Jak wybrać kilim dla misia: szczegółowa instrukcja

 Kilimok dla misia jest traktowany jako dodatkowe, peryferyjne urządzenie, dlatego nie ma dla niego większego szacunku. Okazja! W końcu dłoń może znacząco poprawić komfort pracy użytkownika komputera i pomóc w osiąganiu świetnych wyników w pracy czy grach. Szczególnie przydatne, aby wiedzieć o osobliwościach palm i wiedzieć, jak je wybrać gracze, projektanci, inżynierowie, i wszystkich tych, dla których granica dokładności i szybkości w pozycjonowaniu kursora.

Jak wybrać ręce?

Aby prawidłowo dobrać szczoteczkę, należy znać jej rozmiar, materiał, z którego jest wykonana, wyposażenie oraz wziąć pod uwagę wartość DPI (czułość szczoteczki). Dopiero wtedy wibrować model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Innymi słowy, sekret udanego zakupu tkwi w prostym wyborze urządzenia. Porozmawiajmy o każdym kryterium wyboru w szczegółach. Zacznijmy od wymiarów.

Rozmiar

Najłatwiej podzielić palmy na małe (21x25 cm), średnie (30x25 cm) i duże (100x50 cm). Wymiary powinny być dobrane w zależności od wrażliwości misia i dostępności miejsca na biurku. Jeśli wiemy, że miś ma niskie wartości DPI i do przesunięcia kursora z jednego końca ekranu na drugi potrzebna jest znaczna odległość, to pokrętło musi być duże.

Do komfortowego korzystania z urządzeń o wysokiej rozdzielczości czasami wystarczy mały kylimk. Czasami jednak użytkownicy wolą kupić duże dłonie nawet do misiów z dobrymi sensorami, ponieważ duża powierzchnia dłoni zapewnia dodatkowy komfort pracy z klawiaturą. Należy zauważyć, że większość palm ma kształt prostokąta, ale jeśli kształt stołu jest osobliwy, istnieje duża szansa na znalezienie produktów okrągłych lub o trzech cięciach.

Materiał

Nowoczesne wykładziny misha produkowane są z:

  • tkanina - budżetowy i elegancki materiał, który nie niszczy powierzchni misia; Skóra ekologiczna - przyzwoity wygląd i przeciętne wykonanie; Guma - korzystne połączenie rozsądnej ceny i wysokiej jakości; Plastik - praktyczny materiał, łatwy do oglądania i łatwy w użyciu; krzem - ze względu na swoje właściwości jest zbliżony do humusu; Żel - łatwy w użyciu, ale niespójny materiał; magazyn - wydajny, odporny na zużycie materiał, zdolny do zapewnienia wysokiej prędkości i dokładności celu.

Częściej kupujący wybierają produkty wykonane z tkaniny lub tworzywa sztucznego. Dla plastikowego niedźwiedzia polarnego łatwe do oglądania, wystarczy przetrzeć je suszarką do włosów w stopniu zanieczyszczenia. Każdy miś będzie łatwy do wykładziny na plastiku, i służyć taki bagaż dłużej niż zwykłe modele tkanin.

Ale jest kilka wad w produktach wykonanych z tworzyw sztucznych. Po pierwsze, te kilimki nadpisują teflon, którym pokryta jest podstawa misia. A to już dość poważne uszkodzenie, które nie zawsze da się naprawić. Po drugie, powierzchnia plastiku jest zbyt mała i elastyczna, więc nie jest możliwe złożenie wykładziny na czas transportu.

A co z wyściółkami wykonanymi z tkaniny? Są łatwe w użyciu, proste w montażu i nie uszkadzają teflonowej powłoki opony. Tkaniny wymagają jednak regularnej konserwacji: wełna musi być często czyszczona z piły i potu, aby zachowała swoje właściwości. Po praniu kilimki z tkaniną mogą się poluzować na brzegach. Dlatego, jeśli wybierzesz tekstylny spin, zwróć uwagę na modele, które są solidnie zszyte na krawędziach. Szwy muszą być staranne, wykonane wysokiej jakości nićmi, bez przerw i przeszyć. Ten punkt jest ważny nie tylko dla przedłużenia żywotności dywanu, ale także dla komfortu podczas pracy.

Podstawy kilimu

Podstawa - główna część beli, która powinna zapewnić niezawodne połączenie z podłożem. Ważną rolę odgrywa tu również wytrzymałość materiału. W ofercie znajdują się produkty wykonane z tworzyw sztucznych, aluminium, silikonu i humusu.

Kup vyrobi z tworzywa sztucznego podstawy nie jest zalecane, ponieważ tseli tses dosokhkih materiału. Dobra alternatywa - bardziej wytrzymały i delikatny poliuretan spun. Aluminiowa podstawa jest często uzupełniana silikonowymi stopkami lub powłoką samoprzylepną, aby zmaksymalizować przyczepność do powierzchni roboczej.

Tkanina i silikon są optymalnymi materiałami na podstawę kilimu, ze względu na korzystne połączenie przystępnej ceny i dobrej jakości. W tym przypadku, humor wygrywa w dovgovistnosti. Wybierając wykładziny z podkładem piankowym, należy zwrócić uwagę na to, czy mają one dobrą wytrzymałość na rozciąganie i szybko wracają do pierwotnego kształtu.

Prędkość i kontrola.

Łopatki do kół można podzielić na dwa rodzaje - Speed i Control. Trymery Control mają większą ilość żeberek w strukturze tkaniny, a trymer Speed praktycznie ich nie posiada. Pierwsza bela jest mniej oślizgła, łatwiej jest na niej pokazać milimetr. Dlatego też kilimy Control będą idealnie pasować wszystkim tym, którzy zajmują się grafiką lub montażem wideo.

Slick Kolymki Speed został stworzony, aby zapewnić szybki ruch celu i zwiększyć jego reakcję, dzięki czemu idealnie nadaje się dla strzelców wyborowych, którzy wymagają szybkiego reagowania na sytuację. Również powierzchnia pędzla Speed jest gładsza i przyjemniejsza w dotyku, nawet po kilku latach gry pędzel nie będzie się męczył.

Sprzęt

Na pierwszy rzut oka pozycja ta może wydawać się dziwna - no bo jaki sprzęt może być w kilimkach? Rzeczywiście, kostki niedźwiedzie polarne nie różnią się od innych urządzeń i również mogą pochwalić się własnym know-how.

Kubek może być wyposażony w:

  • Podpórka podłogowa - prawdziwe wyposażenie dla programistów, projektantów, copywriterów i innych profesjonalistów, którzy pracują przy komputerach przez długie godziny; podpórka podłogowa znacznie zmniejsza nacisk na podłogę i pomaga szybciej przenieść misia; Ochrona przed wodą - modele z wełny cieszą się większą popularnością, ponieważ nie wymagają krytycznej konserwacji i są trwałe; Modele, kalendarze, rocznice, a nawet przycinarki do papieru są mile widzianym dodatkiem do podstawowych funkcji palmtopa.

Dodatkowo w sprzedaży są kilimki z diodami LED, które działają z USB. Tryb i kolor podświetlenia w większości przypadków może być zmieniany poprzez dokowanie do specjalnego czujnika. Cylindry z podświetleniem są doceniane przez użytkowników, którzy często pracują lub bawią się przy zgaszonym świetle, lub po prostu lubią atmosferę, którą tworzy iluminacja.

Kolejną dodatkową możliwością kilimków jest bezprzewodowe ładowanie w urządzeniu. Za pomocą tego kylimkomu można ładować telefon bezpośrednio w procesie pracy. A jeśli telefon lub inny gadżet obsługuje ten sam standard bezrodotovoyi ładowania, mogą one być łatwo ładowane, wystarczy umieścić zamówienie na moduł.

Ustalenia

Jak dobrać baterię do telefonu? Zanim kupisz - zwróć uwagę na takie parametry jak rozmiar, powierzchnia (powłoka Speed i Control), jakość podstawy, dostępność i jakość oprogramowania firmowego na konturze kija.

Jeśli masz oponę z dobrym czujnikiem, ale nie ma potrzeby miękkiego wsparcia dla rąk, możesz wybrać palmy o małym rozmiarze. Palmy sterujące nadają się do pracy w różnych programach do tworzenia i obróbki grafiki i dźwięku, ponieważ specjalna powłoka gwarantuje precyzyjne pozycjonowanie kursora. Cylinder Speed - wybór graczy i wszystkich, dla których liczy się przede wszystkim szybkość przesuwania kursora.

Jeśli chodzi o materiały, optymalnym wyborem jest połączenie materiału tekstylnego z trwałymi szwami i podkładem z pianki. Jednak wybór zawsze należy do Ciebie.