Xiaomi ujawnia nowy gadżet

Kolejne poręczne urządzenie w popularnej marki Xiaomi "smartphone": tym razem firma opracowała lichtaryk-overbank, który wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami. Nowy gadżet nazywa się MiJia Portable Flashlight, z zewnątrz wygląda jak standardowa latarka, której waga wynosi 103 gramy. W nowość wbudowano akumulator o pojemności 3350 mAh, a także dwa interfejsy: USB i microUSB, przez które można ładować inne porządne gadżety. Maksymalna moc wyjściowa wynosi 5 W.

Dodatkowo urządzenie działa jako jasny reflektor - wyposażone jest w źródło światła Lumileds o mocy 240 lumenów. Przenośna latarka MiJia oferuje 11 poziomów regulowanej jasności. Istnieje również oddzielny chip, który pozwala na automatyczne zmniejszenie jasności latarki.

Przenośna latarka MiniJia

Cena orientacyjna tego poręcznego gadżetu będzie wynosić około 12 USD. MiJia Portable Flashlight łatwo mieści się w małej torebce lub nawet w torbie z odzieżą wierzchnią, co jest bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu.

Ładowanie gadżetów

Kiedy będzie można kupić "inteligentny" liechtarik-overbank w naszym kraju - nie jest jasne. Śledźmy nowości i koniecznie dzielmy się nimi ????