Nowa linia elektronicznych lodówek Samsung "BESPOKE" jest już na Ukrainie

Pokaż treść artykułu

  1. Najnowocześniejszy system izolacji cieplnej SpaceMax
  2. Wszechstronny obieg powietrza chłodzącego
  3. Bez zamrażania dzięki technologii No Frost

Samsung Electronics zaprezentował nową linię lodówek osobistych BESPOKE. Jego podstawą są idee personal design i indywidualne podejście do aranżacji wnętrz. Nowe podejście do urządzeń domowych ukształtowało się po rozpoczęciu "ery coronaviruos", kiedy to wiele osób znalazło się w ciasnych granicach swojego mieszkania. Dom zamienił się w biura, siłownię, restaurację, szkołę i kino - powodując zmianę w sposobie patrzenia na dekoracje i komfort. Tak zrodził się pomysł na rozwój BESPOKE w 2021 roku: urządzenia gospodarstwa domowego będą teraz dostosowane do potrzeb właścicieli i będą odzwierciedlać ich poczucie stylu i stylu życia. Ukraińscy klienci będą mogli zaprojektować swoją własną lodówkę już w lutym 2021 roku!

Chłodziarko-zamrażarki BESPOKE to proste, ale eleganckie rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby każdego klienta. Unikalny system modułowy z możliwością wyboru kolorów, powłoki i układu paneli (a nawet ich liczby!) pozwala na stworzenie własnego, indywidualnego projektu i zintegrowanie nowej chłodziarko-zamrażarki z Twoim wnętrzem.

Poza stylowym wyglądem, użytkownicy będą mogli korzystać z pełnego zestawu innowacyjnych technologii, które Samsung integruje w swoich modelach z najwyższej półki. Każda z tych cech została zaprojektowana w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i wygody dla użytkownika.

Nowoczesny system izolacji cieplnej SpaceMax

Teraz lodówka może pomieścić jeszcze więcej jedzenia, a Ty nie musisz chodzić do sklepu kilka razy dziennie. Nowoczesny system izolacji cieplnej SpaceMax zwiększa objętość wnętrza lodówki bez zmiany wymiarów zewnętrznych i bez utraty funkcjonalności.

Wszechstronny obieg powietrza chłodzącego

Aby zachować świeżość produktów przez długi czas, firma Samsung wprowadziła innowacyjną technologię All-Around Cooling. Umożliwia to ciągłą cyrkulację zimnego powietrza na każdych drzwiach lodówki. Specjalna płyta Metal Cooling służy jako dodatkowe źródło chłodzenia i utrzymuje stabilną temperaturę nawet przy częstym otwieraniu drzwi.

Koniec z obciążeniem dla technologii No Frost

Technologia No Frost zapobiega zamarzaniu wewnętrznych ścianek urządzenia i przyspiesza schładzanie pomieszczeń, odciążając tym samym układ chłodniczy.

Czy podobał Ci się ten artykuł?

1 0 Proszę o komentarz w tej sprawie.

Zaloguj się przez media społecznościowe

Facebook Google lubProszę wymienić swoje uwagi

Komentarz Zapisz swoją opinię Dotychczas brak komentarzy