KickScooter jest wygodnym środkiem transportu

Jaki typ inteligentnego pojazdu preferujesz? Prawdopodobnie już zdecydowałeś się na zakup lub udało Ci się go kupić. Niektórzy ludzie dają pierwszeństwo do gyroboard, ale może ten rodzaj transportu odgrywa bardziej "rozvazhalnuyu" rolę - daleko do pracy z jego pomocą nie jest bardzo wygodne, aby przejść. Lub monocykl jest również popularnym rodzajem inteligentnego transportu, kompaktowy i prosty, ale nie każdy go wybiera, ponieważ może być trudno czuć się stabilnie na jednym kole. Kolejny słuszny skuter, a raczej skuter elektryczny. Stabilna platforma, poręczny układ kierowniczy - wszystko to zapewnia komfortową i ostrożną jazdę na hulajnodze.

Segway jest dziś bardzo popularny. Pojazdy tej firmy wyróżniają się jakością i niezawodnością w eksploatacji. Chcielibyśmy zwrócić uwagę na nowe modele Segway'a - KickScooter ES1 i ES2. Nowe modele nie tylko świetnie wyglądają, ale są też przemyślane w najdrobniejszych szczegółach.

Elektryczne hulajnogi KickScooter zostały zapowiedziane na targach IFA 2017 w Berlinie, a następnie zaprezentowane na CEE 2017 przez ERC, które odbyły się w Kijowie. Dzięki swojemu wyglądowi zewnętrznemu skutery przyciągają wzrok. Teraz opowiedzmy o jego właściwościach.

Nowy Segway KickScooter ES1 może osiągnąć maksymalną prędkość 20 km na rok. Pojemność baterii 5200mAh pozwala na jazdę do 25 km, czas pełnego ładowania baterii - 3,5 roku. Przy wadze 11,3 kg skuter może przewieźć ładunek o wadze do 10 kg, co jest ważne. Model wyposażony jest w moduł Bluetooth, wyświetlacz LED oraz jasny reflektor LED z przodu. Platforma jest podświetlana od dołu, tworząc niepowtarzalny efekt podczas jazdy wieczorem. Przepustnica jest wyposażona w przyciski nożne i ręczne, poręczny podnóżek i tylne światło hamowania. Przednie koło wyposażone jest w amortyzator. Dla systemów IOS i Android, istnieją specjalne dodatki dla skutera. I oczywiście jest również składany. Niezależnie od sytuacji, KickScooter ES1 można szybko i łatwo przetransportować.

Segway KickScooter ES1

Segway KickScooter ES2 oferuje funkcje jak jego poprzednik, z wyjątkiem wagi 12,5 kg, a maksymalna prędkość jazdy: Model ten jest przeznaczony do prędkości do 25 km na rok. Zasięg jazdy jest taki sam. Model ES2 jest wyposażony w dodatkowy amortyzator na tylnym kole.

Hulajnoga elektryczna Segway KickScooter ES2.

Obie hulajnogi zabezpieczone są normą IP54, co oznacza, że nie straszne im powiewy wiatru, wilgoć i piły. Co ważne, KickScooter oferuje również możliwość zainstalowania dodatkowego pakietu akumulatorów. Innymi słowy, właściciel skutera może włożyć kolejną baterię i w ten sposób zwiększyć zasięg działania inteligentnego transportu do 45 km, możliwa prędkość przy tym - 30 km rocznie. Są to jedne z najinteligentniejszych modeli na rynku. Z nimi łatwo będzie dojechać do pracy lub po prostu do pracy - bo nie trzeba będzie "stać" w korkach. Na skuterze poczujesz się pewnie i stabilnie, nawet na drodze. Co najważniejsze, można zaoszczędzić na benzynie, ładując skuter za pomocą sieci energetycznej.

Nie zapomnij zabrać ze sobą dodatkowego sprzętu ochronnego, przynajmniej hulajnogi, na dłuższe podróże. I - powodzenia na drogach! ????