Google+ Druga edycja „Afterbomb Madness” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Druga edycja „Afterbomb Madness”

Podręcznik do drugiej edycji polskiej postapokaliptycznej gry fabularnej „Afterbomb Madness” trafił do przedsprzedaży.

Nowe wydanie gry powstało dzięki zbiórce w serwisie Wspieram.to, podczas której zebrano 5 000 złotych. Projekt wsparły 52 osoby.

Na łamach naszej strony znajdziecie recenzję pierwszej edycji gry.

„Afterbomb Madness” – recenzja

Druga edycja „Afterbomb Madness” charakteryzować się będzie poprawioną, szybszą i bardziej intuicyjną mechaniką, zmianami w formach i profesjach bohaterów graczy, przeredagowanymi opisami realiów świata gry (świat widziany oczami mieszkańców, nowe znaczenie anomalii, inne powody obecności obcych na Ziemi) oraz większą liczbą tabel i generatorów (dla Mistrza Gry).

Liczący 25o stron czarno-biały podręcznik w twardej kolorowej oprawie możecie zamówić w przedsprzedaży w cenie 73,50 złotych. Premiera na przełomie czerwca i lipca tego roku.

„Afterbomb Madness 2.0” – przedsprzedaż

Więcej informacji o systemie oraz fragmenty z podręcznika znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Więcej informacji o „Afterbomb Madness 2.0”

Źródło wieści: informacja prasowa


Dowiedz się więcej:


Afterbomb Madness

Postapokaliptyczna gra fabularna osadzona w alternatywnej, stylizowanej na lata 50. XX wieku Ameryce, 150 lat po III Wojnie Światowej. Gracze wcielają się w mieszkańców USA, próbujących przetrwać w nieprzychylnych, nowych realiach, walcząc z postatomową fauną i florą, komunistami oraz obcymi. Gra wykorzystuje autorską mechanikę „Adrenalina”, podczas gry używa się pełnego zestawu kostek (od k4 po k20).