Kidslox - pokój wszystkich ojców (video)

Każdego dnia dowiadujemy się o nowych programach i wydarzeniach, które mają miejsce na całym świecie. Główna część nowości często należy do zagranicznych producentów, ale tym razem chcemy Wam opowiedzieć o naszym ukraińskim projekcie pod nazwą Kidslox.

Program Kidslox to mobilny dodatek, który automatycznie ogranicza czas korzystania przez dziecko z gadżetów - tabletów czy smartfonów. Pomysł na stworzenie Kidsloxa należy do stałego mieszkańca Czerkasów, Wiktora Stepaka. W związku z tym Victor napotkał powszechny problem: jego dzieci spędzają zbyt dużo czasu ze swoimi tabletami (lub smartfonami i komputerami). Ponieważ Victor Stepak jest informatykiem, udało mu się zrealizować swój pomysł (stworzenie połączeń dla dzieci) i założył firmę eKreative, gdzie wraz z innymi pracownikami opracował nowy program.

Zasada tworzenia dodatku

Kidslox od razu zyskał dużą popularność wśród innych użytkowników. Według doniesień, każdego dnia około 300 rodziców na całym świecie pobiera i instaluje nowy produkt. Program daje również możliwość stworzenia z wyprzedzeniem planu dnia z gadżetami, które rodzice uznają za niezbędne.

Działa to bardzo prosto - do zarządzania wszystkimi urządzeniami z systemem IOS i Android wymagane jest tylko jedno konto użytkownika. Możesz pobrać Kidslox w App Store, Google Play i na oficjalnej stronie internetowej.

Program Kidslox nie ma jeszcze odpowiedników na Ukrainie, a dla dalszego rozwoju programiści eKreative postanowili przenieść swoją nowość na nowy poziom: zaprezentowali dodatek na "Bitwie startupów". Impreza odbyła się w Czerkasach 1 czerwca tego roku. Program Kidslox pomyślnie przeszedł etapy konkursu i znalazł się w finale.

Konkurencja ze strony Startupu.

Finałowa część Startup Battle odbędzie się 7 listopada w Kijowie. Kidslox, podobnie jak wiele innych propozycji młodych startupów, powalczy o pierwsze miejsce i nagrodę główną konkursu - nagrodę w wysokości 10 000 dolarów.

- Chcielibyśmy pokazać, że Czerkasy są aktywnym graczem w ukraińskiej społeczności IT i że są tu dobrzy fachowcy. Nasze rozszerzenie - globalne, zostało stworzone nie tylko dla Ukrainy, ale i dla świata zewnętrznego (85% naszych klientów pochodzi ze Stanów Zjednoczonych) - powiedział właściciel eKreative - Wiktor Jewpak.

Będziemy czekać na efekty tego przedsięwzięcia i mamy nadzieję, że Kidslox od eKreative zajmie dobre miejsce. W chwili obecnej proponujemy, abyście Państwo nie nudzili się i zapoznali się z aktualnym asortymentem smartfonów i tabletów na naszej stronie internetowej????