Google+ Dogranocka #7: Odrobina kultury | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Dogranocka #7: Odrobina kultury

Podkast o grach fabularnych „Dogranocka”, prowadzony przez Marcina Kuczyńskiego, udostępnił nowy odcinek.

Marcin Kuczyński to autor artykułów publikowanych w magazynie „Magia i Miecz”, a także różnych fanzinach, współautor gier fabularnych „Poza Czasem” oraz „Armie Apokalipsy”.

W siódmym odcinku Marcin przedstawia kolejną z dziesięciu najważniejszych lekcji, które wyciągnął z 20 lat grania i prowadzenia gier fabularnych.Podkast można pobrać w formacie MP3 @ 192 kbps bezpośrednio z naszego serwera: Dogranocka #7: Odrobina kultury

Autor:


Wojciech "Sethariel" Żółtański (2046 Posts)

Kieruje działaniami całego serwisu Gry-Fabularne.pl, odpowiada za jego kształt i zawartość. Mistrz gry, niespełniony nauczyciel i tłumacz, handlowiec, mąż. Gry fabularne nie przestają go fascynować, nawet "Earthdawn: Przebudzenie Ziemi" – system od którego zaczynał i na którym zjadł zęby, łącznie z administrowaniem przez wiele lat strony fanowskiej i forum.Dowiedz się więcej:


Armie Apokalipsy

Gra fabularna dla pełnoletnich graczy. Jej akcja rozgrywa się w świecie bliźniaczo podobnym do naszego, w którym anioły zostały zesłane z niebios, by stanąć naprzeciw sił Wroga w ostatecznej bitwie. Gracze wcielają się w role skrzydlatych wojowników o nadludzkiej mocy, którzy dzielą czas między epickie starcia z piekielnymi hordami, politykę i intrygi w anielskiej społeczności, a korzystanie z uroków nowej, cielesnej egzystencji.

Dogranocka

poza czasem