RoboLand Kids Fest festiwal robotyki

W przyszłym tygodniu, 26 listopada, w Kijowie odbędzie się Festiwal Robotyki. W tym dniu dzieci i dorośli będą mogli spotkać się z fascynującymi mieszkańcami wyspy RoboLand. Wizyta będzie okazją do wzięcia udziału w zajęciach mistrzowskich z projektowania i programowania różnych robotów. Dla dzieci fascynujące będzie również poznanie słynnego robota Walli, gigantycznego robota Alfa, udział w fascynującym kiermaszu "Tajemnice robotów" oraz pokazie teatralnym, a także obejrzenie walk robotów. To będzie niesamowicie zabawne! Oprócz tego w programie przewidziano losowanie nagród dla zarejestrowanych uczestników festiwalu.

Fascynujące spotkanie z dziełami

Ale co z dorosłymi? Rodzice również nie będą się nudzić, gdyż Festiwal oferuje możliwość porozmawiania z psychologami dziecięcymi - profesjonalistami w swojej dziedzinie, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania. Rodzicom przyda się i zainteresuje wiedza na temat świadomości STEAM, która zostanie szczegółowo opisana podczas wydarzenia. Ogólnie rzecz biorąc, festiwal będzie zabawny i inspirujący.

Festiwal Robotyki odbędzie się w centrum handlowym "DREAM TOWN 2", pod adresem: Kijów, Obolonsky Ave, 21B, sklep "ROYSTROT". Zarejestruj się już teraz i spędź weekend na dobrej zabawie! Mieszkańcy RoboLandu czekają na Ciebie!