Jak wybrać Kärcher Mini?

Sprzątanie domu nie zawsze jest ulubionym zajęciem i pochłania wiele energii, czasu i zasobów. Jeśli mieszkasz w prywatnym domu lub posiadasz samochód, Mini może być świetnym pomocnikiem! Za ich pomocą można bez wysiłku wyczyścić każdą powierzchnię w całym domu. W ofercie Kärcher znajdują się miniodkurzacze do czyszczenia różnych powierzchni:

    meble ogrodowe; rowery; Ogród, rowery, meble ogrodowe, trawniki i duże ścieżki ogrodowe; Baseny i tarasy; motocykle i skutery; Teren wokół budynku i elewacje; parkingi (drewniane, kamienne, metalowe); małe pojazdy silnikowe; samochody średniej wielkości; jeepy i samochody kempingowe.

Po zapoznaniu się z zadaniami, które będą rozwiązywane przez Mini, można łatwo wybrać model, który odpowiada Twoim potrzebom.

RODZAJE MINIMŁYNÓW KERCHEROWSKICH

Po pierwsze, przyjrzyjmy się rodzajom minimłynów Kärcher. Główną różnicą, która wpływa na jakość i czas trwania czyszczenia jest klasa wydajności urządzenia. Każda maszyna jest przeznaczona do określonego zastosowania i ma wydajność wymaganą dla danego zadania.

Oferta Kärcher obejmuje następujące klasy mini-maszyn:

    K2 - Minimis są odpowiednie do rzadkich zastosowań, usuwania pił i lekkich blokad. K3 - nadaje się do nie męczącego mycia małych pojazdów, motocykli i rowerów. K4 - nadaje się do czyszczenia małych samochodów osobowych. K5 - nadaje się do mycia samochodów osobowych i średniej wielkości. K7 jest najmocniejszym młynkiem i nadaje się zarówno do samochodów kompaktowych, jak i do przyczep kempingowych.

Każde urządzenie posiada wbudowany filtr zatrzymujący cząsteczki zanieczyszczeń, dzięki czemu może być bezpiecznie podłączone do sieci wodociągowej. Jeśli chcesz podłączyć Minimix do zbiornika wody lub sverdlovina, trzeba będzie filtr zgrubny. Widzisz, możesz użyć dowolnego źródła wody do czyszczenia samochodu, więc mini młyn jest w pełni użyteczny w domku.

Jaki jest najlepszy mini-mimik, który wybrać? Przyjrzyjmy się każdej z klas.

FIGURKI SERII K2

Mini-mini z serii K2 są najprostszymi urządzeniami w serii. Są one kompaktowe i lekkie, dzięki czemu idealnie nadają się do szybkiego czyszczenia mebli ogrodowych, urządzeń, rowerów i samochodów z lekkich zanieczyszczeń.

Pompa N-CORE jest przeznaczona do pracy przerywanej przez okres do 30 minut. To urządzenie nie jest przeznaczone do pracy ciągłej. Ciśnienie natrysku do 110 bar i wydajność do 360 l/rok. Obudowy wyposażone są w dodatkowe elementy zaciskowe ułatwiające obsługę oraz miejsce na zamocowanie kabla i węża.

MINIMALIZACJE W SERIACH K3-K5

K3-K5 to mini-minimisie klasy średniej, które są bardzo wydajne i jednocześnie kompaktowe. Maszyny są napędzane silnikami nowej generacji, a niektóre modele z tej serii są również wyposażone w system chłodzenia wodą. A dzięki systemowi Quick Connect węże można podłączyć do urządzenia za jednym zamachem. Szczelność Minimix do 145 barów, maksymalna wydajność do 500 l/rok.

Seria K3 jest mobilna, ale bardzo wydajna. Urządzenie pracuje przy maksymalnym ciśnieniu 120 bar i produkuje do 380 l/rok. Mini młyn nie zajmie dużo miejsca w garażu. Nadają się do czyszczenia zwierząt hodowlanych, sprzętu, motocykli i chodników.

Mini maszyny klasy K4 nadają się również do usuwania sporadycznych, ograniczonych ilości zanieczyszczeń z pojazdu. Pompy wyposażone są w mocny silnik, wytwarzający do 130 bar, o wydajności 420 l/rok.

Pompa N-CORE (kompozytowy super materiał) skraca czas pracy K3-K4 do 30 godz. Jest to czas wystarczający do umycia dwóch maszyn.

Seria K5 posiada przeprojektowaną pompę korundową, która może pracować nieprzerwanie do 40 godzin. Urządzenia z tej serii są w stanie usunąć bardzo uporczywe zabrudzenia z powierzchni kamiennych, plastikowych i drewnianych. Można je również stosować do czyszczenia systemu odwadniającego oraz do regularnego czyszczenia jednego pojazdu na raz. Nowe modele Full Control Plus są wyposażone w innowacyjne urządzenie do regulacji ciśnienia i przepływu.

MINIMILLERY SERII K7

Modele Kärcher K7 to najmocniejsze urządzenia domowe, które nieznacznie ustępują urządzeniom profesjonalnym. Są one zdolne do obsługi najbardziej wymagających aplikacji i mogą czyścić każdy rodzaj cieczy z powierzchni wodoszczelnej.

Maksymalna wydajność wynosi 600 l/rok przy ciśnieniu do 160 bar. Urządzenie przeznaczone jest do cichej pracy przy myciu samochodów osobowych i ciężarowych, do intensywnej pracy do 40 x dziennie.

K7 jest wyposażony nie tylko w Quick Connect i chłodzenie wodne. Ta klasa zawiera również system Plug 'n' Clean do łatwego pompowania i dozowania z regulatorem.

K7 ułatwia usuwanie uporczywych i silnych zabrudzeń na dużych powierzchniach. Ta miniaturowa jednostka jest odpowiednia dla właścicieli przyczep kempingowych, którzy lubią jeździć po stawie.

Porównanie Kärcher Mini