Xiaomi PetBit - dbaj o bezpieczeństwo swoich zwierząt

Ta wiadomość z pewnością ucieszy miłośników zwierząt i samych właścicieli zwierząt. Xiaomi zaprojektowało i wypuściło na rynek specjalny tracker, który zawsze będzie informował Cię o lokalizacji Twojego pupila. Małe urządzenie, nazwane PetBit, mierzy zaledwie 5,04 x 4,6 centymetra i waży 26 gramów. Można ją łatwo przypiąć do każdej obroży. Akcesorium posiada wbudowany czujnik GPS, który dokładnie śledzi współrzędne. Dane są przesyłane do smartfona za pomocą oddzielnej aplikacji. W przypadku zagubienia się zwierzęcia, można je po prostu odnaleźć za pomocą współrzędnych, a zintegrowane oprogramowanie pozwala na wysłanie kodu QR z danymi do trackera.

Dodatkowo, nowe akcesorium PetBit odczytuje liczbę spalonych kalorii przez Twojego pupila. Funkcja ta będzie szczególnie przydatna dla osób posiadających psy i koty z nadwagą lub przygotowujących pupila do zawodów.

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Xiaomi przeprowadziło wcześniej dokładne badania cech fizjologicznych psów, testując nowość na ponad 200 różnych rasach. Dzięki temu PetBit jest optymalnie czuły i dokładny. Urządzenie jest również wodoodporne zgodnie z normą IPX7, więc nie musisz się martwić, gdy Twój pupil biegnie do stawu lub spaceruje w strugach deszczu.

Nowy Xiaomi PetBit będzie dostępny w najbliższej przyszłości w tymczasowej cenie około 30 dolarów.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się za pośrednictwem mediów społecznościowych

Facebook Google lubprzekazać informację zwrotną

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy