Marka Altus - prosta, poręczna, logiczna

 Europejskie marki nadal inspirują rynek ukraiński. Dziś chcielibyśmy opowiedzieć Państwu o Altusie - nowej marce elektroniki na Ukrainie. Co to za firma? Co to robi? A jakie są cechy konkurencyjne produktów Altus? Opiszemy to dalej.

Historia marki Altus

Marka Altus ma 20-letnią historię na rynku europejskim. Dzięki połączeniu innowacyjnej technologii, gwarantowanej jakości i jednocześnie rozsądnej ceny, technologia tego producenta zdobyła podziw milionów klientów i ma podobne perspektywy wśród ukraińskich firm.

Należy zauważyć, że pełny cykl produkcyjny maszyn ALTUS - od projektu do montażu końcowego - jest realizowany we własnych zakładach produkcyjnych, które znajdują się w Europie, a mianowicie w Rumunii i Turcji. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i spełniają normy ustanowione w UE.

Firma pozycjonuje się jako producent wysokiej jakości i niedrogiego sprzętu RTV i AGD oraz elektroniki. Asortyment marki Altus:

  • lodówki; zamrażarki; zmywarki do naczyń; mikropiekarniki; piekarniki; inne urządzenia gospodarstwa domowego; Sprzęt gospodarstwa domowego; pralki i wiele innych.

Produkty segmentu - budżet, czasami jakość jest wyraźnie przed swoimi konkurentami w swojej dziedzinie (rosyjski i chiński produkcji). Ukraina dostarcza maszyny Altus produkowane w Unii Europejskiej.

Zbliż się do produktów Altus.

Obecnie marka Altus jest reprezentowana na rynku ukraińskim przez ograniczoną liczbę stanowisk. Największą popularnością cieszą się chłodziarki i zamrażarki.

Zalety chłodziarek i zamrażarek Altus:

  1. System No Frost. Technologia No Frost Dual Cooling zapewnia idealne warunki w komorze chłodzenia. Dwa niezależne parowniki i dwa wentylatory utrzymują optymalną temperaturę i poziom wilgotności w obu komorach. Zapobiega to wysychaniu warzyw i owoców, a także zapewnia równomierną cyrkulację powietrza w polis. System statyczny z zamkniętym parownikiem. Zamknięty parownik w chłodziarce statycznej zapobiega zamarzaniu i przywieraniu do siebie żywności. Ponadto zmniejszają się koszty energii i nie ma potrzeby dbania o wnętrze lodówki. Praca nawet w temperaturze -15°C. Zamrażarki Altus mogą być również instalowane w pomieszczeniach niepalnych. Dzięki elektronicznym czujnikom ze specjalnymi algorytmami, system samodzielnie określa temperaturę otoczenia i wybiera najlepszy tryb pracy. Efektywność energetyczna. Chłodziarki i zamrażarki spełniają wymogi klasy efektywności energetycznej A+. Antybakteryjny środek czyszczący. Zapobiega aktywnemu rozwojowi bakterii, łatwy do czyszczenia.

Ten zestaw funkcji korzystnie odróżnia chłodziarki i zamrażarki Altus od konkurencji, która nie może pochwalić się pełnym zakresem funkcji. To samo dotyczy innych produktów i urządzeń firmy Altus.

Gdzie kupić urządzenia Altus na Ukrainie

Foxtrot - wyłączny dystrybutor marki Altus na Ukrainie. Marka Altus AGD została założona w 1998 roku i od ponad 20 lat cieszy się popularnością wśród nabywców na rynku europejskim dzięki innowacyjnym technologiom, europejskim standardom jakości i demokratycznym cenom. W sklepach sieci dystrybucji można znaleźć modele pralek, lodówek i zamrażarek Altus za rozsądną cenę. Poza tym, zawsze można zamówić sprzęt w sklepie internetowym Foxtrot z dostawą na Ukrainę.

Cały cykl produkcyjny od projektu do montażu końcowego jest realizowany we własnych zakładach produkcyjnych Altus, które znajdują się w Unii Europejskiej i w Turcji.

Kupuj racjonalnie i wybieraj wysokiej jakości sprzęt z marką Altus.