Gigant wśród telewizorów

Jaki jest największy telewizor, jaki widziałeś w swoim życiu? Istnieją modele dla 60, 70, a nawet więcej niż 80 cali. Ale to wszystko nie jest równoznaczne z tym, o czym Wam opowiemy. Austriacki producent C SEED zaprezentował telewizor o przekątnej ... uwaga ... 262 cale! A to jest ponad sześć i pół metra szerokości! To jest to!

Ogromny ekran pokrywa całą przestrzeń! C SEED 262 jest prawdopodobnie najlepszym dostępnym obecnie telewizorem 4K. Jasność ekranu wynosi 800 nitów, a rozdzielczość - 4096x1716 pikseli. Producent położył nacisk na fakt, że kontrast i paleta barw nowych pozycji jest znacznie wyższa niż w innych modelach (co jest całkiem logiczne). Dokładne liczby nie zostały jeszcze określone.

Przede wszystkim C SEED 262 zawiera serwer multimedialny UHD i sześć głośników High End. Duży ekran jest chroniony zasłoną z tkaniny.

Wymiary telewizora - 6144x2724 mm, waga - aż 800 kilogramów. Najważniejsze: nowość będzie dostępna w sprzedaży już tego lata. Każdy, kto chce mieć telewizor, będzie kosztował 539 000 dolarów. Ale to nie wszystko: kolejne 38.500 dolarów potrzeba na zainstalowanie giganta w budynku. Ułamek, oczywiście, w porównaniu do kosztu samego telewizora????

Uwaga: Kto już rozpoczął zbiórkę na C SEED 262, niech nie zapomni - do zainstalowania telewizora w pokoju potrzebny jest przynajmniej własny domek.

Ale dla tych, którzy jeszcze nie mają domu tego formatu, zalecamy, aby sprawdzić nasz duży wybór telewizorów na naszej stronie internetowej.