Smukły Samsung Galaxy Fold będzie sprzedawany na Ukrainie!

Unikalny smartfon z wąskim wyświetlaczem Samsung Galaxy Fold będzie dostępny dla Ukraińców. Od 26 marca można zapoznać się z gadżetem w sklepie Foxtrot w Kijowie przy ulicy Antonowicza. Antonowycza 50. Samsung Ukraina stworzy unikalną strefę marki, gdzie będzie można osobiście zapoznać się z produktem premium, i to tylko w 5 sklepach krajowych sieci Ukrainy. Nawet przyjście i rzucenie okiem będzie bardzo interesujące!

Samsung ogłosił o tym na swojej stronie na Facebooku, mówiąc, że nie tylko zmienili kształt smartfona, ale stworzyli przyszłość! Smartfon można zamówić online, a zakup będzie dostępny od 14 grudnia.

Model ten trafił już do sprzedaży w Chinach i wywołał prawdziwą sensację na rynku - partia smartfonów została sprzedana w 5 hvilin. Prawdopodobnie producent postanowił nie ograniczać się do jednego rynku.

Samsung Galaxy Fold jest interesujący, ponieważ jego wyświetlacz może być składany na płasko. Przekątna wyświetlacza w stanie złożonym wynosi 4,6 cala. Jeśli zostanie złożony, powstanie prawdziwy tablet o przekątnej 7,3 cala. Podczas użytkowania można obsługiwać do trzech opcjonalnych dodatków, dzieląc je na trzy okna.

Szacowany koszt gadżetu na Ukrainie to 60 000 hrywien.