Jak pobrać muzykę na iPhone'a za pomocą iTunes i nie tylko

Od czasu pierwszego iPhone'a technologia iOS poczyniła znaczne postępy. Nowoczesne urządzenia oferują wiele funkcji dla biznesu i rozrywki. Jednym z najważniejszych jest możliwość słuchania wysokiej jakości muzyki w dowolnym czasie i miejscu. Ale w tym celu utwory muszą być już pobrane na smartfonie "apple".

Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak pobierać muzykę na iPhone'a tak szybko i łatwo, jak to możliwe.

Pobieranie muzyki na iPhone'a przez iTunes

Kopiowanie plików MP3 do iPhone'a jest możliwe na dwa sposoby:

  • Za pomocą dodatku do iTunes; Poprzez użycie zewnętrznego oprogramowania.

Na początek z roberem, jak pobrać muzykę na iPhone'a przez iTunes. Podręcznik jest w przybliżeniu następujący.

  1. Zainstaluj najnowszą wersję programu na komputerze PC (Mac, Windows). Uruchom iTunes, przejdź do zakładki "Plik" i kliknij "Dodaj do biblioteki". W oknie dodawania zaznaczamy ścieżki audio i klikamy "Otwórz". Lub "przeciągnij" folder lub plik do żądanej lokalizacji na komputerze za pomocą misha. Aby pobrać utwory na iPhone'a, musisz podłączyć urządzenie do komputera lub laptopa i poczekać, aż się pojawi. Następnie kliknij ikonę iPhone'a (w obszarze powiadomień paska zadań) i wybierz zakładkę "Muzyka z listy": pojawi się okno oferujące funkcję "Synchronizuj muzykę" z wieloma opcjami, takimi jak synchronizacja całej biblioteki lub tylko wybranych list wykonawców. To ustawienie można pozostawić na żądanie lub dokonać pożądanych zmian. Ważne! Możesz wyłączyć ustawienia "Włącz muzyczne klipy wideo" i "Włącz notatki głosowe", jeśli nie planujesz pobierać tej zawartości. Ustaw przycisk "Synchronizuj muzykę" i naciśnij "Synchronizuj" w prawym dolnym rogu - program do pobierania muzyki na iPhone'a skopiuje pliki do urządzenia.

Zwróć uwagę! W specjalnym polu górnego panelu (w czasie rzeczywistym) możesz monitorować proces synchronizacji bibliotek.

Automatyczne zgrywanie muzyki z iTunes

Program iTunes nie "skanuje" automatycznie biblioteki muzycznej zgodnie z żądaniem, dlatego jedynym sposobem automatycznego dodawania utworów do aplikacji iTunes jest umieszczenie ich w tym folderze: Muzyka>AntiTechnica>AntiTechnica Media>Auto Append to iTunes. Ta opcja działa tylko wtedy, gdy muzyka jest przechowywana w skonsolidowanej bibliotece iTunes.

Wielu użytkowników nie rozumie różnicy między "Kopiuj pliki do iTunes Media" a "Połącz pliki". Pierwszy zapis oznacza, że wszystkie utwory dodane do iTunes są kopiowane do katalogu iTunes - oryginały pozostają nietknięte i można je wyrzucić po dodaniu, aby nie były powielane. Polecenie "Połącz pliki" kopiuje wszystkie pliki muzyczne (które znajdują się w "listach odtwarzania" iTunes) do jednej lokalizacji - iTunes> katalog iTunes Media.

Pobieranie muzyki do iPhone'a za pomocą dodatków

Jeśli nie chcesz korzystać z osobistego katalogu multimediów iTunes, możesz pójść inną drogą - pobrać muzykę na telefon za pomocą narzędzi online. Rynek ma dostępne płatne, jak i całkowicie darmowe dodatki. Stała aktualizacja tych usług gwarantuje prawidłowe działanie najnowszych modeli iPhone'ów. Wiele dodatków posiada wersję w języku rosyjskim, co znacznie upraszcza ich użytkowanie.

Poniżej znajdziesz kilka bezpłatnych usług do pobierania muzyki na iPhone'a.

Dodatkowo SoundCloud

SoundCloud - platforma audio, która pozwala na pobieranie i udostępnianie muzyki w sieciach społecznościowych. Świetna alternatywa dla Spotify czy Deezera. Aby pobrać muzykę na iPhone'a, oto darmowa stacja dokująca SoundCloud Downloader Pro, dostępna w App Store. Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu, setki tysięcy plików audio są dostępne dla Ciebie, posortowane według wykonawcy, tytułu i gatunku muzycznego. Aby pobrać swój ulubiony utwór, musisz:

  • Aby pobrać i otworzyć program na telefonie iPhone; Naciśnij przycisk menu znajdujący się w lewym górnym rogu ekranu telefonu; W wynikach wyszukiwania wpisz tytuł utworu i wykonawcę; W wynikach wyszukiwania wybierz pliki i naciśnij pole z ładowaniem strony (znajdujące się po lewej stronie telefonu), aby zakończyć proces ładowania.

Via Evermusic.

Właściwie Evermusic jest menedżerem plików, który może pracować z plikami muzycznymi. W przeciwieństwie do SoundCloud, lista obsługiwanych serwisów muzycznych jest znacznie dłuższa.

Oprogramowanie Evermusic do pobierania muzyki na iPhone'a współpracuje z większością popularnych serwisów muzycznych: Dropbox, Google Drive i innych. Użytkownik kopiuje swój osobisty katalog muzyczny z komputera PC do jednego z tych serwisów, instaluje Evermusic docker na swoim iPhone i "podłącza" ten docker do menu programu - wraz z wyborem plików audio dostępnych do pobrania.

Z pomocą "Google Play Music".

W tym serwisie możesz pobrać do 50 tysięcy plików audio i słuchać ich na swoim urządzeniu mobilnym. Bezkoshtovno i bez reklamy.

Muzyka na iPhone'a pobierana przez specjalny program ładujący na komputerze. Po tym na iPhonie musisz zainstalować dodatek "Muzyka Google Play" i zalogować się do niego za pomocą konta Google, które było połączone z downloaderem. I można posłuchać piosenek.

Korzystanie z dokumentów

Documents to osobista wyszukiwarka iPhone'a. Dodatok pobiera pliki z wszystkich popularnych serwisów. Programista nie jest główną opcją Documents, dlatego nie posiada np. sortowania po wykonawcach i albumach, ale nie ma też reklam, a sam serwis jest dostępny za darmo.

Jak pobierać muzykę na iPhone'a? Aby pobrać z Documents, pliki muzyczne muszą być wypełnione na wspaniałym dysku i podłączyć oprogramowanie. Po uzyskaniu dostępu do zawartości chmury, przekonwertuj folder z dźwiękiem i pobierz do pamięci swojego smartfona.

Via Free Music Download Pro

Dzięki temu programowi można łatwo zintegrować i słuchać muzyki online. W przypadku jakiejkolwiek awarii podczas pobierania plików audio, program będzie automatycznie kontynuował proces w miejscu zatrzymania pobierania. Sprytne technologie programu analizują preferencje użytkownika pod kątem gatunków muzycznych, sugerując nowe kompozycje gatunkowe.

Darmowa wersja Free Music Download Pro ma ograniczone ustawienia tworzenia, jak również obecność reklam. Wersja płatna oferuje więcej funkcji do pracy z listami odtwarzania bez natrętnych publikacji marketingowych.

Minus "downloadera" - duży rozmiar pliku instalacyjnego.

Co zrobić, jeśli nie masz pod ręką komputera.

Tak więc wszystko jest mniej więcej jasne, jeśli chodzi o sposób, w jaki możesz pobierać muzykę na iPhone'a za pośrednictwem komputera. Ale co jeśli właściciel "Apple" smartphone jadąc w taksówce lub spaceru w parku - co się stanie w tym przypadku? Oto kilka sposobów, które działają.

Przez DropBox

Jeśli w pobliżu nie ma komputera lub laptopa, możesz skorzystać z usługi Dropbox i pobierać pliki z muzyką bezpośrednio przez telefon. Działania w tym przypadku są elementarne.

  1. Znajdź w sieci utwór, który Ci się podoba, i kliknij "Udostępnij", a następnie kliknij Dropbox. Wybierz katalog i plik muzyczny, a następnie kliknij "Zapisz". Po zakończeniu pobierania utworu do iPhone'a jest on gotowy do odtwarzania.

Ten hosting plików zapewnia więcej miejsca, możliwość tworzenia/usuwania plików i katalogów, a także przesyłania utworów z dowolnego zasobu bezpośrednio do smartfona. Wystarczy, że pobierzesz Dropbox i dokonasz autoryzacji.

Z poziomu przeglądarki

Właściciele iPhone'ów wiedzą, że można słuchać muzyki za pośrednictwem wbudowanej przeglądarki Safari, ale pobieranie ich nie będzie działać. I, co mało prawdopodobne, funkcjonalność zostanie rozszerzona w pewnym momencie, bo to nie może być porównywane z filozofią Apple. Oznacza to, że aby pobrać pliki audio bez bezpośredniego udziału użytkownika, należy poszukać innej przeglądarki.

Jedną z najlepszych opcji jest wieloplatformowa przeglądarka UC Browser, która przybyła do nas z Chin. Posiada znaczące możliwości pobierania treści bezpośrednio z sieci z lub bez jailbreak.

Aby zapisać muzykę na iPhonie przez przeglądarkę, powinieneś:

  1. Zapewnij dobre połączenie z Internetem (3G lub Wi-Fi, ale połączenie E w tym przypadku będzie niewystarczające); Otwórz przeglądarkę i wpisz adres strony, z której możesz pobrać darmową muzykę na swojego iPhone'a; Wybierz pliki i kliknij "Download" - UC Browser pobierze ścieżkę; Stuknij "Oglądaj offline" w odtwarzaczu, rozpoczynając w ten sposób proces pobierania muzyki do pamięci telefonu, i poczekaj na zakończenie pobierania; Pobrany utwór będzie dostępny w folderze "Pobieranie" - "Muzyka".

Ta metoda pobierania plików audio ma jednak pewne wady. W szczególności wszystkie utwory:

  • są automatycznie nazywane Bez tytułu, będziesz musiał "zmienić" je ręcznie; nie są dostępne w standardowej aplikacji iPhone'a "Muzyka"; nie mogą być dodawane do list odtwarzania i nie mogą być odtwarzane w kolejności.

Nie jest to jednak powód, aby zaprzestać korzystania z tak poręcznego, a co najważniejsze szybkiego sposobu na zapełnienie telefonu muzyką.

Idź do

Spisek macOS nakłada pewne ograniczenia na manipulowanie pojemnością smartfona, w tym plików audio. Jednak, aby opanować oprogramowanie do pracy z muzyką, nie trzeba sił specjalnych i dużo czasu. Ale wtedy będziesz mógł ocenić ich przydatność.