Jak zainstalować rinґton na iPhonie

 Nie podobają Ci się standardowe dzwonki w Twoim iPhonie? Nadszedł czas, aby "zintegrować" swoje utwory z urządzeniem. Wielu użytkowników twierdzi, że jest to nierealne. W rzeczywistości wszystko jest bardzo proste. I niekoniecznie kupuje gotowe utwory w sklepie iTunes. Jak pobrać dzwonki na iPhone'a? Istnieje wiele skutecznych sposobów.

Jak pobrać rinґton na iPhone'a przez iTunes

Popularną metodą instalacji rinґton na iPhone'a jest zainstalowanie go za pomocą klienta iTunes na pulpicie.

Fragment 1. Wybieranie utworu dla iPhone'a

Uruchom iTunes na komputerze i znajdź utwory, które chcesz odtwarzać na iPhonie. Maksymalny możliwy czas trwania dzwonka to 30 sekund, więc utwór musi być najpierw "zgrany". Upewnij się, że wybrany wzór zawiera fragment utworu, który ma być używany jako dzwonek.

FACTORY 2: Przycinanie części

Kliknij prawym przyciskiem myszy na utwór i wybierz "Info", a następnie wybierz "Ustawienia". Posiada dwie opcje: start i stop, aby ustawić początek i koniec dzwonka. Należy pamiętać, że czas trwania fragmentu nie może być dłuższy niż 30 sekund! Być może będziesz musiał wysłuchać piosenki kilka razy, zanim zdecydujesz, kiedy zacząć, a kiedy skończyć.

Po ustaleniu dobrego początku i końca, potwierdź przyciskiem OK.

FACTORY 3: Tworzenie wersji AAC

Aby utworzyć utwór w formacie AAC, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz odpowiednie polecenie. W katalogu z nagraniami oprócz pełnego utworu zostanie wyświetlona jego część AAC. Można to zmienić, aby łatwiej odróżnić go od oryginału.

Po utworzeniu rinґtonu, możesz przywrócić początek i koniec pełnego utworu. Wystarczy wziąć frazy początkowe i końcowe z pól start i stop.

UWAGA. Tę funkcję można wykonać tylko dla utworów zakupionych w sklepie iTunes Store lub w bibliotece muzycznej na pulpicie. Utwory Apple Music są dostępne w formacie .m4p i są zabezpieczone przed konwersją.

Wskazówka 4: Konwertuj plik do .m4r

W zakładce "Właściwości" lub "Informacje" w nowej instalacji, zamień rozszerzenie .m4a na .m4r, a następnie zapisz zmiany. Następnie przenieś plik z katalogu na Pulpit.

FAKT 5. Podłączenie iPhone'a do iTunes i pobranie utworzonych utworów

Podłącz iPhone'a do komputera i uruchom iTunes. Stuknij w trzy kropki na ekranie smartfona i kliknij "Dźwięki" w menu, które się pojawi. Przenieś utwór z pulpitu do "Dźwięków" (ikona "bleep") w iTunes.

FAKT 6. Synchronizacja tonów

Kliknij ikonę iPhone'a i przejdź do "Dźwięki" → "Synchronizuj dźwięki" → "Oznaczanie dźwięków" →. Zobacz dzwonek, który chcesz ustawić jako dzwonek iPhone'a.

KLUCZ 7: Ustaw dźwięk dzwonka iPhone'a

Wybierz nowy plik dzwonka w menu "Ringsetone" w ustawieniach urządzenia.

Aby odtworzyć dzwonek na telefonie iPhone za pomocą oprogramowania

Korzystanie z iTunes Store - niedrogo i szybko

Nie masz czasu na tworzenie swoich rinq tones? Skorzystaj z iTunes Store. Serwis oferuje mnóstwo utworów w przystępnej cenie, a Ty możesz je odtworzyć w zaledwie kilku prostych krokach.

  1. Na iPhonie przejdź do folderu "RINFO". Wybierz "Sound Shop" z górnego menu. Wybierz odpowiedni utwór w dodatku i kup go, klikając na cenę - melodia pojawi się w katalogu dzwonków. Umieść znak zaznaczenia obok utworu, który ma być dzwonkiem.

GarageBand - darmowe dzwonki

Jak ustawić utwór jako dzwonek iPhone'a bez płacenia?

  1. Uruchom sklep App Store. Znajdź i zainstaluj program GarageBand. Uruchom aplikację, kliknij zakładkę "Otwórz plik" w lewym górnym rogu, a następnie wskaż żądany utwór. Po zaimportowaniu utwór pojawi się w obszarze muzyki, gdzie można go edytować (wyciąć lub usunąć). Przejdź do "My Songs", zmień plik i potwierdź zmianę. Zakończ synchronizację. Nowa piosenka jest już gotowa.

Instalowanie pierścienia iPhone'a bez komputera

Nie zawsze masz pod ręką laptopa lub komputer. Jak w tym przypadku zainstalować aktualizację na iPhonie bez iTunes?

  1. W przeglądarce Safari pobierz utwór MP3, który wybrałeś jako nowy dzwonek. Pobierz dodatek muzyczny GarageBand. Przekonwertuj pobrany plik do rinґtona. Przełącz się na tryb ścieżki klikając najpierw na wzór "Audiorecorder". Wybierz "Wyświetl obiekty z programu" Pliki "" klikając na ikonę pętli. Wybierz pobraną melodię w folderze "Pobrane" lub poprzez zakładkę "Ostatnio". Przeciągnij i upuść plik na oś czasu. Dotknij ptaszka i wybierz w menu opcję "Moje utwory". Naciśnij "My Song" na pliku i wybierz "Share" w menu kontekstowym. Dla ułatwienia, zmień i wyeksportuj melodię.

W menu "Użyj dźwięku jako ..." wybierz, w jaki sposób chcesz dodać dzwonek do iPhone'a:

  • standardowe dzwonki - plik będzie używany jako dzwonek dla wszystkich wejść; standardowy dźwięk powiadomień - jako dzwonki do powiadomień SMS i iMessage; Przypisz do kontaktu - dla konkretnej osoby w wiadomości telefonicznej.

Dodaj swój dzwonek do iPhone'a

Zakładamy, że melodia dla połączenia już jest, teraz trzeba wypełnić telefon. Istnieją dwa sprawdzone sposoby.

Przez iTunes

Aby pobrać aktualizację na iPhone'a za pomocą tego dodatku, należy:

  1. Uruchom oprogramowanie i podłącz iPhone'a do komputera, a następnie poczekaj, aż pojawi się w iTunes. Stuknij w stronę zamówienia z etykietą telefonu, aby uzyskać dostęp do elementów tablicy córki. Przeciągnij i upuść utwór. Aby dodać utwory do smartfona przez iTunes, kliknij "Dźwięki" i wybierz "Synchronizuj dźwięki" → "Zastosuj". To działanie jest obowiązkowe! Aktywuj synchro smartfona, aby winylowo zapisać rinґtonów w pamięci iPhone'a; Po zakończeniu procesu wybierz żądany utwór w folderze "RIN-QTON".

WALTR 2

Poręczna alternatywa dla iTunes, która ładuje utwory za pomocą kilku kliknięć.

Aby umieścić dzwonek na telefonie iPhone, musisz:

  • Zainstaluj program WALTR 2 na laptopie i podłącz do niego telefon; uruchom dokowanie i poczekaj, aż pojawi się komunikat "drop file here"; Przeciągnij i upuść plik m4r do okna programu, aby go pobrać; Wybierz i zainstaluj instalator iPhone'a w menu ustawień.

Nadal nie udało Ci się ustawić dzwonka na swoim iPhonie? Nie martw się. Ten artykuł tylko potwierdza, że jest wiele sposobów, jak to zrobić.

Możesz nauczyć się jak pracować w iTunes, lub użyć innego oprogramowania, do którego nie potrzebujesz komputera. Smartfony Apple to najnowocześniejsze urządzenia mobilne, które wymagają nieco więcej uwagi.