Google+ Siedzicie w karczmie #11: Kuchenne inspiracje | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Siedzicie w karczmie #11: Kuchenne inspiracje

Przedstawiamy jedenasty odcinek podkastu o RPG i kulturze „Siedzicie w karczmie”!

W tym tygodniu ekipa podkastu porusza, tradycyjnie, dwa tematy. Pierwszym są nietypowe źródła inspiracji, z których można czerpać pomysły na sesje – na nowe przygody, postacie, lokacje czy nawet całe kampanie. Będzie sporo o TV Tropes, trochę o tabelach i tarocie oraz ludziach w tramwajach. Z kolei drugim tematem są sesje obyczajowe – ekipa rozmawia o tym, czy w RPG można grać bez przemocy, po co komu obyczajowe wątki na sesji i dlaczego nie jest to najpopularniejszy sposób gry. Bolek opowiada też o swoich – nieco przerażających – doświadczeniach z pewną eksperymentalną grą fabularną.

Podkast wydawany jest przez serwis Gry-fabularne.pl, a nowe odcinki pojawiają się w każdy poniedziałek o 19:00.

W tym odcinku udział wzięli Mateusz Nowak, Bartek Zioło, Bolesław Charkiewicz, Tomek Filip oraz Bartłomiej Gajdzis. Oprawę dźwiękową dla podkastu stworzyli Konrad Belina-Brzozowski i Liz Katrin.

Podkast można pobrać w formacie MP3 @ 192 kbps bezpośrednio z naszego serwera: Siedzicie w karczmie #11 – Kuchenne inspiracje.

Nagranie jest również dostępne online w serwisie MixCloud, a także za pośrednictwem serwisu Youtube.

Autor:


Mateusz "Darcane" Nowak (0 Posts)

Student prawa i komunikacji. Mistrz gry od 2003 roku, wychowawca i kierownik na obozach RPG, prelegent na konwentach, recenzent w Rebel Times, publicysta Spotkań Losowych, autor podkastu Siedzicie w karczmie. Miłośnik gór, gotowania i Lovecrafta. Zwolennik prowadzenia w piaskownicy (sandbox RPG).