Lista rzeczy do zrobienia tej jesieni

Kto nie kocha jesieni? Czas, kiedy powietrze przesycone jest zapachem liści i szałwiowych jabłek... Kiedy można rozkoszować się pozostałymi zmianami słońca i umierać. Jesień - idealny okres na spokojne picie i dyskurs umysłowy, a nawet w tym czasie można zrobić wiele innych ekscytujących rzeczy, które będą cię zajmować przez cały rok. Ułóżmy taką listę - co koniecznie musisz umieć zrobić tej jesieni????

  Zrób sesję zdjęciową w jasnym, jesiennym prześcieradle

Oczywiście, ten element jest zawsze na liście jesiennych romantyków, zwłaszcza dziewczyn. Kto nie lubi potem oglądać pięknych zdjęć, gdy liście nabierają żółtych, czarnych i pomarańczowych barw? Sesja zdjęciowa to doskonały sposób na zachowanie miłych wspomnień.

  Wybierz się na piknik z przyjaciółmi

Gdy nie dopadły nas mroźne dni, można wybrać się na spokojną jesienną imprezę z przyjaciółmi i spędzić cudowny czas. Piknik na świeżym powietrzu to okazja do odpoczynku przy słońcu i podzielenia się refleksjami na temat minionego lata.

  Chodzenie do lasu na grzyby.

Jesień to wspaniały czas na rozkoszowanie się zapachem lasu i zbieranie grzybów. Grzyby białe, borówki, maślaki ... Potem bardzo przyjemnie jest delektować się grzybami, które samemu się zebrało.

  Zarządzaj przygotowaniem jesiennego menu z produktów sezonowych

Wiosną przychodzi mnóstwo jadalnych i smacznych warzyw, owoców, które koniecznie trzeba skusić się spróbować, a może nawet przygotować je na zimę. To - winogrono i soczysty, słodki arbuz, który może być przetwarzany na niezliczoną ilość sposobów - aromatyczne i pachnące jabłko i świeży miód, a także inne bagaże pysznych i dobrych produktów.

  Zacznij czytać swoją ulubioną książkę

Kiedy pogoda robi się paskudna, a deszcz spada kroplami na okno, czas wziąć ulubioną książkę, rozsiąść się wygodnie i zacząć czytać. Wszystko inne jest w porządku.

  Usiądź na łonie natury z filiżanką herbaty, wtulony w dywan.

Dla prawdziwych romantyków ta pozycja jest obowiązkowa???? I tak miło patrzeć jak opadają liście, łapiąc ciepłą pluchę i popijając gorącą pachnącą herbatę. Koniecznie spróbuj kilku herbat, może to być też gorące kakao z plasterkami marmolady - najważniejsze, że Ci się spodoba????

  Uaktualnić szafę

Odkąd ciepłe letnie dni zostały zastąpione jesiennym chłodem, nadszedł czas, aby zaktualizować swoją garderobę. Może po prostu rozpakujesz się i dostaniesz ciepłe ubrania, a może będzie to powód, aby pójść na zakupy i kupić coś nowego.

  Zrób zdjęcie lata.

Aby Twoje letnie opowieści były bardziej żywe, możesz zrobić najlepsze zdjęcia z tego okresu i rozpakować je. Zdjęcia mogą być umieszczone w osobnym albumie, lub pięknie i oryginalnie je ozdobić, umieszczając je w pokoju.

  Wybierz się na spacer w jesiennym słońcu

I naostanok może zrobić kilka neumovirnі rechі, kakі nametayutsya, a może nawet durnitsі. Na przykład chodzić bez parasolki podczas ciepłego jesiennego deszczu i rozkoszować się zapachem świeżej natury.

Lista może być nieskończona - uzupełnijcie ją o własne elementy i nie przegapcie "złotego" jesiennego czasu. Niech jesień przyniesie Wam radosny nastrój i spokojne chwile spędzone z najbliższymi. ????