Grzejniki o wartości do 1000 UAH.

Pokaż treść

  1. Nagrzewnice olejowe
  2. Nagrzewnice wentylatorowe
  3. Konwektory
  4. Promienniki podczerwieni

Nadchodzi zima, a to oznacza, że musimy się szybko ogrzać! Czas zaopatrzyć się w ciepłe ubrania, rozgrzać się gorącym kakao i czekać na pierwszy śnieg. Pozostaje tylko pytanie, jak ogrzewać mieszkanie? Wiele osób nadal nie ma ogrzewania, a w niektórych domach nawet jego obecność nie ratuje sytuacji. Tak więc, aby zapewnić komfortowe warunki dla siebie lub swojej rodziny, należy wybrać grzejnik, który zapewni ciepło podczas tych mroźnych dni. Zebraliśmy listę grzejników różnych typów pod 1000 UAH, dzięki czemu można wybrać odpowiednie urządzenie w niskiej cenie.

Najczęściej spotykane rodzaje grzejników to grzejnik olejowy, konwektorowy, wentylatorowy oraz promiennik podczerwieni.

Nagrzewnice olejowe

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Urządzenia te są mobilne i łatwe w transporcie - można je bez problemu przenosić z pomieszczenia do pomieszczenia. Można ją szybko podgrzać za pomocą elementu grzejnego znajdującego się wewnątrz urządzenia. Element grzejny zanurzony jest w oleju opałowym - stąd nazwa urządzenia. Temperatura ogrzewania w niektórych modelach może osiągnąć sto pięćdziesiąt stopni, stąd główna wada - silne nagrzewanie obudowy.

Nagrzewnica olejowa VEGAS VKO-1500

Grzejnik ma moc 2000 W. Grzejnik może ogrzewać pomieszczenia o powierzchni do 22 metrów kwadratowych, dzięki czemu idealnie nadaje się do sypialni i pokoi dziecięcych. Urządzenie stoi na podłodze i można je swobodnie przemieszczać po mieszkaniu lub po domu. Dostępne są również trzy tryby regulacji mocy oraz ochrona przed przegrzaniem.

Cena: 999 USD.

Nagrzewnica olejowa WETAIR WOH-7L.

Wyposażony jest w 7 sekcji i może ogrzać małe pomieszczenie o powierzchni do 15 m ². Jego moc - 1500 W. Grzejnik można łatwo przenosić między pomieszczeniami, a jego waga to zaledwie 5,3 kg. Nagrzewnica wyposażona jest w sterowanie mechaniczne, posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz regulator mocy.

Cena: 859 UAH.

Nagrzewnica olejowa ERGO HO 191507

Urządzenie składa się z 7 sekcji, które mogą ogrzać pomieszczenie o powierzchni 15 m kw. Moc urządzenia - 1500 W. Grzejnik nie jest bardzo ciężki i waży zaledwie 5,3 kg. Wysokość grzejnika wynosi 55 cm. Urządzenie posiada wbudowany termostat oraz trzy tryby regulacji mocy.

Koszt: 690 UAH.

Grzejniki

Termowentylator jest idealny do szybkiego ogrzania pomieszczenia i usunięcia wilgoci. Urządzenie wdmuchuje powietrze przez rozgrzane do czerwoności elementy i szybko rozprowadza gorące powietrze po całym pomieszczeniu. Wewnątrz plastikowej obudowy znajduje się wentylator, termostat i element grzejny. To urządzenie o dużej mocy jest w stanie ogrzać każde pomieszczenie w krótkim czasie.

ELECTROLUX EFH/S-1120

Grzejnik ma moc 2000 W, dzięki czemu jest w stanie ogrzać pomieszczenie o powierzchni 25 metrów kwadratowych. Urządzenie posiada 2 tryby pracy, zimne powietrze i ciepłe powietrze, dzięki czemu jest idealne na każdą porę roku. Niewielka waga urządzenia sprawia, że jest ono maksymalnie mobilne i wygodne w użyciu.

Koszt: 579 USD.

Termowentylator VEGAS VFH-9090

Urządzenie posiada ceramiczny element grzewczy i może ogrzać pomieszczenie o powierzchni do 12 metrów kwadratowych. Jego moc - 1800 W. Wśród funkcji jest możliwość włączenia urządzenia w trybie zimnego nadmuchu, co czyni je uniwersalnym. Posiada również wbudowaną ochronę przed przegrzaniem i przechyleniem, co oznacza, że jeśli przypadkowo przechyli się lub przegrzeje, wyłączy się automatycznie. Waga wynosi 2 kg.

Cena: 499 USD.

Termowentylator ERGO FHC 2015 S

Urządzenie o mocy 1500 W posiada ceramiczny element grzewczy i może ogrzać pomieszczenie o powierzchni do 15 m ². Termowentylator obraca się wokół własnej osi, dzięki czemu ogrzewa pomieszczenie bardziej równomiernie. Urządzenie posiada również zabezpieczenie przed przegrzaniem i przewróceniem.

Koszt: 559 USD.

Konwektory

Konwektory elektryczne zapewniają niezawodne, autonomiczne ogrzewanie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Urządzenia posiadają wysoką klasę szczelności, dzięki czemu nie szkodzi im wilgoć ani kurz. Korpus konwektora nie nagrzewa się powyżej +80 C, co zmniejsza zagrożenie pożarowe urządzenia i ryzyko poparzenia ciała. Konwektor może utrzymywać zadaną temperaturę na określonym poziomie. Do zalet urządzenia należy cicha praca.

Konwektor DELFA DHC-S2000

Umieść urządzenie w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, a po kilku minutach poczujesz, że powietrze się nagrzewa. Moc konwektora wynosi 2000 W i można ją regulować i używać na poziomie minimalnym lub maksymalnym. Urządzenie ma niewielkie wymiary - 53 x 20 x 38,5 cm i waży 2 kg.

Cena: 499 USD.

Konwektor ERGO HC-1715.

Konwektor ma moc 1500 W, co wystarcza do ogrzania pomieszczenia o powierzchni 15 metrów kwadratowych. Urządzenie wyposażone jest w termostat, który zapewnia ochronę przed przegrzaniem. Jest on również przeznaczony do montażu na ścianie, jeśli chcesz go powiesić na ścianie. Konwektor posiada stopień ochrony przed wilgocią IPX4. Waga urządzenia - 5,1 kg.

Cena: 859 UAH

Konwektor WetAir WCH-200S

Urządzenie o mocy 2000 W może z łatwością ogrzać pomieszczenie o powierzchni 22 metrów kwadratowych. Z jego funkcji - regulator mocy i termostat, aby chronić przed przegrzaniem. Stopień ochrony przed wilgocią IP20. Wymiary urządzenia to 56 x 38 x 13 cm, waga - 2 kg.

Cena: 499 UAH.

Promienniki podczerwieni

Idealny do ogrzewania strefowego. Zasada działania promiennika podczerwieni polega na ogrzewaniu przedmiotów lub osób za pomocą fal świetlnych w zakresie podczerwieni, a następnie dalszym rozprowadzaniu ciepła w pomieszczeniu. Korzyści obejmują łatwą instalację i podłączenie. Grzejnik jest bardzo kompaktowy i nie zajmuje dużo miejsca, jest również całkowicie bezgłośny.

Promiennik podczerwieni UFO ECO Mini 1500W

Moc grzejnika wynosi 1500 W, co wystarcza do ogrzania pomieszczenia o powierzchni do 20 metrów kwadratowych. W grzejniku zastosowano flamentowy element grzewczy, który jest stopem 14 metali emitującym do wnętrza grzejnika światło podczerwone. Urządzenie posiada funkcję przełącznika nachylenia. Wymiary - 525 x 230 x 140 mm.

Cena: 799 UAH.

Promiennik podczerwieni ARDESTO IH-2000-Q1S

Grzejnik posiada kwarcowy element grzejny. Moc urządzenia - 2000 W. Nagrzewnica może być montowana na suficie, ścianie lub podłodze. Grzejnik posiada termostat i zabezpieczenie przed przegrzaniem. Wymiary grzejnika to 810 x 200 x 100 mm, a waga 3 kg.

Cena: 999 UAH.

Grzejnik ceramiczny TS-395 Biały

Urządzenie jest ekonomiczne, jego moc wynosi 395 W. Montowany na ścianie, szybko nagrzewa się do żądanej temperatury i nie wysusza powietrza. Dostępne w dwóch kolorach, białym i czarny. Wymiary grzejnika to 600mm x 600mm x 11mm, waga 10kg.

Cena: 789-995 UAH.

TOP to tylko niewielka część naszego asortymentu, więcej grzałek można znaleźć w różnych kategoriach cenowych tutaj.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się przez media społecznościowe

Facebook Google lubzostaw komentarz

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy