Najlepsze telewizory do oglądania filmów

W dzisiejszym świecie coraz więcej rozrywki przenosi się do trybu domowego, a wiele osób woli korzystać z serwisów streamingowych niż chodzić do kina. Jest to logiczna odpowiedź na ogromny przepływ informacji, który nas dotyka - chcemy cieszyć się oglądaniem filmów i seriali w domowym zaciszu. Oglądanie kina domowego przyniesie satysfakcję, bardzo ważny jest wysokiej jakości transfer kolorów, prawidłowy balans pomiędzy kontrastem a poziomem czerni na telewizorze. Podstawą przyjemnego dla oka obrazu jest możliwość wyświetlania go w rozdzielczości Full HD lub Ultra HD 4K, na te parametry należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze telewizora.

Mamy coś do zaoferowania dla koneserów, którzy chcą wybrać nowy monitor!

TV SAMSUNG UE43NU7097UXUA.

Pojemność 4K UHD daje Ci możliwość cieszenia się ostrym i kontrastowym obrazem. Na ekranie telewizora mieści się 4 razy więcej pikseli niż w technologii FHD. To właśnie ten parametr decyduje o szczegółowości scen. HDR otwiera światło na drobne szczegóły z wysoką wyrazistością i najdokładniejszym przeniesieniem kolorów. Telewizor Samsung UE43NU7097UXUA zagwarantuje nieprzeciętne odwzorowanie szczegółów w jasnych i ciemnych scenach filmowych.

Technologia PurColour sprawia, że obraz jest jasny, ale zachowuje naturalne przenoszenie barw, dzięki czemu podczas oglądania stajemy się całkowicie pochłonięci światłem, co w praktyce nie odbiega od rzeczywistości (przynajmniej w obrazie).

Unikalna technologia UHD Dimming dzieli ekran na wiele bloków, aby uzyskać najbardziej precyzyjne odwzorowanie szczegółów, a Ty otrzymujesz zoptymalizowany obraz.

Cena: 13.999 USD.

TV LG 43UM7100PLB.

Ultrarealistyczna i czysta jakość obrazu w rozdzielczości 4K! LG wykonało kawał dobrej roboty i stworzyło wysokiej jakości telewizor, który zadowoli koneserów kina wysoką rozdzielczością szczegółów i wspaniałymi kolorami na ekranie IPS. Obraz o wysokiej rozdzielczości zapewnia pełne zanurzenie się w nowym, wspaniałym świecie treści. Szeroki widok na panelu IPS 4K umożliwia płynne oglądanie wideo z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Możesz oglądać film w dowolnej pozycji i nadal uzyskać 100% dokładności i szczegółowości.

Sekretem tak realistycznego obrazu jest zgrabny 4-rdzeniowy procesor, który jest wyjątkowo cichy. Zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów i kontrast.

Cena: ̶17̶ ̶009̶ ̶r̶n̶ 13,499 UAH

TV ERGO LE43CT5520AK.

43″ (109cm) - wspaniałe funkcje i wyrazistość obrazu w jakości FullHD. Z tym telewizorem otrzymasz prawdziwą przyjemność podczas oglądania treści wideo.

Telewizor produkowany jest w miniaturowej konstrukcji, mimo dużych gabarytów jest ładnie i gustownie wykonany. Smukła konstrukcja nie czyni go nieporęcznym, dzięki czemu dobrze komponuje się z wnętrzem.

Matryca ADS i wydajność na poziomie 1920x1080 zapewni Ci wysoki poziom szczegółowości i kontrastu. Z tym telewizorem nie potrzebujesz dodatkowego systemu dźwiękowego, ponieważ projekt jest wbudowany w dwa głośniki o mocy 8 W.

Jedną z zalet tego modelu jest przystosowana stacja dokująca YouTube do oglądania filmów i klipów. Stacja dokująca może być obsługiwana za pomocą smartfona i jest łatwa w użyciu do przeglądania zawartości.

Cena: ̶1̶4̶4̶9̶9̶ ̶г̶р̶н̶ 13 499 UAH

TV SONY KD49XF7596BR.

Z SONY odkryjesz nie tylko świat filmów, ale także świat rozrywki. Model ten tworzy idealną współpracę z konsolami PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Możesz czerpać prawdziwą przyjemność z gier dzięki dopracowanym teksturom i naturalnemu odwzorowaniu kolorów. Zestaw obsługuje różne formaty HDR, w szczególności HDR10 i Hybrid Log Gamma.

Telewizory posiadają system Android TV, zapewniają cudownie szczegółowy obraz, niezależnie od tego, co oglądasz. Każdy szczegół doświadczenia 4K X-Reality PRO został zaprojektowany z myślą o maksymalnym realizmie i wyrazistości, bez żadnych zapytań i błędów. Obrazowanie jest przetwarzane w czasie rzeczywistym, co pozwala na precyzyjną obróbkę szczegółów.

Jakość dźwięku nie pozostaje w tyle za obrazem, technologia ClearAudio + optymalizuje dźwięk telewizora dla pełnego wyczerpania i żywych emocji. Twój pokój stanie się prawdziwym kinem z wszystkimi efektami dźwiękowymi i muzyką.

Cena: ̶20 ̶19̶9̶ ̶r̶n̶ 17,999 UAH

Telewizor KIVI 40U600GU.

Kivi 40U600G wyposażony jest w matrycę o wysokim kontraście, która zapewnia płynną pracę, jasność i kontrast. Wyrafinowane szczegóły obrazu i jego przetwarzanie pozwalają uzyskać doskonały obraz dowolnej zawartości. Z tym telewizorem będziesz musiał ponownie obejrzeć swoje ulubione filmy, aby zobaczyć wszystkie szczegóły. Ponadto, model ten ma smukłą sylwetkę i przekątną 40 cali, więcej potrzeba do szczęścia?

Licz na przyjaciół, usiądź wygodnie i oglądaj filmy w wysokiej jakości. Potężna wtyczka multimedialna umożliwia bezpośrednie tworzenie filmów przez USB.

Cena: ̶8̶ ̶9̶9̶ ̶r̶n̶ 7,777 UAH