Google+ Darmowe „Armie Apokalipsy” na zakończenie | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Darmowe „Armie Apokalipsy” na zakończenie

Autorzy „Armii Apokalipsy” ogłosili zakończenie linii gry i udostępnili wszystkie wydane podręczniki za darmo, wraz z fragmentami niedokończonego dodatku „Psalmy Piekieł”.

Katarzyna i Marcin Kuczyńscy na oficjalnej stronie gry w serwisie Facebook podziękowali fanom oraz wszystkim zaangażowanym osobom za wsparcie i wyjaśnili powody zakończenia projektu.

Nadal piszemy, nadal tworzymy i nadal gramy. To się pewnie nigdy nie zmieni. Ale przyszedł czas, żeby zakończyć projekt „Armie Apokalipsy”. To było wspaniałe dziewięć lat, ale czas iść dalej, eksplorować inne tematy, grać w inne gry. Nadal na pewno będziemy czasami wracać do świata aniołów, ale na pewno nie wydamy już żadnego podręcznika do Armii Apokalipsy.

Na blogu gry udostępniono edycję rozszerzoną podręcznika głównego, dodatek „Hymn Zastępów”, a także fragmenty niedokończonego dodatku „Psalmy Piekieł”.

„Armie Apokalipsy” – Edycja Rozszerzona „Hymn Zastępów” „Psalmy Piekieł” – fragmenty

Ponadto możecie też ściągnąć oryginalny, pierwszy plik z zarysem gry z 2007 roku.

„Armie Apokalipsy” – zarys gry z 2007 roku

Polecamy też zapoznać się z recenzją gry w naszym serwisie, a także z wywiadem z autorami:

Źródło wieści: Facebook


Dowiedz się więcej:


Armie Apokalipsy

Gra fabularna dla pełnoletnich graczy. Jej akcja rozgrywa się w świecie bliźniaczo podobnym do naszego, w którym anioły zostały zesłane z niebios, by stanąć naprzeciw sił Wroga w ostatecznej bitwie. Gracze wcielają się w role skrzydlatych wojowników o nadludzkiej mocy, którzy dzielą czas między epickie starcia z piekielnymi hordami, politykę i intrygi w anielskiej społeczności, a korzystanie z uroków nowej, cielesnej egzystencji.