Najlepsze ceny akcesoriów do gier HyperX w Czarny Piątek 2020 roku

Black Friday i Cyber Monday to świetny czas na zakupy nowych akcesoriów komputerowych i dla graczy. Jeśli planujesz uaktualnić sprzęt, Czarny Piątek to świetny czas na zakup akcesoriów komputerowych, takich jak zestawy słuchawkowe do gier, klawiatury i myszy.

Czarny zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Stinger Gaming Headset (HX-HSCS-BK/EE)

HyperX Cloud Stinger to idealny zestaw słuchawkowy dla graczy. Niska waga i niesamowita jakość dźwięku to dwie główne cechy, które opisują ten zestaw słuchawkowy. Waga zaledwie 275 g zapewnia niezwykłą łatwość użytkowania, a 90-stopniowa obrotowa nasadka umożliwia skonfigurowanie głośnika dla maksymalnej wygody. W celu zapewnienia najwyższego komfortu podczas długich sesji gier zastosowano wysokowydajną piankę pamięciową HyperX.

1 799 1 399 ₴

HYPERX Alloy Core RGB Gaming Keyboard USB Black (HX-KB5ME2-RU)

Membranowa klawiatura do gier HyperX Alloy Core RGB charakteryzuje się dźwiękiem inspirowanym funkcjonalnością i jest idealna dla graczy, którzy cenią sobie poczucie stylu na równi z wydajnością. Alloy Core RGB jest zbudowana z solidnej, wzmocnionej plastikowej ramy i oferuje doskonałą odporność na wstrząsy oraz trwałość dla graczy, którzy wymagają klawiatury, która jest trwała. Klawiatura charakteryzuje się konstrukcją bezmłotkową (120 ml płynu). Klawiatura jest miękka i intuicyjna, z wyczuwalnym i cichym dotykiem. Klawiatura jest również wspierana przez gamingowe funkcje Anti-Ghosting i Key Rollover.

1 799 1 399 ₴

Klawiatura HYPERX Alloy Origins USB (HX-KB6RDX-RU)

Klawiatura mechaniczna HyperX Alloy Origins to kompaktowy i wytrzymały kontroler wyposażony w dedykowane pęsety mechaniczne HyperX. Sterowniki są wyposażone w diody LED w wyświetlaczu, co zapewnia niesamowite oświetlenie. Klawiatura Alloy Origins jest zbudowana z jednoczęściowej aluminiowej obudowy, która gwarantuje, że pozostanie ona solidna i wytrzymała w obliczu dużego nacisku na klawisze. Dla ułatwienia można wybrać jedno z trzech różnych ustawień domyślnych. Dodatkowe funkcje obejmują odłączany kabel USB typu C dla maksymalnej przenośności.

3 699 2 899 ₴

HyperX Pulsefire Core RGB Gaming Mic (HX-MC004B)

HyperX Pulsefire Core Gaming Mixer zapewnia wszystko, czego oczekują gracze w wytrzymałej i poręcznej myszy RGB Gaming. Czujnik optyczny Pixart 3327 umożliwia precyzyjne i płynne śledzenie bez akceleracji sprzętowej i ma rozdzielczość dynamiczną do 6.200 DPI (punktów na cal). Ergonomiczny rdzeń Pulsefire Core ma wyrafinowane, błyszczące powierzchnie, dzięki czemu jest wygodny w trzymaniu i nie rozpryskuje się. Wnętrze posiada bardzo czułe bębenki z wyraźnym dotykowym sprzężeniem zwrotnym, które może wytrzymać do 20 milionów dotknięć.

1 099 859₴

HyperX Pulsefire FPS Pro RGB Gaming Bowl (HX-MC003B)

W myszy do gier Pulsefire FPS Pro zastosowano czujnik Pixart 3389 bez akceleracji sprzętowej przy czułości do 16 000 DPI, co zapewnia maksymalną precyzję, dzięki czemu zawsze będziesz trafiać w cele przed konkurencją. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodny chwyt i zapobiega wyślizgiwaniu się piłki z rąk. Magiczną różdżkę można dostosować do własnych potrzeb za pomocą sześciu przycisków w przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniu HyperXNGENUITY. Przełączniki Omron zapewniają wyraźną dotykową informację zwrotną.

1 499 1 199 ₴