Artykuły outdoorowe i podróżne

Wędrówki, wspinaczka górska, kajakarstwo - to wszystko można teraz robić! Przypomina się o działaniach związanych z kwarantanną, a chęć podróżowania do nowych miejsc tylko wzrasta. Aktywny wypoczynek pomoże Ci wyjść z anabiozy, rozluźni mięśnie ciała i da mózgowi nowe życie. Aby uczynić Państwa pobyt tak komfortowym i przyjemnym, jak to tylko możliwe, zebraliśmy listę produktów, które ułatwią każdą podróż lub staną się jej częścią!

Zagłówek

Poduszka pod głowę jest właśnie tym, czego potrzebujesz do wygodnego snu w samolocie lub na pokładzie samolotu. Podczas długich podróży jest niezbędnym akcesorium. Możesz również potrzebować zatyczek do uszu lub maski do spania, jeśli podróż ma być długa.

Poręczny lunchbox

Kompaktowy lunchbox lub szczelny pojemnik na przekąski w samolocie, dzięki któremu nie będziesz głodny podczas żadnej podróży. Zawsze będziesz mieć pewność, że jesteś zdrowy i dobrze odżywiony - niezależnie od tego, czy jesteś w drodze, na mieście, czy w podróży do innego miejsca.

Thermo-bag

Termos jest niezbędny do przechowywania żywności i napojów podczas biwaku lub pikniku. Przy wyborze należy zwrócić uwagę na wielkość kamery i czas utrzymywania temperatury. Czas przechowywania można wydłużyć stosując akumulatory do przechowywania na zimno. Włóż do termoregulatora baterie chłodnicze, dzięki nim żywność dłużej zachowa świeżość.

Nawigator GPS

Lokalizator GPS na wycieczkę do lasu jest niezbędnym atrybutem zapewniającym orientację w terenie. To bardzo przydatny gadżet, który przyda się, jeśli lubisz samotne trekkingi lub wędrówki o wysokim stopniu skomplikowania. Niektóre modele mają już wbudowany kompas, a bateria wystarcza na 16-25 lat.

Nóż i narzędzie wielofunkcyjne

Multitool może zastąpić kilka narzędzi, w tym ostrza, noże, piły, whittles, otwieracz do puszek. Jeśli wybierasz się na długą wyprawę z tym narzędziem na pewno się nie zgubisz. Nóż przyda się również do gotowania, ostrzenia bułeczek marshmallow czy cięcia szpilek.

Lichtarick

Lichtariki mogą być trzymane w ręku, na głowie lub na campingu. Każda opcja ma swoje własne cechy, najważniejsze - wybrać tę, która będzie odpowiednia dla Twojego urlopu. Światło ręczne przyda się, gdy trzeba szybko oświetlić miejsce lub wyjąć coś z plecaka. Z czołówką będziesz miał wolne ręce, a ona będzie świecić tam, gdzie szukasz. Lampa kempingowa jest doskonałym rozwiązaniem, które może oświetlić cały kemping.

Overbank

Jeśli będziesz zabierać ze sobą telefon, na pewno przyda Ci się power bank. Rób wspaniałe zdjęcia lub słuchaj swojej ulubionej playlisty w nocy - chcemy, abyś miał swoje guilty pleasures, a naszym zadaniem jest pomóc Ci je zachować, jeśli podróżujesz do innego kraju lub Azji.

Przy wyborze baterii należy zwrócić uwagę na jej kompatybilność z posiadanymi gadżetami, pojemność, dodatkowe funkcje i wymiary.

Wyrafinowane naczynia kuchenne i paleciak

Wybór zastawy stołowej decyduje o poziomie komfortu podróży. Podstawowy zestaw zawiera naczynia do gotowania, miskę, łyżkę, kubek i nóż. Jeśli zamierzasz gotować na gazie, wybierz naczynie kuchenne, które jest z nim kompatybilne. Należy pamiętać, że garnki i patelnie nie mogą być używane na otwartym ogniu.

Plecak sportowy lub podróżny

Różnica między plecakiem Urban Backpack a City Pack polega na obecności pasa ze smyczą, co oznacza, że większość ciężaru przenoszona jest na klapy i jest mniej zależna od wiatru. Jeśli wybierasz się na krótką wycieczkę, warto zabrać ze sobą poręczny plecak sportowy z minimalnym obciążeniem.

Numet, prycze, śpiwory.

Aby wygodnie spać w baldachimie, potrzebujesz baldachimu na początek. Wybierz go w zależności od pory roku, liczby osób, które będą w nim spać i wodoodporności. Mata może być zarówno dmuchana jak i klasyczna. Nadmuchiwany zajmuje mniej miejsca i można go umieścić w środku plecaka, natomiast tradycyjny - mocowany jest do dna. Śpiwór powinien być również dobrany odpowiednio do temperatury, w jakiej będziemy wędrować.

Pojemnik na dokumenty i przewody.

Kiedy wszystkie rzeczy są spakowane do plecaka, możesz spakować niezbędne rzeczy do walizki. Jest to o wiele łatwiejsze niż szukanie paszportu w plecaku podczas wsiadania do pociągu czy samolotu. Przydatne jest również noszenie telefonu z ładowarką, darmowych zatyczek do uszu i innych rzeczy w torbie na banana.

Paleta do selfies

Trzeba było umieścić ją na początku listy. Mowa, o której słyszy się podczas przechodzenia przez kontrolę paszportową lub wspinaczki na szczyt góry. Ale Foxy ma wszystko na uwadze i powie Ci co zabrać ze sobą na biwak lub w podróż!

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Proszę o komentarz w tej sprawie.

Zaloguj się przez media społecznościowe

Facebook Google lubPrzyjmowanie uwag

Komentarz Zapisz swoją opinię Dotychczas brak komentarzy