Huawei kontra Apple: ulepszona kopia słuchawek AirPods

Światowi producenci technologii nieustannie konkurują ze sobą, oferując użytkownikowi coraz to nowsze rozwiązania, ulepszone gadżety i technologie. Producent Apple od dawna jest głównym konkurentem na rynku technologii, a wiele marek stara się wypuścić nie mniej zaawansowane urządzenia lub nawet je ulepszyć.

A teraz Huawei wprowadził do sprzedaży odpowiednik popularnych słuchawek Apple - bezprzewodowy model FreeBuds. Słuchawki wyglądają podobnie do znanych AirPods, ale porównując oba modele, od razu widać wyraźną różnicę: nowością jest typ próżniowy, z silikonowymi poduszkami na uszy. Innymi słowy, są to popularne "wkładki douszne". Ponadto Huawei zapewnia, że FreeBuds będą mogły pracować bez ładowania przez 10 godzin, czyli dwa razy dłużej niż bateria w AirPods.

Słuchawki Huawei FreeBuds

Słuchawki dostarczane są w plastikowym etui, które automatycznie je ładuje, jedynie samo etui różni się wyglądem od modelu Apple. Ponadto, akcesorium FreeBuds będzie dostępne nie tylko w kolorze białym, ale również czarnym. Koszt nowego produktu to €159. Nie wiadomo jeszcze, kiedy model Huawei pojawi się w sprzedaży.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się przez media społecznościowe

Facebook Google lubzostaw komentarz

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy