Google+ „World War Cthulhu: Cold War” w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„World War Cthulhu: Cold War” w sprzedaży

Kolejny podręcznik z serii „World War Cthulhu”, tym razem osadzony w czasach Zimnej Wojny, trafił do sprzedaży.

„World War Cthulhu: Cold War” to kompletny setting do gry fabularnej „Zew Cthulhu”, dzięki któremu rozegracie przygody w konwencji szpiegowskiej w okresie drugiej połowy XX wieku.

W podręczniku znajdziecie porady dotyczące prowadzenia okultystycznych śledztw w latach 70. XX wieku, nowe zasady, opisy tajnych organizacji wraz z pomysłami na przygody, pełną kampanię sandboxową „Intersections” oraz liczne nawiązania do tła fabularnego opisanego w podręczniku „World War Cthulhu: The Darkest Hour”.

Podręcznik liczy 240 stron i możecie go nabyć w wersji PDF za pośrednictwem DriveThruRPG.

KUP TERAZ! (19,99 dolarów)

Podręcznik w druku możecie zamówić w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa.

Źródło wieści: informacja prasowa


Dowiedz się więcej:


Cubicle 7

Brytyjskie wydawnictwo gier fabularnych i karcianych. Wydawca między innymi gier fabularnych z cyklu "Doctor Who" czy gry fabularnej osadzonej w świecie trylogii "Władcy Pierścienia".

Zew Cthulhu

Gra fabularna w konwencji grozy, wydana po raz pierwszy w 1981 roku przez wydawnictwo Chaosium. Gracze wcielają się w badaczy tajemnic związanych ze stworzoną przez H. P. Lovecrafta i jego następców mitologią Cthulhu. Gra korzysta z mechaniki Basic Roleplaying, opartej na rzutach procentowych. Najnowsza polska edycja podręcznika została wydana przez wydawnictwo Galmadrin w 2011 roku.