Premiera nowej gry wideo God of War

Fani gier cieszą się z tej wiadomości, ponieważ w tych dniach wychodzi przedłużenie popularnej gry akcji, God of War 2018. Filmik dotyczący konsoli Sony PlayStation 4 wzbudził emocje wśród wielu fanów gier komputerowych. Głównym bohaterem fabuły jest spartański generał Kratos, który walczy o sprawiedliwość. Przez całą akcję gry napotyka na potężnych bogów Olimpu, zmagając się po drodze z trudnościami i przeszkodami. W tej nowej odsłonie Kratos i jego syn wyruszą w nową podróż, aby spełnić ostatnie życzenie matki Atreusa.

https://blog.foxtrot.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/god-of-war-sony-gif-original.mp4

Nowa gra z 2018 roku różni się od poprzednich części. Po pierwsze, ta część jest przeznaczona dla jednego gracza. Ponadto, fabuła opiera się na mitologii skandynawskiej, w przeciwieństwie do poprzednich siedmiu gier, które były oparte na mitologii greckiej. Zmieniła się i główna broń głównego bohatera Kratosa - teraz magiczna sokira bojowa. Ogólnie rzecz biorąc, na graczy czeka wiele niespodzianek i ekscytujących momentów w grze.

Premiera tej akcji odbędzie się już następnego dnia, a właściwie 20 września. Póki co, fani tej franczyzy mają dostęp do efektownego filmiku, który kusi nas do wyczekiwania na nadchodzącą grę.