Google+ „Idee fixe” dostępna w wersji kolekcjonerskiej | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Idee fixe” dostępna w wersji kolekcjonerskiej

Do 12 czerwca będą trwać zapisy na kolekcjonerską edycję gry fabularnej „idee fixe”.

„Idee fixe” to gra fabularna, w której gracze wcielają się w ulicznych cwaniaków, usiłujących przeżyć (i zarobić) w pękniętym, zdemolowanym wojnami świecie totalitarnego nadzoru w połowie XXI wieku. Akcja dzieje się w Polsce – kraju absurdu, syfu, rozkładającego się moherowego katolicyzmu, na obrotowym przedmurzu między Wschodem a Zachodem. Gra po raz pierwszy została zapowiedziana ponad trzynaście lat temu w magazynie „Magia i Miecz”, druku jednak doczekała się dopiero w roku 2013.

Nowa, poprawiona wersja gry zawierać będzie 68 stron nowych materiałów, w tym osobiste wspomnienia autorów, dwa opowiadania ze świata gry, dwie przygody oraz niepublikowane wcześniej ilustracje Roberta Adlera i Olafa Ciszaka.

Podręcznik w edycji kolekcjonerskiej możecie zamówić za pośrednictwem formularza Google.

ZAMÓW TERAZ!

Cały czas jest też dostępny darmowy PDF podręcznika w wersji 1.2 bez ilustracji.

ŚCIĄGNIJ!

Źródło wieści: Idee Fixe


Dowiedz się więcej:


Idee fixe

Polska gra fabularna, w której gracze wcielają się w ulicznych cwaniaków, usiłujących przeżyć (i zarobić) w pękniętym, zdemolowanym wojnami świecie totalitarnego nadzoru w połowie XXI wieku. Akcja dzieje się w Polsce – kraju absurdu, syfu, rozkładającego się moherowego katolicyzmu, na obrotowym przedmurzu między Wschodem a Zachodem.