Google+ „Pieśń Lodu i Ognia: GoT RPG – Księga Zasad” w przedsprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Pieśń Lodu i Ognia: GoT RPG – Księga Zasad” w przedsprzedaży

Fajne RPG wprowadziło do przedsprzedaży podręcznik z zasadami do gry fabularnej „Pieśń Lodu i Ognia: Gra o Tron RPG”.

Dotychczas z serii ukazały się po polsku „Pieśń Lodu i Ognia: GoT RPG – Starter” oraz „Pieśń Lodu i Ognia: Gra o Tron RPG – Przewodnik po Westeros”. Recenzję tego ostatniego znajdziecie w serwisie.

RECENZJA

O ile starter zawierał tylko podstawowe zasady oraz krótki scenariusz, pozwalające rozegrać krótką sesję wprowadzającą do systemu, a przewodnik dawał informacje, dzięki którym grający mogą zanużyć się w świat gry, księga zasad umożliwi pełne wykorzystanie systemu i poprowadzenie wielu przygód oraz kampanii.

W liczącym 312 czarno-białych stron podręczniku znajdziecie zasady tworzenia własnych postaci oraz ich rodu, pełne reguły walki, intrygi oraz bitew, a także krótki opis świata stworzonego przez George’a R.R. Martina.

Podręcznik w druku możecie zamówić w przedsprzedaży za 69,90 złotych.

„Pieśń Lodu i Ognia: GoT RPG – Księga Zasad” w druku (69,90 złotych)

Podręcznik w wersji elektronicznej (PDF) jest już dostępny do kupienia za 48 złotych.

„Pieśń Lodu i Ognia: GoT RPG – Księga Zasad” w PDF (48 złotych)

Źródło wieści: Fajne RPG


Dowiedz się więcej:


A Song of Ice and Fire

Gra fabularna fantasy na podstawie cyklu powieściowego George'a R.R. Martina „Pieśń Lodu i Ognia” oraz serialu telewizyjnego „Gra o Tron”. Wydawcą jest Green Ronin Publishing. Po śmierci władcy Siedmiu Królestw rozpoczyna się bezpardonowa walka o sukcesję.

Fajne RPG

Marka wydawnicza, założona przez Michała „Puszona” Stachyrę, Piotra „Ramela” Korysia i Jacka „Darkena” Gołebiowskiego, znanych na polskim (i nie tylko) rynku wydawców gier fabularnych.