Niepowtarzalny Samsung Galaxy S8, S8+

Flagowe smartfony Samsung Galaxy S8 i S8+ zdążyły już przykuć uwagę wielu użytkowników. Niepowtarzalne, fascynujące, urzekające... jakkolwiek chcesz nazwać te modele. I rzeczywiście ich design wraz z funkcjami zrewolucjonizował świat smartfonów. Słusznie uważa się ją za doskonale harmonijną.

Idealne połączenie komfortu i stylu.

Wzornictwo Galaxy S8, S8+ jest nieporównywalne: żadnych ramek ani obramowań. Wpatrując się w ekran smartfona, można dostrzec nieskończoną rozległość. Oglądanie obrazu i wideo na tym ekranie to czysta przyjemność.

Podstawowe gesty i wielozadaniowość

Smartfon Samsung Galaxy S8 wszystko jest proste i dobrze przemyślane: wystarczy łatwo dotknąć ekranu gadżetu, aby szybko dostosować żądane funkcje. Obsługa jest możliwa nawet przy użyciu jednej ręki. Tryb wieloekranowy umożliwia jednoczesne wykonywanie wielu czynności.

Wyszukiwanie punktowe, wyszukiwanie obrazów, tłumaczenie tekstów

Jeśli musisz zrozumieć, gdzie znajduje się ten czy inny obiekt, wystarczy, że na niego stukniesz, a "inteligentny" smartfon znajdzie dokładną lokalizację. Wybór żądanego obrazu nie jest problemem dla S8: wbudowany Bixby "rozpoznaje", co to jest i wybiera podobne obrazy. Często zachodzi konieczność przeczytania nieznanego tekstu w innym języku - bez względu na menu w restauracji czy dokumenty robocze. Samsung Galaxy S8 pomoże tutaj: możesz po prostu kliknąć na tekst, wybrać język do tłumaczenia i voila - wbudowany tłumacz wyświetli dokument w kompatybilnym języku.

Skaner

Dzięki wbudowanemu skanerowi raiduzhnoy pokrywy telefon będzie w pełni chroniony przed nieautoryzowanym dostępem. Jednocześnie wszystkie dane znajdujące się na gadżecie będą łatwo dostępne dla użytkowników.

Ustawienia i adnotacje

System alarmowy Samsung Galaxy S8 jest prosty i skuteczny. Po dokonaniu niezbędnych ustawień, gadżet nie pozwoli Ci zapomnieć o żadnej ważnej sprawie czy wydarzeniu.

Blokada ekranu i bezpieczeństwo

Obsługa smartfona jest bardzo prosta: ekran można odblokować w zaledwie kilka sekund za pomocą skanera tęczówki oka. Galaxy S8 zapewnia pełną ochronę danych użytkownika poprzez wbudowanie skanera linii papilarnych, możliwość ustawienia hasła i niestandardowego wzoru blokady gadżetu.