Lista rzeczy do zrobienia tej jesieni

Kto nie kocha jesieni? Czas, kiedy powietrze wypełnia się zapachem liści i rześkich jabłoni... Kiedy można chłonąć ostatnie dni słońca i odmładzać się. Jesień to świetny czas na spokojne chwile i dyskurs umysłowy, to także czas na robienie wielu innych ciekawych rzeczy, które będą trwać cały rok. Zróbmy razem tę listę - co musisz zrobić tej jesieni????

  • Zorganizuj sesję zdjęciową w jasnych, jesiennych barwach liści

Oczywiście - ta pozycja jest zawsze na liście jesiennych romantyków, zwłaszcza dziewczyn. Kto nie uwielbia oglądać potem jasnych i olśniewających zdjęć, gdy liście przybierają imbirowe, czarne i pomarańczowe barwy? Sesja zdjęciowa to idealny sposób na zachowanie wspomnień.

  • Zorganizuj piknik z przyjaciółmi

Kiedy zimna aura jeszcze nas nie dopadła, można wybrać się na spokojną jesienną imprezę z najbliższymi i spędzić cudowny czas. Jesienny piknik to okazja do wygrzewania się przy słońcu i dzielenia się wspomnieniami z minionego lata.

  • Idź na grzyby do lasu

Jesień to wspaniały czas na rozkoszowanie się zapachem lasu i zbieranie jesiennych grzybów. Grzyby białe, pieczarki, maślaki... Potem miło jest delektować się własnoręcznie zebranymi grzybami.

  • Jak przygotować sezonowe, jesienne menu

Na wiosnę jest wiele pożytecznych i smacznych warzyw, owoców, na które zdecydowanie warto się skusić, a może nawet przygotować je na zimę. Są to soczyste winogrona, słodki arbuz, z którego można przyrządzić wiele potraw, pachnące jabłka i świeży miód oraz wiele innych pysznych i zdrowych produktów.

  • Zacznij czytać ulubioną książkę

Kiedy pogoda staje się paskudna - deszcz spada kroplami na okno - czas wziąć ulubioną książkę, rozsiąść się wygodnie i zacząć czytać. Wszystko inne jest w porządku.

  • Usiądź na łonie natury z filiżanką herbaty i koszulą w kratę

Dla prawdziwych romantyków ta pozycja jest obowiązkowa???? Przecież tak przyjemnie jest patrzeć, jak opadają liście, wtulić się w ciepły pledzik i popijać gorącą aromatyczną herbatę. Koniecznie spróbuj kilku herbat, możesz też wypić gorące kakao z plasterkami marmolady - pamiętaj tylko, żeby się nim delektować????

  • Odśwież szafę

Ponieważ ciepłe letnie dni zostały zastąpione przez zimną jesień, nadszedł czas, aby zaktualizować swoją garderobę. Może po prostu się rozbierzesz i złapiesz trochę ciepłego światła, a może czas iść na zakupy i kupić coś nowego.

  • Rozpakuj letnie zdjęcia

Aby uczynić swoje letnie debaty bardziej żywymi, możesz zebrać najlepsze zdjęcia z tego okresu i rozpakować je. Zdjęcia można umieścić w osobnym albumie lub w piękny i oryginalny sposób udekorować w pokoju.

  • Wybierz się na spacer w jesiennym słońcu

A na przystanku można zrobić rzeczy niezwykłe, które zostaną zapamiętane, a nawet głupie. Na przykład, przejdź się bez parasola w ciepły jesienny dzień i rozkoszuj się zapachem świeżej natury.

Lista może być nieskończona - uzupełnij ją o własne elementy i nie przegap złotego, jesiennego sezonu. Niech jesień przyniesie Wam radosny nastrój i chwile relaksu w gronie najbliższych. ????

Czy podobał Ci się ten artykuł?

0 0 Proszę o komentarz w tej sprawie.

Zaloguj się przez media społecznościowe

Facebook Google lubZostaw komentarz

Komentarz Zapisz swoją opinię Dotychczas brak komentarzy