10 najlepszych kamer internetowych do nadzoru według Foxtrot

 Mimo pandemii, moda na streaming trwa. Wystarczy spojrzeć na Twitcha, gdzie odbywają się pełne transmisje z League of Legends, Call of Duty: Warzone, Fortnite czy Grand Theft Auto V. Gravtsі uwielbiają chwalić się swoimi osiągnięciami, prikreplyuchyu ZNG obrazy kamery do procesu przekazywania gry. Dzięki widokowi z kamery streamingowej, publikowane materiały są odbierane znacznie ciekawiej i naturalniej. W rzeczywistości nie ma nic lepszego niż obserwowanie rzeczywistych emocji na twarzy gracza.

Planujesz zrobić coś podobnego? Następnie należy zwrócić szczególną uwagę na wybór kamer do fotografowania. Poniżej znajduje się ranking 10 najlepszych serwisów internetowych do prowadzenia transmisji online z ekranu komputera, konsoli do gier czy telefonu. Ale zanim przejrzymy, jak czytać modele, które weszły do tego topiku, roglazhlyam ich znaczące parametry.

Główne cechy kamery dla budownictwa

Uninformed peters koniecznie zamislyuyutsya, ale co będzie najlepszą kamerą internetową dla wścibskich?

Kupując moduł nagrywający, należy wziąć pod uwagę te kwestie.

 • Częstotliwość nagrywania wideo. Wariant optymalny - 25-30 klatek na sekundę. Przy mniejszej wartości obraz będzie transmitowany online ze znacznym opóźnieniem. Gęstość pikseli. Minimalna matryca rozdilna zdaztnisty - 1280 na 720 punktów. Kamera internetowa o rozdzielczości Full HD (1920x1080), która pozwala na uzyskanie obrazów o naturalnej kolorystyce i bez opóźnień. Zwróć uwagę! Im wyższa gęstość pikseli, tym wyższy koszt urządzenia. Autofokus. Istnieją trzy rodzaje: aktywny (ostrość ustawiana jest na największy obiekt w kadrze), pasywny (wyrazistość obrazu ustawiana jest po obejrzeniu konturów obiektów, które znalazły się w obszarze fotografowania) oraz kombinowany (łączący parametry aktywnego i pasywnego AF). Czujnik obrazu. Określa jakość wideo i zdjęć. Sklepy elektroniczne oferują kamery internetowe do aparatów fotograficznych na bazie cyfrowo-analogowych układów scalonych CMOS i CCD. Pierwszy przypadek może powodować zakłócenia obrazu, zwłaszcza przy słabym oświetleniu. Kamery z matrycą CCD nie posiadają takich funkcji, a ich cena jest znacznie wyższa.

Najlepsze modele aparatów fotograficznych do kamer

Wybierając najlepsze kamerki do monitoringu kierowaliśmy się powyższymi kryteriami, a także uwagami doświadczonych komentatorów. Wierzymy, że zapoznając się z parametrami wszystkich kamer internetowych, ich zaletami i wadami, wybierzesz najlepszą opcję dla siebie.

Kamera internetowa DEFENDER G-lens 2693

Moduł CMOS o rozdzielczości 2 megapikseli w tandemie z szklanym obiektywem tricher rejestruje obraz w rozdzielczości 1920x1080, a wbudowany mikrofon zapewnia wyraźną transmisję dźwięku podczas rozmów online.

Plusy aparatu:

 • Wysokiej jakości plastikowa obudowa, ukryta pod metalem. Rozmiar miniaturowy. Możliwość wykonania zdjęcia za pomocą jednego kliknięcia (spustu migawki). Interpolacja do 12 megapikseli. Automatyczna kalibracja czułości na światło umożliwia uzyskanie wysokiej jakości zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych. Blokada ostrości (gdy przesuwanie kadru nie wymaga ciągłej lokalizacji). Automatyczna regulacja balansu bieli i ekspozycji. Regulacja obrazu (jasność, kontrast, rozmiar, efekty kontrastowe) przy użyciu specjalnego oprogramowania. Kamera do podkaszania nie wymaga instalacji sterowników. Mykykyky trimach umożliwia dostosowanie do monitora o dowolnej grubości i montaż na równej powierzchni. Dostępność sprzętu w zestawie z kamerą internetową.

Wady:

 • Videopotencjalnie nieograniczony. Obraz ciemny z powodu braku oświetlenia. Brak wskaźnika pracy.

Mimo innych wad, kamerka do strimów DEFENDER G-lens 2693 jest jedną z najlepszych w stosunku "cena - jakość". Ta niedroga opcja dla szkolenia przed użyciem fajnych profesjonalnych kamer internetowych.

Kamera internetowa LOGITECH HD Pro Webcam C920

Znakomita jakość za rozsądną cenę - tak można od razu scharakteryzować tę kamerkę. Logitech C920 nie jest najlepszą kamerą internetową, jaką kiedykolwiek widziałeś. Dlaczego? Choćby ze względu na możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 1080p bez utraty płynności, ze stałą prędkością 30 klatek na sekundę.

Plusy:

 • Praktyczne wzornictwo w surowych tonacjach kolorystycznych. Możliwość zastosowania wydajnej kompresji H.264 podczas przesyłania strumieniowego. Eliminuje to twardą kompresję, umożliwiając przesyłanie plików szybko i płynnie przy mniejszym obciążeniu komputera. Dwa mikrofony po obu stronach kamery internetowej do nagrywania naturalnego dźwięku stereo. Optyka Carl Zeiss. Automatyczna kompensacja ekspozycji przy słabym oświetleniu. Możliwość regulacji czułości detektora detekcji taksówek. Niezły autofokus. Zapewnia płynną regulację, co gwarantuje stały obraz o wysokiej wyrazistości. Funkcja wykrywania twarzy. Opcja szybkiego udostępniania nagranego materiału w sieciach społecznościowych. Kabel USB o długości 2 metrów zapewniający wygodne połączenie.

Wady:

 • Dostęp do szybkiego łącza internetowego (minimum 2 Mbits/s), w przeciwnym razie kamera może mieć problemy z działaniem i zawieszać się. Koszt.

Podsumowanie: Logitech C920 Pro - nowoczesna i techniczna kamera do budowy na poziomie amatorskim i profesjonalnym. Nie jest tani, ale w pełni uzasadnia swoją inwestycję.

Kamera internetowa LOGITECH C310.

Doświadcz płynnego odtwarzania wideo (720p / 30 klatek na sekundę) w dużym formacie dzięki kamerze internetowej C310 HD. Dzięki autokorekcji światła, obrazy będą prezentowane w jasnych, naturalnych kolorach.

Plusy:

 • Szerokoekranowy obraz wideo 720p HD przy 30 klatkach na sekundę. Możliwość robienia zdjęć o rozdzielczości do 5 megapikseli (przy wsparciu oprogramowania). Funkcja śledzenia osoby. Możliwość dodawania efektów za pomocą specjalnego oprogramowania. Wbudowana technologia mikrofonowa z RightSound dla skutecznego tłumienia hałasu. Adaptacja do warunków oświetleniowych w celu zapewnienia jasnego obrazu o najlepszym kontraście, wyrazistości i jasności. Łączność z komunikatorem. Kamera C310 obsługuje Skype, Google Hangouts i inne popularne dodatki. Prosta konstrukcja, która bezproblemowo integruje się z otoczeniem biurowym. Uniwersalny okluzja do mocowania na ekranie lub instalacji na policji. Optymalny stosunek ceny do wydajności.

Wady:

 • Czuły mikrofon czasami odbiera hałas z zewnątrz. Gdy kamera internetowa jest podłączona do kamery, można zresetować jej ustawienia.

Pomimo tego, kamera internetowa Logitech C310 jest prawdziwym arcydziełem wśród swoich konkurentów. Jakość nagrań wideo i rozmów poręczna.

Kamera internetowa A4Tech PK-910H HD

Pracujesz zdalnie? Czy lubisz intensywne gry? Więc zrób sobie przysługę i użyj tego sprzętu.

Kamera 2 MP Stream jest odporna na zasoby komputera, dając możliwość odbioru materiałów wideo w rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli przy 30 klatkach/sek. Kompaktowy mikrofon cyfrowy ze zintegrowaną redukcją szumów zapewnia wszechstronną, krystalicznie czystą reprodukcję dźwięku.

W przypadku systemów MacOS i Windows nie jest wymagana instalacja sterowników. System operacyjny obsługuje 3 urządzenia - kamerę, port USB i mikrofon. Po zakończeniu nagrywania zapala się jasnoniebieskie podświetlenie.

Plusy:

 • Możliwość wyboru zdolności rozdzielczej obrazu, co jest bardzo ważne przy demonstracji strumieniowego wideo. Płynny transfer wideo bez zacinania się i opóźnień. Przechwytywanie zdjęć z razdilnoyu wydajność do 4608 do 3456 pikseli i filmów w różnych formatach. Antidblisk powłoka, która zapobiega vidobrazheniya. Brak hałasu. Niezwykła wydajność w warunkach słabego oświetlenia. Ręczna regulacja częstotliwości odświeżania obrazu. Nieodwracalny projekt. Konstrukcja, która jest w pełni zafoliowana, pozwala na łatwe dopasowanie kamery do potrzeb. Długi kabel przyłączeniowy i solidne mocowanie. Rozsądna cena.

Wady:

 • Zacinanie się dźwięku podczas transmisji na żywo (zdarza się bardzo rzadko). Brak autofokusa.

Podsumowanie: Dobra kamera internetowa, bardzo szybko i łatwo się konfiguruje i łączy, jakość obrazu jest dobra, dźwięk również na tym samym poziomie. Dobra opcja dla ich pieniędzy.

Kamera internetowa LOGITECH Webcam C525.

Budżetowa kamera internetowa do budynku 1,2 megapiksela jest podłączana za pomocą 1,5-metrowego kabla z interfejsem USB. Nagrywa wideo w jakości HD 720p (1280 x 720 pikseli). Specjalne oprogramowanie wspierające mechanizm FotoGraphs umożliwia wykonywanie zdjęć o rozdzielczości do 8 megapikseli, a mikrofon RightSound jest zintegrowany tak, że rozmówca będzie mógł usłyszeć nawet Twój szept.

Plusy:

 • Kompaktowa konstrukcja i niewielki wygląd. Prefabrykowana konstrukcja zapewniająca bezproblemowy transport. Regulacja natężenia światła. Autofokus. Mikrofon wrażliwy na dotyk. Opcje poprawiające jakość obrazu i dźwięku. Możliwość obracania obiektywu kamery w zakresie 360 stopni. Wygodne mocowanie (nadaje się do monitorów PC i notebooków). Półtorametrowy kabel z pierścieniem ferrytowym do usuwania przeszkód z sygnału.

Wady:

 • Zwalniacz szczypcowy" może nie być w stanie pewnie zamocować kamery na ciaśniejszym uchwycie. Funkcja autofokusa może rozmywać obraz, gdy oświetlenie jest niewystarczające. Moduł nie działa ani przez hub, ani przez sterownik.

Podsumowanie: Logitech Webcam C525 - dobra kamera do strime na poziomie domowym, szczególnie jeśli nie potrzebujemy nadawać na pełną wysokość. Jedna z najlepszych opcji w pojemności pierwszej kamery internetowej z prostymi ustawieniami.

Kamera internetowa LOGITECH BCC950.

Rozbuduj swoje biuro dzięki temu kompletnemu rozwiązaniu do wideokonferencji, które jest również proste, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo. Ostre i szczegółowe prezentacje podczas spotkań dzięki certyfikowanemu obiektywowi Zeiss o kącie 78 stopni, panoramicznemu widokowi 180 stopni i 1,2-krotnemu zoomowi cyfrowemu HD. Pełen głośnik i mikrofon z funkcją redukcji szumów pozwala wyraźnie słyszeć każdą ze stron spotkania z odległości 2,4 metra - idealny do użytku w biurze i w domu.

Plusy:

 • Uniwersalny design. Wygodne połączenie z komputerami Windows i Mac (Plug and Play). Szeroki widok na kamerę. Wyraźny, szczegółowy, mocny obraz 1920 x 1080 pikseli. Mikrofon z funkcją redukcji szumów. Automatyczne ustawianie ostrości. Pilot zdalnego sterowania. Rozsądna cena.

Wady:

 • Czuły mikrofon. Brak funkcji monitorowania osoby.

PODSUMOWANIE: Jeśli chcesz kupić kamerę internetową do budynku dla zdalnych biur, ten niewielki i niedrogi system pozwoli Ci skutecznie prowadzić wspólne wideokonferencje i być na bieżąco z wydarzeniami, które mają miejsce.

Kamera internetowa TRUST EXIS WEBCAM BLACK / SILVER

Kolejne świetne rozwiązanie do komunikacji bez kabli z komfortem. Kamera internetowa do przycinania 0,3 MP z możliwością sprzętowego nazdozdilnoyu zdolności VGA 640 do 480 punktów, mikrofon WB i port USB 2.0 zapewnia wysoką jakość klipów wideo w Internecie.

Plusy:

 • Inteligentny i niepowtarzalny design. Obrotowa konstrukcja umożliwiająca instalację kamery pod żądanym cięciem. Rejestrowanie zdjęć o rozdzielczości do 1,3 megapiksela. Możliwość montażu na dowolnej płaskiej powierzchni. Cena budżetowa.

Cons:

 • Praca mikrofonu może mieć tło. Tania kamera internetowa do budynku nie wspiera pracy z Windows 10.

PODSUMOWANIE: Webcam TRUST EXIS WEBCAM BLACK / SILVER - łatwe rozwiązanie do użytku domowego, na przykład, w kraju, do ojców lub w gurtozhitok. Idealny dla MSN/Live Messenger, Skype, itp. Bez nadzwyczajnej wydajności, urządzenie gładko radzi sobie z ich zadaniem.

Kamera internetowa GENIUS WideCam F100

Stylowa kamera internetowa dla miłośników wyjątkowych rozwiązań. Bardzo szeroko wycięty, prostokątny moduł z centralnie umieszczoną koroną harmonijnie komponuje się z wzornictwem monitorów notebooków i skrzynek. Sensor CMOS zapewnia jakość wideo 1920 na 1080 pikseli przy 30 klatkach na sekundę. Kąt widzenia wynosi 120 stopni.

Plusy:

 • Wbudowany mikrofon stereo wychwytuje głos z każdej strony, co jest bardzo ważne dla komfortu konferencji online. Możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości Full HD. Prawdziwa gradacja kolorów, brak rozmycia krawędzi obiektów. Uniwersalny uchwyt obrotowy. Przewód o długości 1,5 m z urządzeniem umożliwiający przedłużenie odległości do 3 metrów. Ogniskowanie szklanych soczewek można regulować ręcznie.

Wady:

 • Szerokokątna kamera daje efekt odległości. Ziarnistość obrazu przy braku oświetlenia, typowa dla kamer niskiej klasy.

Podsumowując: Piękno tej kamery internetowej dla małych grup polega na tym, że uczestnicy okrągłego stołu nie muszą się rozciągać, jak to ma miejsce w przypadku konwencjonalnych kamer. Ten wariant nadaje się do demonstracji rozgrywek grupowych, całej gry i rozrywki.

Kamera internetowa CANYON Ultra full HD

Model Quad HD rejestruje obraz o rozdzielczości do 2560x1440 punktów przy 30 klatkach na sekundę. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapiksela rejestruje wszystkie szczegóły, nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Nieprzerwane sesje zdjęciowe zapewni automatyczna regulacja ostrości oraz opcja wyciszenia szumów.

Plusy:

 • Oryginalny projekt. Prosta konstrukcja. Transmisja wideo 1080p przy szerokim kącie 65 stopni. Możliwość zamocowania kamery na statywie, TV boxie lub Smart TV.

Wady:

 • Ręczne ustawianie ostrości (za pomocą małego kołnierza w pobliżu okularu aparatu). W trybie standardowym tło jest lekko rozmyte.

Kamera internetowa grupy LOGITECH

To nie jest tylko kamera do gier, ale system wideo do prowadzenia okrągłych stołów online na najwyższym poziomie. Oprócz kamery Full HD 30 FPS, zawiera również dwustronny zestaw głośnomówiący i inne urządzenia.

Plusy:

 • Obudowa z litego polimeru. Specjalna izolacja głośników i mikrofonu, która poprawia jakość dźwięku. Wspomaganie szumów, tłumienie hałasu i tłumienie wyciszenia akustycznego. Funkcjonalny panel sterowania. Autofokus. Możliwość obróbki wideo bezpośrednio w kamerze. Kabel 5 m w zestawie. Dostępność Bluetooth dla połączeń audio. Łatwa konfiguracja. Szybka transmisja danych w trybie na żywo.

Wady:

 • Wysoki koszt produktu. Niedostępny tryb inwersji, brak możliwości zamontowania stopki kamery. Najkrótsze pełne strzały.

Podsumowanie: Doskonała kamera do budowy i wideokonferencji w biurze z wieloma dodatkowymi funkcjami, np. trybami przybliżania, oddalania i przesuwania.