Google+ Siedzicie w karczmie #08: Znad elektronicznej planszy | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Siedzicie w karczmie #08: Znad elektronicznej planszy

Przedstawiamy ósmy odcinek podkastu o RPG i kulturze „Siedzicie w karczmie”!

W tym tygodniu tematy łączą się ze sobą w sposób wyjątkowy – oba dotyczą co prawda RPG, lecz w nieco mniejszym stopniu niż zwykle. Najpierw ekipa podkastu rozmawia bowiem o fabularyzowaniu w grach planszowych, czyli o tym, jak kariera erpegowców wpływa na nasze i innych przygody przy planszy. Później przechodzą zaś do tematu technologii w RPG, czyli tego, jak można wykorzystać najnowsze gadżety podczas sesji i czy to w ogóle jest dobry pomysł.

Podkast wydawany jest przez serwis Gry-fabularne.pl, a nowe odcinki pojawiają się w każdy poniedziałek o 19:00.

W tym odcinku udział wzięli Mateusz Nowak, Bartek Zioło, Tomek Filip, Bartłomiej Gajdzis oraz Bolesław Charkiewicz. Oprawę dźwiękową dla podkastu stworzyli Konrad Belina-Brzozowski i Liz Katrin.

Podkast można pobrać w formacie MP3 @ 192 kbps bezpośrednio z naszego serwera: Siedzicie w karczmie #08 – Znad elektronicznej planszy.

Nagranie jest również dostępne online w serwisie MixCloud, a także za pośrednictwem serwisu Youtube.

Autor:


Mateusz "Darcane" Nowak (0 Posts)

Student prawa i komunikacji. Mistrz gry od 2003 roku, wychowawca i kierownik na obozach RPG, prelegent na konwentach, recenzent w Rebel Times, publicysta Spotkań Losowych, autor podkastu Siedzicie w karczmie. Miłośnik gór, gotowania i Lovecrafta. Zwolennik prowadzenia w piaskownicy (sandbox RPG).Dowiedz się więcej:


DICE+