Wymarzone kuchenki mikrofalowe: LG NeoChef

 Nie musisz być szefem kuchni, aby sprawdzić się w roli eksperta kulinarnego. Dzięki gamie kuchenek mikrofalowych NeoChef firmy LG, łatwo zachwycić swoich bliskich, podając im prawdziwie wykwintne śniadanie, obiad lub kolację. W trosce o swoich użytkowników firma LG stworzyła wyjątkowe urządzenia, dzięki którym poczujesz się jak prawdziwy profesjonalista w dziedzinie gotowania.

Projekt

Wzornictwo kuchenek mikrofalowych LG NeoChef łączy w sobie delikatną linię minimalizmu i całkowitą wygodę w sterowaniu urządzeniami. Hasło reklamowe tej linii brzmi "Urok minimalizmu" - tak twórcy piekarników wyobrażali sobie swoje dzieło. Już na pierwszy rzut oka nabywca doceni szczotkowane wykończenie drzwi z lustrzanym wykończeniem oraz wygodny, zaokrąglony uchwyt otwierający, który jest starannie ukryty i doskonale komponuje się z ogólnym wzornictwem.

Przydatne funkcje

Touchpad na drzwiach mikrofalówki pozwoli Ci szybko wybrać ulubione danie i ustawić proces gotowania - w tym celu na panelu znajdują się podświetlane na biało ikony programów. Mocna lampa LED zapewnia jasne podświetlenie wewnątrz komory, dzięki czemu możesz łatwo obserwować proces gotowania, jeśli tylko chcesz.

Cechy

Wśród cech kuchenek mikrofalowych LG NeoChef należy również podkreślić obrotowy stół dla potrawy - w przeciwieństwie do innych modeli, ma sześć punktów podparcia (inne mają tylko trzy). Dzięki temu naczynia będą stabilnie stały w komorze - nie wypadną podczas obracania, nawet jeśli nie będą wyraźnie ustawione na środku, ale np. na brzegu.

Dzięki temu, że wewnętrzna przestrzeń komór mikrofalowych LG jest powiększona, z łatwością umieścimy w niej nawet nieporęczne naczynie. Jednocześnie, zewnętrzne wymiary kuchenek mikrofalowych nie uległy zwiększeniu. Na przykład, model z konwekcją dla 39 litrów ma wymiary 540x325x523 centymetrów, piekarnik typu "solo" lub z grillem dla 25 litrów - 476x272x61 centymetrów.

Mikrofalówka jest również bardzo łatwa w utrzymaniu. Dzięki wewnętrznej powłoce Easy Clean, powierzchnia jest w 99,9% zmywalna. Powłoka ta jest antybakteryjna, wykonana z metalu ceramicznego i zawiera wysoką gęstość molekularną. Nawet bardzo duże zabrudzenia można łatwo usunąć za pomocą zwykłej gąbki.

"Technologia Smart Inverter

Kuchenki mikrofalowe NeoChef mogą w pełni zastąpić kuchenkę w kuchni. Technologia Smart Inverter zapewnia, że potrawy dla smakoszy są przyrządzane perfekcyjnie, jak gdyby były przygotowane przez profesjonalnego szefa kuchni. Technologia inwerterowa równomiernie rozprowadza ciepło w całej komorze i w żywności, dzięki czemu każda potrawa będzie idealnie upieczona (lub usmażona), soczysta i z chrupiącą skórką. Technologia Smart Inverter to "inteligentna" dystrybucja energii w kuchence mikrofalowej.

Po rozpoczęciu gotowania poziom mocy jest ustawiony na najwyższy stopień, podczas procesu gotowania moc jest zmniejszana, aby dostosować ją do procesu gotowania. Ten proces gotowania jest bardzo podobny do gotowania na płycie kuchennej. Dzięki temu potrawy są soczyste i nie rozgotowane. Dzięki technologii Smart Inverter możliwe jest nie tylko gotowanie, ale również rozmrażanie żywności. Proces rozmrażania jest stopniowy i równomierny: nie będzie oddzielnych "zamrożonych kawałków".

Ponadto, technologia inwerterowa znacznie skraca czas gotowania (rozmrażania) żywności - dokładnie 1,5 raza (przetestowane przez ekspertów).

Dodatkowe cechy

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Dzięki wbudowanym programom automatycznym kuchenek mikrofalowych LG z linii NeoChef, możesz szybko i łatwo przyrządzić domowy jogurt, rybę, mięso lub drób, równomiernie roztopić ser lub czekoladę i przygotować wiele innych dań dla smakoszy. Urządzenie posiada 24 programy automatyczne (w zależności od wybranego modelu): 8 programów do gotowania i rozmrażania, 8 programów tylko do pieczenia oraz programy do odgrzewania gotowych dań.

Rozwijając kategorię mikrofal z grillem, producent zwrócił uwagę na proces gotowania bez dodawania oleju. Praca mikrofal i kwarcowego elementu grzejnego tworzy tryb kombinowany, który zapewnia doskonały poziom wysmażenia i przyrumienienia potrawy. Tryb "Convection" gotuje wszystkie rodzaje pieczywa do perfekcji. Przepływ ciepłego powietrza sprawia, że ciasto jest napuszone i równomiernie pokryte skórką. Gama kuchenek mikrofalowych NeoChef to doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu i przygotowanie delikatnych, wykwintnych potraw.