Google+ „Blades in the Dark” w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Blades in the Dark” w sprzedaży

Do sprzedaży na DriveThruRPG trafiła finalna wersja gry fabularnej „Blades in the Dark” autorstwa Johna Harpera, twórcy nagradzanej minigry „Lady Blackbird”. 

„Blades in the Dark” to gra fabularna industrial fantasy, w której gracze wcielają się w kryminalistów działających wspólnie na ulicach Duskwall, rywalizując z innymi gangami, walcząc z potężnymi rodami szlacheckimi, uważąjąc na złośliwe duchy, miejską straż oraz słabości członków własnej grupy.

„Blades in the Dark” powstało dzięki zbiórce w serwisie Kickstarter. Zebrano ponad 179 tysięcy dolarów. Gra jeszcze przed oficjalnym wydaniem została ogłoszona Grą Roku w plebiscycie Golden Geek Awards 2015.

„Blades in the Dark” możecie zakupić w wersji elektronicznej (PDF) na DriveThruRPG.

„Blades in the Dark” – wersja PDF

W przedsprzedaży dostępna jest także wersja w druku, którą możecie zamówić w cenie od 30 dolarów. Przewidywana data wysyłki to kwiecień 2017 roku.

„Blades in the Dark” – wersja w druku

Źródło wieści: informacja prasowa


Dowiedz się więcej:


Blades in the Dark

Evil Hat Productions

to amerykańskie wydawnictwo zajmujące się grami fabularnymi, współzałożone przez Freda Hicksa. Choć wydawnictwo posiada w swoim dorobku znane i doceniane gry niezależne takie jak Don't Rest Your Head, A Penny for My Thoughts czy Do: Pilgrims of the Flying Temple, to flagowym produktem Evil Hat Productions są mechanika FATE oraz gry na niej oparte: Dresden Files, Spirit of the Century, Diaspora. W 2012 roku wydawnictwo weszło na rynek gier planszowych oraz beletrystyki.

John Harper