Cena grzejników wynosi do 1 000 UAH.

Nadeszła zima, a to oznacza, że trzeba się szybko rozgrzać! Czas wyciągnąć ciepłe ubrania, rozgrzać się gorącym kakao i czekać na pierwszy śnieg. Pozostaje tylko jedna zasadnicza sprawa - jak ogrzać mieszkanie? Wiele osób nadal nie ma ogrzewania, a w niektórych budynkach nawet jego dostępność nie rozwiązuje sytuacji. Dlatego, aby zapewnić sobie lub swojej rodzinie komfortowe warunki, należy wybrać urządzenie grzewcze, które zapewni ciepło w te mroźne dni. Zrobiliśmy listę grzejników różnych typów do 1000 UAH, więc można wybrać odpowiednie urządzenie w niskiej cenie.

Najpopularniejsze rodzaje grzejników to grzejnik olejowy, konwektorowy, wentylatorowy i na podczerwień.

Nagrzewnice olejowe

Urządzenia te są mobilne i łatwe w transporcie - można je łatwo przenosić z pomieszczenia do pomieszczenia. Można je szybko podgrzać dzięki elementowi grzewczemu umieszczonemu w środku urządzenia. Element grzewczy zamknięty jest w oleju opałowym - stąd nazwa urządzenia. Temperatura ogrzewania w niektórych modelach może osiągnąć dwieście pięćdziesiąt stopni Celsjusza, co powoduje główną wadę - ciężkie ogrzewanie obudowy.

Nagrzewnica olejowa VEGAS VKO-1500

Moc wyjściowa wynosi 2000 W. Urządzenie może ogrzać pomieszczenia o powierzchni do 22 m2, dzięki czemu świetnie pasuje do sypialni lub pokoju dziecięcego. Urządzenie jest umieszczone na cokole i może być z łatwością przemieszczane po mieszkaniu lub domu. Dostępne są również trzy tryby regulacji mocy oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Koszt: 999 USD.

Nagrzewnica olejowa WETAIR WOH-7L.

Wyposażony w 7 sekcji może ogrzać małe pomieszczenia do 15m². Moc wyjściowa wynosi 1500 W. Urządzenie jest łatwe w transporcie pomiędzy pomieszczeniami, jego waga wynosi 5,3 kg. Nagrzewnica sterowana jest mechanicznie, posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz regulator mocy.

Koszt: 859 UAH.

Nagrzewnica olejowa ERGO HO 191507

Urządzenie składa się z 7 sekcji, które są w stanie ogrzać pomieszczenie o powierzchni 15 m². Moc grzewcza wynosi 1500 W. Grzejnik nie jest bardzo istotny i waży tylko 5,3 kg. Wysokość - 55 cm. Urządzenie posiada wbudowany termostat oraz trzy tryby regulacji mocy.

Cena: 690 UAH.

Nagrzewnice wentylatorowe

Termowentylator jest idealny do szybkiego ogrzania wnętrza i odprowadzenia ciepła. Urządzenie przepuszcza powietrze przez wstępnie ogrzane lumeny i szybko rozprowadza ciepłe powietrze w pomieszczeniu. W środku plastikowej obudowy znajduje się wentylator, termostat i element grzewczy. Urządzenie o dużej mocy jest w stanie ogrzać każde pomieszczenie w krótkim czasie.

Termowentylator ELECTROLUX EFH / S-1120

Moc termowentylatora wynosi 2000 W, dzięki czemu może on ogrzać pomieszczenie o powierzchni 25 metrów kwadratowych. Urządzenie posiada 2 tryby pracy - nadmuch zimnego powietrza oraz podgrzewanie powietrza, dzięki czemu może stać się dla Ciebie przydatne o każdej porze roku. Niewielka waga urządzenia sprawia, że jest ono bardzo mobilne i łatwe w obsłudze.

Cena: 579 UAH.

Termowentylator VEGAS VFH-9090

Urządzenie posiada ceramiczny element grzewczy i może ogrzać pomieszczenie o powierzchni do 12 m². Jego moc wyjściowa wynosi 1800 W. Cechą szczególną jest możliwość pracy urządzenia w trybie zimnego powietrza, co czyni je uniwersalnym. Urządzenie jest również wyposażone w zabezpieczenie przed przegrzaniem i przeciążeniem, tzn. w razie przypadkowego przewrócenia się lub przegrzania nastąpi automatyczne przełączenie. Waga 2 kg.

Cena: 499 UAH.

Termowentylator ERGO FHC 2015 S.

Urządzenie o mocy 1500 W wyposażone jest w grzałkę ceramiczną i ogrzewa pomieszczenia mieszkalne o powierzchni do 15 m². Termowentylator owija się wokół własnej osi, dzięki czemu ogrzewa pomieszczenie bardziej równomiernie. Urządzenie jest również zabezpieczone przed przegrzaniem i przeciążeniem.

Cena: 559 UAH.

Konwektory

Konwektory elektryczne zapewniają niezawodne, autonomiczne ogrzewanie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Urządzenia te różnią się wysoką klasą ochrony, dzięki czemu nie są niewrażliwe na wpływ wilgoci czy piły. Konwektor obudowy nie nagrzewa się powyżej +80 C, co zmniejsza ryzyko poparzeń oraz ryzyko poparzeń na ciele. Konwektor może utrzymywać tę temperaturę na określonym poziomie. Zaletą urządzenia jest jego cicha praca.

Konwektor DELFA DHC-S2000.

Umieść urządzenie w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, a już po kilku minutach poczujesz, że atmosfera się ociepla. Moc konwektora wynosi 2000 W i może być regulowana i pracować z mocą minimalną lub maksymalną. Ma niewielkie wymiary 53 x 20 x 38,5 cm i waży 2 kg.

Cena: 499 UAH.

Konwektor ERGO HC-1715.

Moc konwektora 1500 W wystarcza do ogrzania pomieszczenia o powierzchni 15 m². Urządzenie wyposażone jest w termostat, który zapewnia ochronę przed przegrzaniem. Konstrukcja obejmuje również mocowanie ścienne, jeśli konwektor ma być zawieszony na ścianie. Stopień ochrony przed wilgocią - IPX4. Waga urządzenia - 5,1 kg.

Koszt: 859 UAH.

Konwektor WetAir WCH-200S.

Urządzenie o mocy 2000 W z łatwością ogrzeje pomieszczenie o powierzchni 22 m². Posiada regulator mocy i termostat, a także zabezpieczenie przed przegrzaniem. Stopień ochrony przed wilgocią wynosi IP20. Wymiary urządzenia to 56 x 38 x 13 cm, waga 2 kg.

Cena: 499 UAH.

Grzejnik na podczerwień

Idealny do strefowego ogrzewania pomieszczeń. Zasada działania promiennika IF polega na ogrzewaniu przedmiotów lub osób kosztem wirów świetlnych w zakresie podczerwieni, po czym następuje dalsze rozprzestrzenianie się ciepła w pomieszczeniu. Korzyści obejmują łatwą instalację i podłączenie. Urządzenie jest bardzo kompaktowe, nie zajmuje dużo miejsca i jest całkowicie bezgłośne.

Promiennik podczerwieni UFO ECO Mini 1500W

Moc grzewcza 1500W wystarcza do ogrzania pomieszczenia o powierzchni do 20m². W promienniku zastosowano element grzewczy w postaci płomienia, stopu 14 metali, który umożliwia przenikanie promieni podczerwonych do wnętrza promiennika. Grzejnik posiada funkcję wyłączenia, jeśli jest włączony. Wymiary: 525 x 230 x 140 mm.

Cena: 799 UAH.

Promiennik podczerwieni ARDESTO IH-2000-Q1S

Grzałka zawiera kwarcowy element grzejny. Moc urządzenia wynosi 2000 W. Grzejnik można zamontować na ścianie, podstawie lub cokole. Jedną z funkcji urządzenia jest termostat i zabezpieczenie przed przegrzaniem. Grzejnik ma wymiary 810 x 200 x 100 mm i waży 3 kg.

Koszt: 999 UAH.

Grzejnik ceramiczny TS-395 niebieski

Ekonomiczne urządzenie o mocy 395W. Montowany na ścianie, szybko nagrzewa się do wymaganej temperatury i nie wysusza powietrza. Dostępne w kolorze białym i czarnym. Grzejnik ma wymiary 600 x 600 x 11 mm i waży 10 kg.

Cena: 789-995 UAH.

Ten TOP to tylko niewielka część naszego asortymentu, więcej grzejników w różnych przedziałach cenowych znajdziesz tutaj.