość będzie wkrótce dostępna w sprzedaży, ale dokładna data pojawienia się na rynku nie jest jeszcze znana.

W międzyczasie, gdy wszyscy czekamy na nową obudowę, proponujemy nie tracić czasu i sprawdzić ofertę aktualnych smartfonów na naszej stronie.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się za pośrednictwem mediów społecznościowych

Facebook Google lubzostaw komentarz

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy