Google+ Siedzicie w karczmie #13: KonwentPunk | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Siedzicie w karczmie #13: KonwentPunk

Ruszył drugi sezon podkastu o RPG i kulturze „Siedzicie w karczmie”!

Ekipa wraca po wakacyjnej przerwie. W najnowszym odcinku usłyszycie o konwencie Polcon 2014, który odbył się w Bielsku Białej, o dziwnych i nietypowych konwencjach gier fabularnych, takich jak sandalpunk, space western oraz wuxia, a także krótko o oczekiwaniach dotyczących pierwszego numeru nowej „Magii i Miecz”.

Podkast wydawany jest przez serwis Gry-fabularne.pl, a nowe odcinki pojawiają się w każdy poniedziałek o 19:00.

W tym odcinku udział wzięli Mateusz Nowak, Bartek Zioło, Tomek Filip, Bartłomiej Gajdzis oraz Bolesław Charkiewicz. Oprawę dźwiękową dla podkastu stworzyli Konrad Belina-Brzozowski i Liz Katrin.

Podkast można pobrać w formacie MP3 @ 192 kbps bezpośrednio z naszego serwera: Siedzicie w karczmie #13 – KonwentPunk.

Nagranie jest również dostępne online w serwisie MixCloud, a w najbliższym czasie także za pośrednictwem serwisu Youtube.

Autor:


Mateusz "Darcane" Nowak (0 Posts)

Student prawa i komunikacji. Mistrz gry od 2003 roku, wychowawca i kierownik na obozach RPG, prelegent na konwentach, recenzent w Rebel Times, publicysta Spotkań Losowych, autor podkastu Siedzicie w karczmie. Miłośnik gór, gotowania i Lovecrafta. Zwolennik prowadzenia w piaskownicy (sandbox RPG).Dowiedz się więcej:


Magia i Miecz

Wydawane przez wydawnictwo MAG, pierwsze i najdłużej istniejące na polskim rynku czasopismo o grach fabularnych. Od marca 1993 roku do października 2002 roku ukazały się 103 numery magazynu. "Magia i Miecz" odegrała znaczną rolę w propagowaniu wiedzy i świadomości o grach fabularnych w Polsce. Od 2014 dzięki inicjatywie grupy Fajne RPG oraz udanej zbiórce crowdfundingowej magazyn powrócił w formie kwartalnika.

Polcon

Najstarszy polski konwent fanów fantastyki, co roku organizowany w innym miejscu przez lokalne kluby fantastyki. Podczas Polconu odbywają się ważne premiery oraz wydarzenia związane ze społecznością fanów.