Top z najlepszych gier dla Androida 2021. Które z nich zdecydowanie powinieneś zainstalować

Pokaż treść artykułu

 1. Asphalt 9: Legendy
 2. Gwent: Wiedźmińska gra karciana
 3. Disgaea 1 Komplet
 4. Might & Magic: Chess Royale
 5. Genshin Impact
 6. League of Legends: Wild Rift
 7. Niebo: Dzieci Światła
 8. Harry Potter: Zagadki i zaklęcia
 9. Wśród nas
 10. Martwe komórki
 11. Black Desert Mobile
 12. FIFA Mobile

Android jest obecnie najpopularniejszą platformą mobilną używaną przez większość ukraińskich użytkowników. Nie jest więc zaskakujące, że tysiące dodatków do gier zostały stworzone dla niego - wybraliśmy TOP Best Android Games 2021 warte uwagi, Twój czas, a w niektórych przypadkach nawet pieniądze.

Asphalt 9: Legendy

Jedna z najpiękniejszych gier wyścigowych na platformę Android.

W tej wersji "Asphalt" jest wiele nowych samochodów - Ferrari, Porsche, Lamborghini i W Motors. W sumie można zebrać ponad pięćdziesiąt różnych ras. Gracze mogą jeździć po 70 trasach, wykonywać boskie akrobacje, a także być narażeni na naturalne zagrożenia, takie jak tornada na torach w Stanach Zjednoczonych czy lawiny w Himalajach.

Możesz uczestniczyć w grze na bieżąco, ścigając się przez ponad sześćdziesiąt sezonów, w sumie kilkaset wyścigów. Lub rywalizować z przyjaciółmi w trybie bagatocoristuvatskomu (do ośmiu graczy).

Gwent: Wiedźmińska gra karciana

Klasyczna gra fantasy, która po raz pierwszy pojawiła się w grze "The Witcher 3: Wild Hunt" autorstwa CD Projekt RED. Zawarte w najlepszych najlepszych gier dla Androida 2020.

Każdy z graczy posiada talię, która składa się z kilkudziesięciu kart przypisanych do jednej z dziewięciu dostępnych frakcji: Środkowych Królestw, Skellige, Scoja'taels, Potworów lub Nilfgaardu. Na początku musisz wybrać dziesięć kart reprezentujących jednostki wojskowe, bohaterów, dodatkowe oddziały i zdolności, które zmieniają warunki na polu bitwy. Kontynuuj, układając obrazki w dwóch rzędach. Pierwszy z nich przeznaczony jest do walki wręcz, a drugi do ataków z dalekiego zasięgu. Wszyscy bohaterowie i juniorzy mają wartość punktową, która opisuje ich siłę ataku. Grappler z najsilniejszą armią na koniec rundy, tzn. ten, który ma większą łączną liczbę punktów mocy, zostanie pokonany w rundzie.

Disgaea 1 Komplet

W przeciwieństwie do większości innych japońskich gier fabularnych, tutaj głównym bohaterem nie jest praworządny lichard, ale Laharlou - Syn władca demonów. Po przebudzeniu się z drzemki uświadamia sobie, że jego ojciec nie żyje, a jego ziemia potrzebuje nowego gubernatora. Bez dalszych ceregieli, Laharl postanawia przejąć władzę.

Podstawą Disgaea 1 Complete - bitwy okładki na polu gry kwadratów. Dla bitew może zaluchatsya jako przyjaciele Laharl, i generowane przez jego potwory. Każdy z nich posiada indywidualny zestaw umiejętności i używa innego wyposażenia - do walki wręcz, ataków na daleki dystans, a także starożytnych zaklęć. Pomiędzy zdarzeniami gracz wykonuje jako fabułę, oraz misje drugorzędne. Googling - świetne gry na Android 2021 download - i grać dla zdrowia.

Might & Magic: Chess Royale

Strategia na dużą skalę z udziałem dużej liczby graczy, którzy walczą twarzą w twarz, aż pole bitwy pozostanie do ostatniego bohatera.

Akcja gry toczy się w świecie fantasy Ashan, oferuje niezliczoną ilość znanych bohaterów, lokacji i frakcji. Gracz może tworzyć różne kombinacje juniorów, bohaterów i frakcji w bitwie używać zaklęć, a tym samym naschuvaty jego poziom. Nie patrząc na dużą liczbę uczestników (do 100), bitwy tutaj triyvayut nie długo. Tryb siatki na lagunie graczy.

Genshin Impact

Rozszerza najlepsze gry na Androida 2021 spojrzeć na Genshin Impact. Jest to dynamiczna akcja z otwartym światem, której akcja rozgrywa się w wirtualnym kraju Teyvat. Działając dla jednej z postaci, będziesz musiał walczyć z różnymi przeciwnikami, zbadać świat i poznać jego bogatą historię. Świat podzielony jest na dzielnice, z których każda ma swoją tożsamość, kulturę i wartości wyznawane przez jej mieszkańców. Japońskie ogrody sakura, tajemnicze ruiny, które należą do królestwa zakazanej techniki, gotyckie zamki i twierdze czy jadeitowe pawilony.

Jak na RPG przystało, w grze mamy możliwość zbierania ingrediencji i wykorzystywania ich do tworzenia przedmiotów za uzyskane przepisy.

League of Legends: Wild Rift

Czym mobilne "League of Legends" różni się od wersji sprzed dziesięciu lat na PC? Istota gry pozostała niezmienna - dwie dziewięcioosobowe drużyny spotykają się na arenach. Przed każdą rozgrywką gracz wybiera jednego bohatera z dostępnej puli. Jednocześnie znacznie zwiększono dynamikę walk, co skraca czas ich trwania. Dostosowano również arenę - dla szybszych walk zmieniono znane modele oryginalnych bohaterów i uzupełniono ich animację.

Niebo: Dzieci Światła

Sky opowiada o losach bohaterów, którzy żyją na ruinach niegdyś wielkiego królestwa - Sky.

Przede wszystkim rozgrywka skupia się na wspólnej eksploracji świata. Rówieśnicy inspirują krainę, podzieloną na siedem regionów, odkrywając nowe tajemnice i przywracając lustra na ich właściwe miejsce. Ptaki i muchy mogą latać nad nimi, sprawdzając najbliższe ustronne zakamarki niebiańskich ruin. A także wchodzić w interakcje z innymi ludźmi: współpracować z nimi, pomagać lub chronić. Próbowanie tutaj też jest możliwe, ale twórcy nikogo do niczego nie zmuszają, a w procesie gry każdy wybiera swoją własną ścieżkę.

Harry Potter: Zagadki i zaklęcia

Akcja gry toczy się w uniwersum, znanym z książek i filmów o czarodzieju Harrym Potterze. Początkowo gravtsevі musiał stworzyć swój własny awatar, a następnie rozpoczyna się sama gra - jej ogólne zasady są podobne do tych, które znamy z serii Candy Crush Saga. Oceniający musi tak manipulować klockami widocznymi na ekranie, aby utworzyć odcinki składające się z trzech elementów. Następnie kwadraty znikają, a gracz otrzymuje określoną liczbę punktów. Zwykły tetris? Wcale nie - twórcy zmodyfikowali znaną formułę, dodając czary i parapety, które wpływają na przebieg rozgrywki. W procesie postępów nasza postać uczy się nowych umiejętności, dzięki czemu zyskuje nowe zdolności, a jednocześnie wzrasta poziom trudności. Harry Potter: Puzzle i Zaklęcia to dobry wybór, jeśli chcesz grać w najlepsze gry na Androida 2021 bez Internetu za darmo.

Wśród nas

Dvoyrna przeznaczony dla bagażu gry online, zavadtsya odtwarzacz tutaj - aby przygotować statek kosmiczny do drogi wraz z innymi graczami. Jednak w grupie znajdują się sabotażyści, którzy przeszkadzają w realizacji misji. Mogą one zniszczyć różne elementy statku, a nawet zabić członków załogi. Dlatego równolegle z bieżącymi sprawami załoga musi stale na nie uważać. Co ciekawe, istnieje alternatywny sposób na zakończenie gry - odnalezienie i wyrzucenie z pokładu statku wszystkich poszukiwanych wrogów.

W Among Us gra toczy się w całości w trybie cross-platformowym - przez Internet lub LAN.

Martwe komórki

Gra akcji z elementami roguelike i metra, stworzona przez niezależne francuskie studio Motion Twin.

W Dead Cells trafiamy do ponurego świata fantasy. Akcja ukazana jest z boku, na terenie, który znajduje się w środku świata. Istotą gry jest zbadanie lokalizacji pohmurich, w tym podziemia, v'yaznitsya, vezu zgonniki i canalizatsii. Większość z nich jest generowana proceduralnie - z każdym nowym przejściem układu korytarzy, pomieszczeń, lub hovanovanok z towarów w pełnej zmianie.

Black Desert Mobile

Akcja rozgrywa się w świecie fantasy, w którym dochodzi do konfliktu, tzw. Czarnych Skał, które dzięki wykorzystaniu sprzętu lub broni znacznie zwiększyły swoją moc.

Istotą Black Desert Mobile polagaetsya w eksploracji postaci gry w bardzo dużym otwartym świecie (koła, na grzbiecie zwierzęcia lub za sterami łodzi), walka z wrogami, jak również wykonanie zadań, umieścić neutralne znaki. W trakcie zabawy w kombinezonie bohater zdobywa punkty doświadczenia i przechodzi na kolejne poziomy, zwiększając swój potencjał bojowy - pozwala im to trzymać się z coraz potężniejszymi przeciwnikami, wśród których mogą być bosi. Możesz również dołączyć do jednej z gildii działających w świecie gry i brać udział w toczonych przez nie bitwach.

FIFA Mobile

A góra zamyka najlepsze gry dla Androida 2021 bez Internetu - mobilna wersja najbardziej popularnej serii gier piłkarskich, stworzony przez zespół EA Sports. W porównaniu do pierwowzoru, rozgrywka została dostosowana do specyfiki urządzeń mobilnych, co spowodowało znaczną poprawę. Rozgrywka pozwala na zarządzanie poszczególnymi zawodnikami podczas meczów, zarządzanie drużyną i ustalanie taktyki. Dzięki oficjalnej licencji gra posiada 30 lig, 650 drużyn i ponad 17 000 graczy.

Wśród innowacji w grze jest tryb ataku, który pozwala na rozgrywanie meczów trwających mniej niż dwa hiny. Gracze wybierają taktykę drużyny na początku, a następnie przejmują kontrolę tylko podczas ataków. Wszystko inne jest generowane w tle, pozwalając Ci skupić się wyłącznie na zdobywaniu bramek. Ponadto, gracze mogą stworzyć własną ligę, grać online, stworzyć drużynę marzeń w trybie Ultimate Team.

Czy podobał Ci się ten artykuł?

0 0 Proszę o komentarz w tej sprawie.

Zaloguj się przez media społecznościowe

Facebook Google lubWypełnij komentarze

Komentarz Zapisz swoją opinię Dotychczas brak komentarzy