Google+ Kim jesteśmy | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Kim jesteśmy

Wojciech "Sethariel" Żółtański (2063 Posts)

Kieruje działaniami całej strony Gry-Fabularne.pl, odpowiada za jej kształt i zawartość. Mistrz gry, nauczyciel i tłumacz, handlowiec, mąż, ojciec. Miłośnik angielskiej piłki nożnej, fantastyki, dobrych filmów oraz oczywiście gier fabularnych, w szczególności "Earthdawna" - systemu od którego zaczynał i na którym zjadł zęby, łącznie z administrowaniem przez wiele lat strony fanowskiej i forum.


Jacek "Darken" Gołębiowski (160 Posts)

Założyciel i administrator Gry-Fabularne.pl, autor gier "Przetrwaliście Zagładę", "Opowieści z Karczmy" oraz "Twierdza: Pieśń Bohaterów", współautor i współwydawca polskiej edycji "The Shadow of Yesterday". Współpracował z wydawnictwem Portal (m.in. "Monastyr 2.0") oraz wydawnictwem Rebel.pl, współorganizował kilka największych konwentów mangi i anime w Polsce. Lubi czekoladę, anime i bezkompromisowe podejście do gier fabularnych.


Jakub "Arathi" Nowosad (95 Posts)

Magister prawa i magister politologii; obecnie doktorant. Wśród jego zainteresowań znaleźć można szeroką gamę dziedzin od polityki, IT, memetyki i militariów, a na fantastyce kończąc. Grywa głównie w gry science fiction, ale nie gardzi czymkolwiek innym, nowym. Sędzia ENnie Awards 2013, 2014, 2015 i 2016. Organizator kilkunastu rzeszowskich konwentów fantastyki i współpracownik przy konwentach w całej Polsce.


Andrzej "Enc" Stój (1 Posts)

Fan gier fabularnych z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem, przez wiele lat kiepski MG (ale się wyrobił). Miłośnik d20, FATE i innych mechanik uniwersalnych, do niedawna zapalony twórca systemów autorskich. Publikował w „Portalu”, „Magii i Mieczu” oraz „Inkluzie”, jest autorem „Drogi Ku Chwale”, „Nemezis”, „Światotworzenia”, "Graj fair" oraz współautorem „Nemezis: Eclipse” i „Kroniki Skradzionych Legend”.


Mateusz "Darcane" Nowak (0 Posts)

Student prawa i komunikacji. Mistrz gry od 2003 roku, wychowawca i kierownik na obozach RPG, prelegent na konwentach, recenzent w Rebel Times, publicysta Spotkań Losowych, autor podkastu Siedzicie w karczmie. Miłośnik gór, gotowania i Lovecrafta. Zwolennik prowadzenia w piaskownicy (sandbox RPG).


Nikola "Szpon" Adamus (6 Posts)

Erpegowiec i figurkowiec, wielka fanka D&D, chociaż nie stroni od innych RPG, nawet indie. Między sesjami grywa w planszówki, a kiedy naprawdę się nudzi, staje się tłumaczem. Ponadto interesuje się też grami od strony naukowej. Współtworzy e-ziny „Spotkania Losowe” oraz „Creatio Fantastica”, a także prowadzi bloga (Szpon Playing Games). Oprócz grania i pisania często marudzi.


Marcin "Seji" Segit (0 Posts)

Geek, cthulhtysta, miłośnik fantastyki, wszelakich gier oraz kotów. W trakcie swojej przygody z fandomem współpracował z „Magią i Mieczem”, współtworzył oficjalny dodatek do „Warhammera”, organizował konwenty, szefował klubowi i spamował listy dyskusyjne. Redaktor tekstów, audytor i uniżony sługa dwóch uroczych kotek.


 

W przeszłości Gry-Fabularne.pl współtworzyli także:

Ignacy „Trzewik” Trzewiczek, Michal „Puszon” Stachyra, Artur „Garnek” Ganszyniec, Rafał „Multidej” Szyma, Tomasz „Yubi” Barański, Piotr „Neurocide” Haraszczak, Maciek „Szpaku” Szpakowski, Tomasz „Gnomasz” Dunal, Adam „Behir” Stachura, Tomasz „Sting” Chmielik, Łukasz „Salantor” Pilarski, Michał „Komondo” Komenda, Marigold, Mariusz „Kot” Butrykowski, Maciej „Aureus” Gajzlerowicz, Marcin Roszkowski, Tomasz Smejlis, Adrian „Aviko” Topa,